Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Sonda #52: Czy używasz podczas grania kodów lub trainerów ?

46 postów w tym temacie

Gdy przejdę grę na najwyższym poziomie trudności i będę z tej gry zadowolony to wtedy wbije sobie "koda" i przechodzę ją jeszcze raz, ale gdy tylko mam ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaznaczyłbym "Często używam gdy mam problem w grze", ale gdy mam problem to używam raczej rzadko, więc głos na "Zdarzyło mi się parę razy" ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko dla zabawy, nie po to żeby sobie ułatwić przejście jakiejś misji np. w GTA IV na samochody lub broń, albo trainera na nieśmiertelność(POLECAM!).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja używam kodów w grze tylko wtedy kiedy można dzięki nim zobaczyć coś czego normalnie nie masz szans zobaczyć. Ideałem takiej gry jest gothic 1, to co można było wyczyniać w marvin mode i linii komend to poezja.
Wejście w Gomeza i zamiana zbroi magnata na spodnie kopacza oraz gniewu Innosa na kilof - bezcenne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że bez kodów gra wywołuje więcej radości i satysfakcji, kiedy ją się przejdzie. Niemniej jednak czasami zdarza się mi wpisać jakiegoś koda, gdy nie daje sobie z czymś rady i gra zaczyna mnie wnerwiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Używałem jak byłem mały i nie radziłem sobie w grach np: Red Faction za pierwszym razem bez kodów wymiękałem 3-4 lata później na luzie przeszedłem całą :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

kody to gówno psują zabawe i gra jest za łatwa co z tego że wpiszesz "god" lub coś innego używanie kodów===mniej emocji i radochy z gry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś dawno temu z ciekawości/nudów zainstalowałem trailera do GTA:VC (albo to były zwykłe kody, nie pamiętam). Od tego momentu nie używam. Psuje tylko zabawę. Nie wspominając już o cheatowaniu w multiplayer - toż to przestępstwo i oszukiwanie prawdziwych ludzi, a nie gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś korzystałem, ale to było dobrych kilka lat temu. Bez nich czuję większą satysfakcję z przejścia gry, ale nie krytykuję tych co z nich korzystają, bo mogą np zdarzyć się w jakimś tytule denerwujące bugi czy tak dla odprężenia. Sprzeciw budzą u mnie jedynie takie ułatwienia w multi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Elkhwind, trainer nie trailer :D
Ja kodów używam w 3 przypadkach:
1. Kiedy złapię glitcha tudzież buga i długo nie mam sejwa.
2. Kiedy zatnę się w jakimś momencie tak, że po pół godziny nie wiem, co dalej zrobić (chociaż teraz to raczej szukam poradnika w necie)
3. Kiedy jestem zbyt wielką pipą, żeby przejść grę bez kodów, albo kiedy gra na złość mi robi i nie daje przejść gry. Np. pierwszego i drugiego Gothica przeszedłem na kodach, bo po prostu nie potrafiłem grać tak, żeby dobrze expić, a kiedy już (w jedynce) doszedłem do świątyni Śniącego jako łucznik (całą grę mi szło świetnie) okazało się, że łuk prawie nic szkieletom nie robi, a siłę miałem biedną. K***ica może człowieka strzelić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra z kodami nie dorównuje normalnej grze. Chociaż taka np rozwałka w gta 4 jest bezcenna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować