Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Moment Prawdy - nowy program Polsatu

51 postów w tym temacie

Dnia 06.03.2009 o 18:21, crash807 napisał:

Brak wiedzy = 250 000 zł --------------> Czy jest to gdzieś jeszcze możliwe? Chyba
tylko w totolotku...

No tak, ale wyjawienie przed całą Polską swoich tajemnic, przynajmniej dla mnie nie jest tyle warte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już BigBrothery, Bary, etc. były spodleniem ludzkiej godności oraz były doskonałym przykładem na denność społeczeństwa. Kogo jara np. stosunek płciowy uczestników w wannie, albo pod prysznicem? Jak już ktoś nie może wytrzymać przy ok 3mln, to uważam takiego człowieka za... kogoś o lekkich obyczajach- lekko mówiąc, prawda. Nic nie wnoszące "teleturnieje" z pytaniami raczej, których odpowiedzi nie powinny ujrzeć światła dziennego. Kurcze, nie wiem dlaczego takie podłe tematy są poruszane ;/. Dzięki za wysłuchanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj właśnie kumple mi o tym powiedzieli. Czy jest może gdzieś online 1 odcinek bo chciałem obejrzeć? Jedyne co widziałem to odcinek z tej Amerykańskiej werjsi gdzie kobieta widzi ex jej i pytanie jest "Czy wróciła by do niego i rzuciła tego którego ma teraz aktualnie" i odpowiedziała tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, już niewiele brakuje. Mi z kolei przypomina się książka "Wielki Marsz" Stephena Kinga. 100 chłopaków miało po prostu iść, ale gdy któryś szedł zbyt wolno, zatrzymał się, czy coś - kula w łeb. Oczywiście telewizja transmitowała, szczególnie metę, kiedy to ostatni uczestnicy, na skraju wyczerpania wleką się przed siebie, a ludzie tylko czekają aż któryś padnie, a żołnierze go zastrzelą. I tak nie żyje z wycieńczenia, ale publika chce zobaczyć jego mózg.

Naprawdę niewiele brakuje, żeby takie programy wstąpiły do telewizji. Oby nie za mojego życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym opisał ten program tak:
Cała trudność polega na przedstawieniu się i określeniu, w którym miejscu się mieszka. Później trzeba popisać się głupotą i bezwstydnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 18:40, deif33 napisał:

No tak, ale wyjawienie przed całą Polską swoich tajemnic, przynajmniej dla mnie nie jest
tyle warte.

Ja gdy zobaczyłem ile jest do wygrania roześmiałem się. Niektórym ten program rujnuje całe życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem kilka minut tego programu i nie zamierzam więcej tego robić. Program wyróżniajacy się wyjątkową durnością i żerujący na najniższych ludzkich emocjach. Spowiedź ludzi, którzy bezwstydnie opowiadają o tym jacy to są oni i ich rodziny niedoskonali. Ciarki mnie przechodzą. Od razu przypomina mi się fragment jakiegoś starego filmu w którym pokazywano telewizję przyszłości - więźniowie na oczach milionów telewidzów wspinali się po linie i zbierali przyczepione do niej pieniądze. Jak spadali to... na dole czekały "przyjemne" zwierzaczki. Tak sie zastanawiam kiedy telewizja osiągnie taki poziom. Dzięki temu programowi dochodzę do wniosku, że już jest całkiem blisko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhm... całego programu nie oglądałem, ale czy czasami aby wygrać nie trzeba odpowiedzieć na wszystkie pytania "Tak", bo nie słyszałem jeszcze "Nie" jako prawidłowej odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czego dla kasy ludzie nie zrobią ;/ Noż kurde jest jakaś granica zdrowego rozsądku. Nie rozumiem jak można wyjawiać całej Polsce, że umawiała się kobieta z mężem na sex w 3 osoby :/ Czysty debilizm. I jeszcze ten prowadzący. Ogólnie żenada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no jaja sobie chyba robi? Chce sprzedać prawa do transmisji jak będzie umierać żeby każdy to widział. Żenujące.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 09:14, mateuszencja napisał:

Czego dla kasy ludzie nie zrobią ;/ Noż kurde jest jakaś granica zdrowego rozsądku. Nie
rozumiem jak można wyjawiać całej Polsce, że umawiała się kobieta z mężem na sex w 3
osoby :/ Czysty debilizm. I jeszcze ten prowadzący. Ogólnie żenada

ja tam lubie sie posmiac z tego jak ludzie nisko potrafia upasc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z jednej strony masz racje ale z drugiej to ja aż współczuje tym ludziom co tam biorą udział w tym programie. Jak można tak wprost obok bliskiej osoby wyznać coś co np. ukrywało się kilka lat i tylko po to żeby się troche wzbogacić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:39, Infes napisał:

Z jednej strony masz racje ale z drugiej to ja aż współczuje tym ludziom co tam biorą
udział w tym programie. Jak można tak wprost obok bliskiej osoby wyznać coś co np. ukrywało
się kilka lat i tylko po to żeby się troche wzbogacić.

To po cholerę idą do takiego debilnego programu? Żeby zniszczyć swoje małżeństwo, rodzinę dla 1000 zł? Jak co roku Polsat realizuje strategię wydania jak najwięcej bezsensownych programów w jak najkrótszym czasie. Do tego zaszczytnego grona można zaliczyć kolejne nowe hity: "Gra wstępna" i "Najśmieszniejsze momenty świata". To drugie nawet odważyłem się obejrzeć... sam tytuł wymyślony chyba 5 minut przed emisją mówi za siebie. A prezenter to niech lepiej się zajmie czymś innym bo robi z siebie tylko kretyna. Trochę ostro, ale mówiąc o Polsacie nie potrafię być spokojny przez te ich nachalne reklamy, odgrzewane kotlety i właśnie debilne programy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:45, Hartus napisał:

nowe hity: "Gra wstępna" i "Najśmieszniejsze momenty świata". To drugie nawet odważyłem


Masz racje. Za kilka dni zobaczymy "Najśmieszniejsze Zwierzęta Świata" na Polsacie.

Dnia 05.04.2009 o 22:45, Hartus napisał:

To po cholerę idą do takiego debilnego programu?


Żeby zrobić z siebie ... szkoda nawet pisać. Jak chcą szczerości to niech zbiorą rodzinne i mówią a nie przed milionami to robią tylko po te grosze które i tak zniszczą im rodzinne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Debilizm. Głównie polsatu. Ściągnęli od Stanów ten idiotyczny program. Ludzie są łasy na kasę - wiadomo. Wygra ci taki 100 k a potem ma przesrane przed rodziną, dziećmi i tak dalej ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.04.2009 o 22:39, Infes napisał:

Z jednej strony masz racje ale z drugiej to ja aż współczuje tym ludziom co tam biorą
udział w tym programie. Jak można tak wprost obok bliskiej osoby wyznać coś co np. ukrywało
się kilka lat i tylko po to żeby się troche wzbogacić.

współczuć im ? nie, sami sie na to pisali, sami dokonali takiego wyboru, nie musza odpowiadac, a jesli chca poswiecic wszystko dla kasy to nie moja sprawa, ja moge ich tylko oceniac z swojego punktu widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masz racje, ale Oni chyba nie zdają sobie sprawy co robią a jeśli zdają to chyba nie wiedzą że ten konsekwencje będą naprawde "wielkie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować