Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

Ładny popis znajomości literatury... ale czy tam nie jest "CIEMNO wszędzie, głucho wszędzie [...]" ?
Nie pamiętam za dobrze ale jestem prawie pewien

PS
Gdzie Gothic? ;P
Albo Might and Magic ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 20:57, Monastor napisał:

PS
Gdzie Gothic? ;P


strona o Gothicu jest, ale najwyrażniej na razie ktoś ją prowadzi.

Ps. Jak co to moge się zaopiekować stroną o tej grze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila dobrze się strzeliła z tematem :) a to głucho wszędzie chyba mi się z czymś kojarzy http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=434 ...;) A mam pytanie bo zapomniałem już jak to jest czy jest to tak ?
Cicho wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie ?
Czy tak ?
Cicho wszędzie ciemno wszędzie co to będzie co to będzie ? - I chyba to jest oryginalna wersja Dziadów nie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:28, Bigjack7 napisał:

Chetnie bym popracowal nad stroną dotyczącą NwN''a (+ stworzenie oskryptowania i designu).


Strona NWN ma redaktorów, więc jeśli chcesz nawiązać współpracę z tym serwisem, to zgłoś się do nich. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, mam poprowadzić Karczme Diablo w związku z tym przyda mi się pomocna dłoń...

Czego oczekuje od mojego pomocnika:

- zaangażowania
- znajomość gry, czyli doświadczenie :)
- doświadczenie w prowadzeniu / redagowaniu stron tematycznych
- podstawy HTML
- mile widziana znajomość języka angielskiego
- osoba na czasie, orientująca się co się dzieje w świecie D2 i na scenie


Wszelkie kwestie pomiędzy firmą CD PROJEKT a redakcją przeprowadzam ja :)
Wogóle osoba którą wybiore dowie się szczegółów oraz regulaminu który będzie musiała zaakceptować.

Proszę się opisać siebie :) [ przedstaw się! ], dlaczego chcesz mi pomagać, co możesz zaoferować i potwierdzić wymagania. Także powinieneś mieć oprócz maila posiadać komunikator, ja preferuje Gadu-Gadu :)


Swoje zgłoszenia prosze nadsyłać na adres: modestvermin@op.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 21:29, kamilimaciek1 napisał:

Soleila dobrze się strzeliła z tematem :) a to głucho wszędzie chyba mi się z czymś kojarzy
http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=2107&pid=434 ...;) A mam pytanie bo zapomniałem już jak
to jest czy jest to tak ?
Cicho wszędzie głucho wszędzie co to będzie co to będzie ?
Czy tak ?
Cicho wszędzie ciemno wszędzie co to będzie co to będzie ? - I chyba to jest oryginalna
wersja Dziadów nie ?

Konkretnie to tak jak wspominałem: "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie" :P
Tak mi się wydaje... jestem pewien na 90%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.02.2006 o 22:03, Monastor napisał:

Konkretnie to tak jak wspominałem: "Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie, co to będzie"
:P
Tak mi się wydaje... jestem pewien na 90%

Mi też tak się wydaje bo lepiej się rymuję ale moja mamuśka mi tu na ucho szepce ,że powinno być odwrotnie :( Ciekawe musze pójść do bibliotek i wyporzyczyć tych Dziadów :>...ale stanowczo wole ufać Soleili :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładna i prawidłowa forma to "Cicho wszędzie, głucho wszędzie" tak ja napisała Soleila, mam przed nosem egzemplarz dziadów i tako jest skreślone. i pamiętajcie "Słowacki wielkim POETĄ był"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja proponuje wszystkim którzy pisza ja mogłbym to mógłbym tamto wziąc się do roboty a nie mówić ja mógłbym i starać się osiągnąć to co się zaplanowało. Piszcie maile wykazując w nich że to wy powinniście prowadzić strone. A więc do roboty i nie jęczcie ja mógłbym tyklo to zróbcie, a przynajmniej staracie sie zrobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować