Zaloguj się, aby obserwować  
crash807

Moment Prawdy - nowy program Polsatu

51 postów w tym temacie

Dnia 07.04.2009 o 21:46, Infes napisał:

Masz racje, ale Oni chyba nie zdają sobie sprawy co robią a jeśli zdają to chyba nie
wiedzą że ten konsekwencje będą naprawde "wielkie".

jesli ktos sie tam rozwiedzie to mnie to ani troche nie zdziwi a progream bedzie mial tylko z tego reklame. A uczestnicy napewno nie wiedza jakie moga byc tego konsekwencji bo kto normalny by robil cos takiego wiedzac ze to go zniszczy ? w amerykanskiej wersji byly takie pytania przez ktore ktos mogl prace stracic i do sadu mogl zostac podany ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do tego rozejścia w Amerykańskiej wersji jedna para się rozeszła. Tam co kobieta miała to ostatnie pytanie i się jej nie udało. A rozwiedli się bo było że przyszedł jej były i spytał czy jak się jej oświadczy to czy by się zgodziła(był przy tym jej obecny chłopak) a ona odpowiedziała tak. Ech...dojrzałość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie przepadam za tym programem, jak dla mnie idiotyczny pomysł na teleturniej. Jednakże jeden odcinek, a dokładnie jedno pytanie powaliło mnie na podłogę. Uczestnikiem był młody chłopak, masażysta. Trochę dziwnie się zachowywał i wypowiadał, wyglądał mi na typowego fifarafe. W końcu, chyba w 2 rundzie dostał pytanie - czy podnieciłeś się kiedyś masując mężczyznę? Odpowiedział po namyśle - nie - a tu epic fail :D hahah i game over :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:51, Wintesun napisał:

Oglądałem ten odcinek. Co to znaczy "Fifarafe"?

W moim mieście tak się kiedyś mówiło na "cwaniaków" (teraz to jakoś zanikło) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 14:51, Wintesun napisał:

> chłopak, masażysta. Trochę dziwnie się zachowywał i wypowiadał, wyglądał mi na typowego

> fifarafe.

Oglądałem ten odcinek. Co to znaczy "Fifarafe"?


Fifarafa - u nas na uczelni mianem tym określamy osobę która ma zbyt wysokie mniemanie o sobie, ot taki lokalny cwaniaczek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 16:06, ArkStorm napisał:

Fifarafa - u nas na uczelni mianem tym określamy osobę która ma zbyt wysokie mniemanie
o sobie, ot taki lokalny cwaniaczek :)

Czy ja wiem czy on taki pewny siebie wtedy był? Mnie on raczej wyglądał na zestresowanego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2009 o 16:29, Wintesun napisał:

Czy ja wiem czy on taki pewny siebie wtedy był? Mnie on raczej wyglądał na zestresowanego.


Przypomnij sobie jak opowiadał o tych swoich masażach, jaki to on w tym dobry jest i jak chętnie do niego wracają jego klientki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.09.2009 o 16:54, ArkStorm napisał:

Przypomnij sobie jak opowiadał o tych swoich masażach, jaki to on w tym dobry jest i
jak chętnie do niego wracają jego klientki :P

Moim zdaniem wyciągasz za daleko idące wnioski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 09.09.2009 o 16:58, Wintesun napisał:

Moim zdaniem wyciągasz za daleko idące wnioski ;)


Czemu? stwierdzam tylko fakt, koleś mi nie podpasował i już :) śmiesznie wtopił na końcu i to się liczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować