Zaloguj się, aby obserwować  
Soleila

Maniacy pilnie poszukiwani!

293 postów w tym temacie

Strona nie była aktualizowana bo nie mieli dostępu dlatego od pewnego czasu, teraz będzie przeze mnie :)
Być może nie dotrzymali warunków hostingu robiąc z KD2 własny folwark. Nie wiem skąd tam były bannery do serwisach o facetach czy innych pierdołach :O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>właśnie widzę jak się rozwijała, ostatni wasz news jest z 13 lipca 2005. to nazywasz rozwijaniem strony?
Jezu, chlopcze, przecież pisze wyraźnie, że dostęp do strony został odcięty przez CDP. Właśnie po 13 lipca. Zobacz sobie wcześniejsze daty newsów i częstość aktualizacji ~~ Nie doczytałeś?

>oczywiście stworzone bez wiedzy cdp, prawda? nie ściemniaj ludziom myśląc że nie sprawdzą tego co mówisz. >forum zalożyliście sobie sami.
CDP hostuje swoim logo i serwerem stronę o Diablo tworzoną przez graczy. Redakcja tego, i dwóch innych dużych serwisów, stworzyła wspólne, wielkie forum, "łączące społeczność graczy". Potem CDP odciął możliwość prowadzenia strony jej redakcji. Potem nie chciał powiedzieć dlaczego w sumie. Potem ktoś zupełnie na Scenie nieznany przejmuje strone. Nie wiem, czy CDP wiedział o założeniu forum, czy nie, bo ja jestem ze sqiadu Komnaty Dusz. W każdym razie forum założyliśmy sami, co napisałem już w poprzednim poście ~~ Też nie doczytałeś?

>jeszcze raz, co ty bredzisz?!? strona nie była aktualizowana od ponad pół roku! właśnie widać jak ta wasza >doświadczona redakcja działała, skoro jeden nowy gość przejął od was stronę w pół dnia. gdybyście faktycznie >robili zawalistą robotę przy tej stronie nigdy by was nikt nie wywalił.

NIE BYLA AKTUALIZOWANA BO CD-PROJEKT TO UNIEMOZLIWIł! Czytaj chłopie jak do ciebie pisze po polsku ~~ Jak odcieli redakcji dostęp do strony, to jak ją mieli do cholery aktualizować twoim zdaniem? o.O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

P.S. Modest, w każdym razie jeśli to, że strona miała częste aktualizacje i newsy, i że współtworzyła największe polskie forum o Diablo 2 jest dla CD-Projektu negatywne, i woglą odciąc adminom dostęp do serwisu, co owocuje półroczną przerwę w newsach... to powodzenia w "jednoczeniu społeczności graczy". Gz cdp ~~

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 08:01, Obee- napisał:

P.S. Modest, w każdym razie jeśli to, że strona miała częste aktualizacje i newsy, i że współtworzyła
największe polskie forum o Diablo 2 jest dla CD-Projektu negatywne, i woglą odciąc adminom
dostęp do serwisu, co owocuje półroczną przerwę w newsach... to powodzenia w "jednoczeniu społeczności
graczy". Gz cdp ~~


Jeżeli nie dotrzymali warunków hostingu, to CDP miał prawo odciąć im dostęp do strony. Mam zacytować jeden z punktów regulaminu hostingu?

Poza tym nikt Cię nie zmusza do odwiedzania Karczmy Diablo 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aczkolwiek wiesz, było by MIŁO, gdyby CDP raczył powiedzieć jaki punkt według nich poprzedni squad złamał. A mimo usilnych starań tak się nie stało. Chyba, że założenie forum odwiedzanego przez tysiące ludzi, na którym w widocznym miejscy był link do strony należącej do CDP było dla tejże firmy negatywne. Tylko, że mogli chyba o tym powiedzieć, a nie przez pół roku olewać ludzi?

Zrozum - osoby doświadczone i znane na Scenie D2, które dobrze prowadziły stronę, czego efektem było stworzenie największego polskiego forum zrzeszającego graczy (i robiły to wszystko za darmo) zostały bez podania powodu wywalone. I mimo usilnych starań do tej pory sprawa sie nie wyjaśniła. A nagle ktoś zupełnie nieznany zostaje adminem. Nie mam tu pretensji do Modesta, wręcz przeciwnie, lepsze to niż wogóle nie działająca strona. Ale jeśli tak wygląda łączenie społeczności graczy przez CDP to ja dziękuje.

Nie potępiam CDP jako całości. Nadal uważam ich za najlepsze wydawnictwo gierkowe. udało mi się poznać kilka osób z firmy (przy pertraktowaniu sponsoringu do turniejów Diablo i paru innych sprawach). Ale w tym wypadku ich działania są zupełnie niezrozumiałe.

Mówisz o łamaniu warunków hostingu itd. Jesteś stronniczy. Jeśli znajdziesz punk regulaminu hostingu, który został złamany, to pogadamy. Myślisz, że wywaleni redaktorzy na to nie wpadli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 20:24, Obee- napisał:



Ty nie byłeś redaktorem więc nie rozumiem Twoich ciągłych zażaleń ?? Rozumiałbym Zgredlinga ale widać nie ma już sił także zostawy przeszłość w spokoju bo wszędzie tylko czytam Twoje skargi, uwagi i wciąż to samo niekoniecznie do mnie ale daj już spokój.
Wszystkiego nie można mieć dla siebie, ex- redakcja była dobra ale jej czasy na KD2 się skończyły. Co za tym idzie powinny zamknąć się wszelkie dywagacje na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli CDp postępuje w taki a nie inny sposób, to mamy prawo to krytykować, jesli mamy taką ochotę, i nikt nie może mi tego zabronić. Niestetyy prawda jest taka, że powrót KD2 nastąpił w atmosferze pewnego skandalu. Napisałem swoje zdanie i bronie go, bo do tego chyba prawo jeszcze w IV RP mam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nikt Ci nie zabroni ale pisanie tego samego po kilka razy? Myśle że każdy wystarczająco zrozumiał i się dowiedział jak to było, przedstawiłeś swoje zdanie na ten temat i może już zakończymy ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.02.2006 o 21:53, Obee- napisał:

Jeśli CDp postępuje w taki a nie inny sposób, to mamy prawo to krytykować, jesli mamy taką
ochotę, i nikt nie może mi tego zabronić. Niestetyy prawda jest taka, że powrót KD2 nastąpił
w atmosferze pewnego skandalu. Napisałem swoje zdanie i bronie go, bo do tego chyba prawo jeszcze
w IV RP mam?


Hej,

Oczywiście - masz do tego prawo - to forum publiczne. :)
Nie lepiej jednak omówić sprawę z nami? Ja na pewno skontaktuję się z Tobą.

Pozdr.

J.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Soleila czy mozna było by zamieścić jakś liste stron które mają już ludzi redagujacych, aby nikt nie zgłaszał sie do zajętej juz strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:12, kamilimaciek1 napisał:

Nom a ja dalej czekam na odp w sprawie Settlersów :)


Nie tylko Ty na to oczekujesz :) Mimo tego, co pisałem na pierwszej stronie jednak pokusiłem się na wysłanie zgłoszenia. Zobaczymy tylko co z tego wyjdzie :)

W razie czego, jestem chętny do pomocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie, ze kwestia jest przede wszystkim odpowiednio sformuowac list motywacyjny ;). Nie wystarczy napisac "Jestem Czeslaw, lubie grac w settlersy bo sa fajne, przeszedlem je ze 100 razy".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:25, Astmatyk napisał:

Wydaje mi sie, ze kwestia jest przede wszystkim odpowiednio sformuowac list motywacyjny ;).
Nie wystarczy napisac "Jestem Czeslaw, lubie grac w settlersy bo sa fajne, przeszedlem je ze
100 razy".

Ha ja sałęm taki list motywacyjny ,że po prostu semanifik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do Listów Motywacyjnych to sprawa w sumie nie jest taka trudna jak by się mogło wydawać na pierwszy rzut oka. Oczywiście nie polecam metody a la szablon, bo troszkę dziwnie może wyglądać jak CDP dostanie xx takich samych maili ze zmienionymi tylko danymi osobowymi. Moim zdaniem należy trzymać się pewnego schematu, ale również wykazywać się własną inicjatywą, troszkę świeżości wrzucić w ten list, ale nic z przesadą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:06, Tibor napisał:

Modest, no to masz fajne zamieszanie ze stronką :)


Sprawa nie dotyczy mojej osoby :) Próbuje całą sytuacje troche ochłodzić bo nie lubie jak na linii występują spięcia no ale cóż. Karczma jest moja, ja się nią zainteresowałem, mi ją powierzono także ja zrobie z nią pożadek! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.02.2006 o 16:59, Modest-Vermin napisał:

> Modest, no to masz fajne zamieszanie ze stronką :)

Sprawa nie dotyczy mojej osoby :) Próbuje całą sytuacje troche ochłodzić bo nie lubie jak na
linii występują spięcia no ale cóż. Karczma jest moja, ja się nią zainteresowałem, mi ją powierzono
także ja zrobie z nią pożadek! :)


W sensie - porządek? ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować