Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eksplozja multimediów #18

18 postów w tym temacie

Dexter wygląda ŻA ŁO ŚNIE... Wielka szkoda gdyby się okazało że na podstawie tak świetnej książki i serialu powstaje zwykła kaszana, tyle że z głośnym tytułem. Te screeny wyglądają jak gry sprzed dobrych 8-10 lat (!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dexter wygląda paskudnie. Jak... Mafia. Tylko, że Mafia wydana została 7 lat temu i jest kosmicznie grywalna. Panie, panowie, mamy kolejnego crapa na licencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 16:51, trombocylek napisał:

Dexter wygląda paskudnie. Jak... Mafia. Tylko, że Mafia wydana została 7 lat temu i jest
kosmicznie grywalna. Panie, panowie, mamy kolejnego crapa na licencji.


tja, nie ma jak to oceniać tytuł na podstawie jednego screena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.03.2009 o 23:17, Fifisz napisał:

tja, nie ma jak to oceniać tytuł na podstawie jednego screena...


trzech screenów, naucz się liczyć.
w dodatku trzech paskudnych screenów. wszystko kanciaste, surowe, biedne. obojetnie na co by to nie wyszło, wygląda TRAGICZNIE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zombie Apocalipse przypomina mi stare dobre rozpierduchy z Take No Prisoners na czele. Klasyka. Będę obserwował to. No i tradycyjnie Mad World wygląda Mad. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby ktoś tak jak ja, przeczytałby artykuł o Dexterze, to wiedziałby on, że screeny z tego Dextera są z WERSJI NA IPHONE"A .
Z drugiej strony, serial jest genialny i nie sądze że inne wersje spierprzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nareszcie coś się ruszyło wśród gier dla motomaniaków ];-> odkąd goście z Milestone stworzyli SBK''08. I to nie byle jakich. Najnowsze MotoGP (notabene od tych samych gości, tylko wchłoniętych do Capcomu) może nie było aż tak realistyczne jak SBK, ale również było świetne i nie przypominało już durnej zręcznościówki dla małolatów jaką karmiło nas THQ. Jeśli w SBK09 poprawią tryb multi i dodadzą możliwość wyboru realizmu rozgrywki jak w MotoGP08 to będziemy mieli najlepszą motocyklową grę w historii.
Oprócz tego czekam na Riddicka i mam nadzieję, że nowy NFS będzie choć trochę przypominał stara, dobre Porsche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NFS:Shift screen drugi - ogień z rur wydechowych trochę niżej niż powinien ;]
Po za tym tekstury wyglądają źle, mają niską rozdzielczość. Jestem ciekawy jak się będzie prowadzić samochód w shift biorąc pod uwagę, ze w ostatnich 4 nfs''ach auto prowadziło się strasznie zręcznościowo i nudnie. Grid też był prostą zręcznościówką, a mimo to potrafił mnie wciągnąć w przeciwieństwie do np. ProStreeta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować