Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Burnout Paradise: The Ultimate Box – recenzja

35 postów w tym temacie

Dnia 05.03.2009 o 21:45, A3ha napisał:

ciekawe co potrzeba do trybu ssao by gra miala stale 60fps? pewnie kompa jeszcze nie
ma:)


Wystarczyła by lepsza optymalizacja tego efektu. W Crysisie czy w TC''s H.A.W.X. jest ok i fps spada góra o 10 (przynajmniej u mnie). Tutaj wielka klapa, -40% albo i więcej na wydajności. Do tego koszmarnie to wygląda jak jest mgła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze co za beznadziejne screeny. na ani jednym z nich nie ma tego co w burnoucie najlepsze.
po drugie recenzent pograł chyba godzinke i poszedł pisać tekst.
ok - gra jest świetna. ale tylko przez godzinę właśnie. potem sie po prostu NUDZI. JEST MONOTONNA.
w kółko to samo. a ile mozna bez sensu jezdzic i rozwalać fury, nawet jesli ładnie to wyglada?
trasy mają ciagle te same miejsca docelowe, wszystko sie powtarza, wyscigi w kolko te same, nic z tego nei mamy poza co jakiś czas nową fura... MONOTONIA.
dobre dla 12latkow ktorzy mają frajdę z wjezdzania w mur co chwila i jarania sie powtórką.
razi jakikolwiek brak motywu przewodniego czy namiastka fabułyktóry by motywował do dalszego grania. bo to nie TDU ze tutaj jazda sama w sobie jest relaksująca i odprężająca.

gra na godzine.
w porywach mozna sobie co jakis czas odpalac na 10 minut zeby sie wyżyć. nie polecam, nie dajcie sie zwiesc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tak gra jest tak monotonna ze po przejsciu na komputerze i na ps3 nadal w nia gram:) moze i nie ma jakichs mega wielu konkurencji, ale sama gra przyciaga do siebie na wiele godzin, a jazda, sama w sobie takze czesto jest relaksujaca, trzeba tylko wiedziec kiedy i gdzie jezdzic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 21:45, A3ha napisał:

ciekawe co potrzeba do trybu ssao by gra miala stale 60fps? pewnie kompa jeszcze nie
ma:)


nie jest tak źle ja mam właczone to cały czas i tak zwykle to 50fps sie utrzymuje (co prawda tylko 1152x864 no ale)
( http://www.xfire.com/screenshots/zzajac/ )
no i jest jeszcze jedno ale :D przy modzie borisa (ENBseries) dla burnouta (color correction) gra nie wyglada już taka zielona i ma własne ssao które jest trochę szybsze :D co prawda jak w grze jest dzień to ładnie to ssao wyglada napewno lepiej niż te dostepne w opcjach gry ale wieczorem efekt jest dziwny w szczególności to widac na skałach itp
( dla zainteresowanych link http://boris-vorontsov.narod.ru/index_en.html )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:39, ArchArtas napisał:

tak gra jest tak monotonna ze po przejsciu na komputerze i na ps3 nadal w nia gram:)


no to bez urazy ale masz bardzo małe wymagania co do gier ;)
taki PURE zjada Burnouta na śniadanie.
przyznaje że bawiłem sie w Paradise świetnie ale tylko do czasu aż zyskałem ze dwie licencje wyżej. potem przytłoczyła mnie monotonia bo ile można bez sensu jeździć z przeciwnikami z którymi wygranie nie jest ŻADNYM problemem.

Dnia 05.03.2009 o 22:39, ArchArtas napisał:

trzeba tylko wiedziec kiedy
i gdzie jezdzic:)


jaaaasne, bo wtedy nagle pojawiająsie magiczne tryby gry które przykuwają na dłużej.. niestety. to gra dla dzieci albo na zagrani godzine u kumpla, zajaranie sie i nie wracanie do niej więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wystarczyła by lepsza optymalizacja tego efektu. W Crysisie czy w TC''s H.A.W.X. jest ok i fps spada góra o 10 (przynajmniej u mnie). Tutaj wielka klapa, -40% albo i więcej na wydajności. Do tego koszmarnie to wygląda jak jest mgła.


Nie wiedzieć dlaczego u mnie HAWX na najwyższych w porywach do 90fps ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja zdobyłem najwyższą licencję i w niedalekiej przyszłości mam zamiar szukać skrótów, skoków itp, w tej grze się fajnie nawet jeździ, pomijając kraksy które do tej pory momentami mnie zadziwiają. Poza tym multi jest bardzo fajne, dużo fajnych konkurencji i możliwość tworzenia własnych tras wyścigów... Tego ostatniego brakuje mi w single player. Poza tym dodatki które Criterion wydaje dośc regularnie skutecznie przedłużają rozgrywkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No jestem ciekaw czy jest ładniejsze niż w wersji na konsole.Może na 19 calowym monitorku,ale gdyby kompa podłaczyć pod 50 calowy tv to ciekawe na jakim sprzęcie by lepiej wyglądał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.03.2009 o 22:19, xardas102 napisał:

A recenzent ile minut poświęcił na grę? Przecież to wygląda jak okrojony Burnout. I gdzie
tu dawać 5.5?


Po pierwsze - recenzent poświęcił na grę wystarczająco dużo czasu. ;-) Po drugie ocena w recenzji jest oczywiście subiektywna - Ty może oceniasz tytuł niżej, a ja na 5.5. Wystawiam taką ocenę, na jaką moim zdaniem gra zasłużyła, a Ty wcale się z moją oceną zgadzać nie musisz. Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[ciach]

Widzę, że muszę się powtórzyć - pograłem wystarczająco i na pewno więcej od Ciebie. :) To raz, a dwa - w tekście zaznaczyłem, że brak typowego trybu kariery może być pewnym problemem - ale dla mnie osobiście jest wiele innych ciekawych rzeczy do robienia. Wymienię chociażby świetny tryb multiplayer, czy zabawę we dwie osoby. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

LIZZU , po pierwsze, PURE tez mam:) moim zdaniem jest swietna, ale w burnoucie podoba mi sie ta swoboda, i tak jak napisalem sama jazda(dla mnie swietna jest przejazdzka noca po autostradzie, ostatnim motorem:P), w PURE jezdzimy po trasach,a do tego zeby isc dalej musimy cisnac kolejne (SWIETNE moim zdaniem!!) tricki, co czesto przyprawia o zlosc, kiedy to kolejne combo x10 sie nie uda:PP tutaj mamy za to kraksy;] Ale skoro obie gry zagoscily na moich polkach, to cos o nich swiadczy:) zwlaszcza ze nie czesto cos na te polki trafia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo zadowolony z tej gry. Szczególnie dlatego, że na moim kompie jakimś cudem działa lepiej niż inne, mniej wymagające. Na przykład do TDU trzeba mie procka 2,4 GHz, a do Burnouta 3,2 GHz, a TDU czasami mi się ścina. Jestem z tej niezawodności Burnouta bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaix, u licha! W leadzie czytamy: "Kolejna konwersja wielkiego konsolowego hitu - tym razem słynnej ścigałki od Criterion Games. Czy aby na pewno jest udana...?", zaś kilka zdań dalej "(...) The Ultimate Box w moim skromnym rankingu najważniejszych konwersji roku 2008 zajął zaszczytną drugą pozycję - tuż za GTA IV."

Zepsułeś niespodziankę!!! Czytając recenzję nie chcę znać werdyktu na początku i potem tylko brnąć przez wypisane czarno na białym zalety gry. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować