Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

specem nie sądze wystarczy skopiować podstrone i wyedytować ją na konkretny dziuał do tego potrzebne są szare komórki a nie htlm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Chciałbym poinformować, że zostałem wybrany na administratora witryny The Settlers. Strona narazie jest w stanie jakim była, ze względu na to, że dowiedziałem sie o tym dopiero przed chwilą :)

Dostępu do danych jeszcze nie mam, ale mail poszedł. Także strona powinna ruszyć w przeciągu kilku najbliższych dni.

Planuję przede wszystkim dodanie działów tematycznych odnoszących się do poprzednich częsci The Settlers. Urozmaiceniu też oczywiście ulegnie sam dział The Settlers V.

Teraz sprawa najważniejsza. Paru forumowiczów (bądź forumowiczek :) ogłosiło chęć pracy nad stroną. Takie osoby proszę o konakt ze mną, aby mnie wsparły w działalności witryny.

Kontakt marcinmlody16@wp.pl bądź gg: 3986772 (godziny 16-17, 20-22)

Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tutaj prosiłabym Maćka i Kamila, tudzież Kamila i Maćka o kontakt z Kolegą Polish w tej sprawie. ;)

Przypominam też o pozostałych, opuszczonych stronkach. Szczególnie zależy nam na automaniaku, który poprowadziłby serwis o TOCE. Może macie znajomych godnych polecenia? Zapraszamy na forum gram.pl. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:25, Soleila napisał:

Tutaj prosiłabym Maćka i Kamila, tudzież Kamila i Maćka o kontakt z Kolegą Polish w tej sprawie.
;)

Przypominam też o pozostałych, opuszczonych stronkach. Szczególnie zależy nam na automaniaku,
który poprowadziłby serwis o TOCE. Może macie znajomych godnych polecenia? Zapraszamy na forum
gram.pl. ;>


Wsumie mógłbym zrobić taką strone, ale jeszcze nic nie obiceuje. Powinno mi być łatwo zrobić strone o TOCE, ponieważ mój kolega i bracia bardzo się interesują TOCA.

Kontakt:
e-mail: grigor_4@o2.pl
gg: 6617646

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:37, Grigor4 napisał:

Wsumie mógłbym zrobić taką strone, ale jeszcze nic nie obiceuje. Powinno mi być łatwo zrobić
strone o TOCE, ponieważ mój kolega i bracia bardzo się interesują TOCA.

Kontakt:
e-mail: grigor_4@o2.pl
gg: 6617646


To Ty masz się skontaktować z CDP w tej sprawie, a nie CDP z Tobą. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 18:07, Sarafan_Knight napisał:

> Wsumie mógłbym zrobić taką strone, ale jeszcze nic nie obiceuje. Powinno mi być łatwo
zrobić
> strone o TOCE, ponieważ mój kolega i bracia bardzo się interesują TOCA.
>
> Kontakt:
> e-mail: grigor_4@o2.pl
> gg: 6617646

To Ty masz się skontaktować z CDP w tej sprawie, a nie CDP z Tobą. :)


ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No mam kilka pomysłów na hasła, oby nie był tak jak w przypadku konkurs z matmoludkami że kompletnie słaba propozycja wygrała, a to nie tylko moje zdanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

(...)

Nie wiem na czym dokładnie tamta "wspólpraca" polegała, więc się na ten temat nie wypowiem. Ale każda pomoc mile widziana :) Zwłaszcza w dziale z SV. Ta część najmniej mi do gustu przypadła. A jak widziałem, to Tobie ona leży :) W sensie że pasuje :)

Dokładnie to pisz na gg. Albo mailem. Tam się dogadamy dokładnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:32, Lumbago napisał:

Już się tym zajmuje


No to wrzuć jeszcze jakąś dobrą solucję :) Bo ten link też nie dizała. Aha, nie iwesz może jakie są godne polecenia książki o P:T? Najlepiej opisujące lub mocno nawiązujące no wydarzeń w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 11:56, Abi Dalzim napisał:

> Już się tym zajmuje

No to wrzuć jeszcze jakąś dobrą solucję :) Bo ten link też nie dizała. Aha, nie iwesz może
jakie są godne polecenia książki o P:T? Najlepiej opisujące lub mocno nawiązujące no
wydarzeń w grze.


Książka "Torment". Co prawda, podobno Anna jest tam magiem (co?), ale tego nie potwierdzę, bo książki nie czytałem. Jak chcesz pogadać o Tormencie, to zapraszam do mojego tematu o nim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować