Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

Staramy się o solucje Destro. A co do książek Strony Bólu, nie nawiązuje ona do Tormenta jednak jest bardzo ciekawa, i bogata w mase przenośni i metafor. Można z niej się dużo rzeczy nauczyć. Polecam też trylogie Wojen Krwi nie są tak dobre jak Strony bólu, ale autor ciekawie wszystko opisuje, jest jeden mankament w Polsce jeszcze nie została wydana 3cia księga trylogii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.02.2006 o 17:17, PolishWerewolf napisał:

Witam wszystkich :)

Chciałbym poinformować, że zostałem wybrany na administratora witryny The Settlers. Strona
narazie jest w stanie jakim była, ze względu na to, że dowiedziałem sie o tym dopiero przed
chwilą :)

Dostępu do danych jeszcze nie mam, ale mail poszedł. Także strona powinna ruszyć w przeciągu
kilku najbliższych dni.

Planuję przede wszystkim dodanie działów tematycznych odnoszących się do poprzednich częsci
The Settlers. Urozmaiceniu też oczywiście ulegnie sam dział The Settlers V.

Teraz sprawa najważniejsza. Paru forumowiczów (bądź forumowiczek :) ogłosiło chęć pracy nad
stroną. Takie osoby proszę o konakt ze mną, aby mnie wsparły w działalności witryny.

Kontakt marcinmlody16@wp.pl bądź gg: 3986772 (godziny 16-17, 20-22)

Pozdrawiam wszystkich :)


ja bym pomógł gdyby ktoś zafunodał mi settlers 5 (bo reszte mam ;-)) moglbym dodawac pliki, newsy a z arykulami to nie abardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 22:25, Bedzio3 napisał:

ja bym pomógł gdyby ktoś zafunodał mi settlers 5 (bo reszte mam ;-)) moglbym dodawac pliki,
newsy a z arykulami to nie abardzo.


Lol to zemnie jest lepszy pomocnik znam j.niemiecki potrafie bezproblemu tłumaczyć tą strone www.siedler.de mam wszystki części 5 a w dodatku mam 6 miejsce w ladder game x-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.02.2006 o 22:30, Kamil.i.Maciek napisał:

znam j.niemiecki potrafie bezproblemu tłumaczyć tą strone
www.siedler.de mam wszystki części 5 a w dodatku mam 6 miejsce w ladder game x-).


I dlatego taka pomoc mi jest potrzebna. Ja bardzo dobrze znam język angielski, dlatego newsy będę wyszukiwał na stronach angielskich. Twoja pomoc mogłaby objąć właśnie tą stronę niemiecką.

Miejsce jest nieważne prawdę mówiąc :) Liczy się znajomość gry. Ale miło widzieć w ekipie kogoś o tak wysokiej pozycji.

Co do dodawania newsów, wszystko przechodzi przeze mnie. Więcej informacji na gg albo mailu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

hmm, a nie dalo by sie na stronie gram.pl umiescic linkow do wszystkich hostowanych przez CDP stron o grach?

bo teraz to łatwiej znalezc takie info przez google miz na waszych stronach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 11:33, gmx napisał:

>

hmm, a nie dalo by sie na stronie gram.pl umiescic linkow do wszystkich hostowanych przez CDP
stron o grach?

bo teraz to łatwiej znalezc takie info przez google miz na waszych stronach...


Oczywiście. Takie jest zamierzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

alfabetycznie się niezgadzam :P bo bg2 i diablo będą na początku, a tak na serio to kolejność ma najmniejsze znaczenie, ważne, że będzie można na stronie gram znaleźć odnośniki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2006 o 12:18, Lumbago napisał:

alfabetycznie się niezgadzam :P bo bg2 i diablo będą na początku, a tak na serio to kolejność
ma najmniejsze znaczenie, ważne, że będzie można na stronie gram znaleźć odnośniki.


Z tego co pamiętam, to na stronie dawnej stronie było alfabetycznie. ;) Ale oczywiście nie ma to większego znaczenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.02.2006 o 13:55, Modest-Vermin napisał:

Nie no, alfabettycznie powinno być i raczej będzie, chyba jakiś porządek musi być :)


W myśl zasady, którą "wymyśliłem" przy gramisiu ;P


"Dla mnie może być i alfabetycznie - byle zaczynało się od K" ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś kto mógłby zemną robić strone o ToCa: Race Driver 3 ?? (potrzebuje osoby, która się zna na tej grze lub poprzednich częściach bardzo dobrze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

chcialbym sie zglosic, o ile jest taka mozliwosc do prowadzenia strony, badz pisania artykulow na temat gier Pro Evolution Soccer 4/5 jesli istnieje taka ewentualnosc. Interesuje sie sportem dosyc dlugo, bo z 10 lat jak i gralem w wiekszosc czesci tejze gry stajni KONAMI. Z gory dziekuje za odpowiedz i witam sie z uzytkownikami forum jako jeden z was, tylko nowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.02.2006 o 21:10, Pawson napisał:

chcialbym sie zglosic, o ile jest taka mozliwosc do prowadzenia strony, badz pisania artykulow
na temat gier Pro Evolution Soccer 4/5 jesli istnieje taka ewentualnosc. Interesuje sie sportem
dosyc dlugo, bo z 10 lat jak i gralem w wiekszosc czesci tejze gry stajni KONAMI. Z gory dziekuje
za odpowiedz i witam sie z uzytkownikami forum jako jeden z was, tylko nowy ;)



Witam serdecznie na forum.

Jeśli miałbyś ochotę poprowadzić taką stronę proszę napisz: hosting@gram.pl


J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.02.2006 o 10:08, Soleila napisał:


Witam serdecznie na forum.

Jeśli miałbyś ochotę poprowadzić taką stronę proszę napisz: hosting@gram.pl


J.


Witam, wyslalem stosowny mail na podany adres juz wczoraj i z niecierpliwoscia oczekuje odpowiedzi.

Pawson

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

1 # O jakich grach są jeszcze planowane strony tematyczne gram.pl ? W razie czego mogę się zrobić jak uzbieram pieniążki na ową grę :)

p.s. : jak tam sprawdzanie naszych hasełek . Wiem, że Cię męczę no ale nie wysiedzę , normalnie ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Chciałbym poinformować, że dzisiaj otrzymałem możliwość ruszenia strony The Settlers. http://settlers.gram.pl/ . Jeśli chcecie, możecie tam wejść. Serdecznie zapraszam. Narazie zmian nie ma. Jedynie powitanie i ankieta. Reszta w krótce.

Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 12:26, PolishWerewolf napisał:

Witam.

Chciałbym poinformować, że dzisiaj otrzymałem możliwość ruszenia strony The Settlers. http://settlers.gram.pl/
. Jeśli chcecie, możecie tam wejść. Serdecznie zapraszam. Narazie zmian nie ma. Jedynie powitanie
i ankieta. Reszta w krótce.

Pozdrawiam :)



Może mógłbym pomóc w niej? ;] <JOKE>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.03.2006 o 15:33, yoshi-kishizawa napisał:

Może mógłbym pomóc w niej? ;] <JOKE>


Każda pomoc jest mile widziana. Jeśli chcesz, zgłoś się pod adres podany na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować