Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

CeBIT 2009: MSI zapowiada dwie karty graficzne GeForce GTS 250

7 postów w tym temacie

No naprawdę, to już jednak jest przesada. Tak jak kolega wcześniej napisał - mamy doczynienia ze zwykłymi odgrzewanymi kotletami. Przecież specyfikacja niewiele różni się od 2,5 rocznego 8800GTX, nie wspominając już o późniejszych, niemal identycznych, 9800GTX.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi kto powiedzieć jak się ta karta nazywa dzisiaj? Czy to 9800 GTX? 9800 GT? Może coś lepszego albo gorszego? Bo po tym zamieszaniu nie orientuję się, która karta na jaką nazwę się zmieniła.

EDIT: Aha, czyli to jest nowy stary 9800 GTX z nową nazwą i lekko zwiększoną ceną? Podziękował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://arest.pl/index.php?inc=produkt&ID=14013&katid=5

Jedyna różnica to chyba tylko obsługa 3-way SLI (i tak używana TYLKO przez maniaków maxymalnych) oraz 55-nanometrowej wersji chipu (9800 jest jeszcze CHYBA w 65nm).

Jeśli cena będzie niższa (nie w Polsce, na to nie liczę), zmiana np. z 9600GT będzie opłacalna. Bo z 9800 już nie :)


EDIT

Ahh, zapomniałem o najważniejszej zmianie - NAZWY :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już też nie nadążam, czy to GT250 to stare 9800GT, 9600GT, czy też może 9800GTX.
Nie zdziwie się jeśli za jakiś czas będą wychodzic nowe sterowniki od GT250 wzwyż z olaniem serii 8x00 i 9x00, chociaż to to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować