Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrocz do świata Warhammer Online: Age of Reckoning - wstęp wolny!

40 postów w tym temacie

Michał Wierzbicki

Warhammer Online: Age of Reckoning jest próbą zdetronizowania króla MMO - World of Warcraft. Fani tego drugiego przyznają, że nowy "Wojenny Młot" wnosi wiele świeżości do gatunku i co najważniejsze - zachowuje klimat świata.

Przeczytaj cały tekst "Wkrocz do świata Warhammer Online: Age of Reckoning - wstęp wolny!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

świetna inicjatywa, czekałem aż stworzą coś takiego, spowoduje to na pewno wzrost populacji na serwerach jak i przyciągnie wiele osób wahających się :)
po prostu swietna akcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedyne co mnie powstrzymuje przed reaktywowaniem konta to słaba optymalizacja gry. Nawet na low mi sie przy większych bitwach cieło, gdzie w innych grach, nawet znacznie ładniejszych chodziło płynnie. Miało się coś zmienić po 1.1 ale nie grałem już jakiś czas więc nie wiem, gdyby ktoś mógł potwierdzić, że gra chodzi płynniej na słabszym sprzęcie byłbym wdzięczny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Słabego sprzętu nie mam, ale już po poprzednich patchach widziałem dużą poprawę w optymalizacji, ten patch, który wszedł parę dni temu z tego co kolega mi mówił poprawił jeszcze bardziej, tak więc nie pozostaje nic jak tylko sprawdzić to samemu :)

W sumie możesz stworzyć sobie konto trialowe i zobaczyć jak to będzie wyglądać u Ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łoł, widać, że chcą przyciągnąć większą liczbę graczy do tego tytułu. Cóż, na mnie zabieg ten się nie udał. Akronim "MMO" trudno mi przechodzi przez gardło...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


"Warhammer Online: Age of Reckoning jest próbą zdetronizowania króla MMO - World of Warcraft"

o rly? :O

Co do samego triala- normalna rzecz, wg mnie dobre posunięcie. Zawsze mozna sprawdzić grę przed zakupem, dobra produkcja obroni się sama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

darklordvader - wszyscy cieszymy się, że masz nową myszkę.

Triala z chęcią ściągam, słyszałem parę pochlebstw w stosunku do tej gry, a z bety zrezygnowałem po tym, jak przez 3 dni nie mogłem się zalogować z powodu przeciążonych serwów. Od powrotu do WoWa mnie to raczej nie odciągnie, ale nie zaszkodzi sprawdzić w oczekiwaniu na pre-paida i WotLKa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji: wyszła łatka 1.2, a 17-18 marca wprowadzają Slayera i Choppa. Co do 1.2, to przyniósł całkiem przyjemne zmiany interfejsu, zmianę systemu craftingu i trochę nowego contentu. Ale coś skopali i serwery lagują prawie cały czas ;s

Trial strasznie okrojony - pozwala na zabawę tylko w Tier 1 i stolicy, czyli wszystkich "sprawdzających" ominie sporo smaczków typu dungeony i keepy/fortressy.

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to coś podobnego było w World of Warcraft. Pobieramy grę coś tam rejestrujemy i mamy 10 dni na granie. Czy coś w tym stylu. Dobry sposób na przyciągnięcie klientów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gra chyba kiepsko wyszla ze taki krok zrobili... no coz z ciekawosci przetestuje gre mam nadzieje ze na lapku bedzie śmigać jak wow czy aoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko, czy nie kiepsko, to raczej sprawa drugorzędna. Ważniejsze jest, że wreszcie, po trzech miesiącach bodajże, trial jest dostępny w Europie. Co prawda bez programu Recruit-a-Friend, a na zwykłej zasadzie.

Równie dobrze można stwierdzić, że WoW/EvE/dowolne_MMO wyszło kiepskie, skoro trial dali ;o

Pozdrawiam
C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"gra chyba kiepsko wyszla ze taki krok zrobili... no coz z ciekawosci przetestuje gre mam nadzieje ze na lapku bedzie śmigać jak wow czy aoc :)"

Nie koniecznie, wow nie miał problemów z popularnością a i tak wydał darmowe triale.

Bardzo dobrze, że tak zrobili nareszcie. Choć bardzo mnie do wara ciągnęło, to nie chciałem go kupować w ciemno, a tak mogę go testować do woli ^^.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować