Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wkrocz do świata Warhammer Online: Age of Reckoning - wstęp wolny!

40 postów w tym temacie

Autor powinien dostać w głowę za "wojennego młota" :P Tłumaczenie brzmi komicznie, proszę niech zostanie warhammer.
Anyway, czy już kiedyś nie było tygodnia z WARem czy samym Warhammerem ? Po co to odgrzewać.
Eh ja przestałem grać w WARa z powodu braku ludzi w to grających (mam na myśli znajomych), pozatym rozgrywka jest trochę powolna... Może, może skuszę się na odnowienie mojego konta jak mi JEDYNY kumpel który w to gra opowie na temat nowych klas :P
A teraz co do samego triala, może to pare ludzi przekona ale może też niektórych przestraszyć, bo tier 1 to ciekawy nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 22:07, pompix napisał:

ILE BĘDE SCIĄGAĆ GB ŻEBY POGRAĆ W WAR ??!!

wyłącz CapsLock, to kulturalne forum ;)

to zależy od szybkości twojego łącza ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ściągnę, wypróbuję i zapewne - tak samo jak WoW-a - wywalę z dysku po 10 dniach, nigdy więcej już do niego nie wracając... Jakoś MMO mnie specjalnie nie kręcą. Ale przetestować mimo wszystko warto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 23:03, Magwisienka napisał:

> nie chodzi mi o czas tylko ile gb będę ściągał ??
Około 6,5GB

i oto mi chodziło:) dziękuję za szybką odpowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się głęboko nad ściągnięciem tego triala. Łącze mam słabe, bo radiowe, więc co prawda ponad 100kb/s pójdzie, ale obciąży mi net tak, że nic nie będę mógł robić, co mi się nie podoba. :P Poza tym, po wkurzającej rejestracji, miałem problemy z rozpoczęciem ściągania, co mnie jeszcze bardziej zniechęciło. Cóż, zobaczy się jeszcze jutro, bo chętnie, z ciekawości, zobaczę o co w tych MMO chodzi na własnej skórze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:54, Astmatyk napisał:

Przy 98% patchowania wywala blad, ze nie moze znalezc jakiegos czegos na serwerze i mogila.
Ktos mial cos podobnego?


Miałem przed chwilką problem z zalogowaniem się, jakieś prace są na serwerze. Problem został rozwiązany i serwery znowu ruszyły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak się napaliłem , ściągnąłem , zarejestrowałem się ... odpalam Warhammera , włącza się ten patcher , wpisuje swoje dane i .... Authentication failed. Please re-enter your login credentials. Podstawa to działający patcher , do działającego Triala. Pozdro :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 11:56, Wintesun napisał:

> Przy 98% patchowania wywala blad, ze nie moze znalezc jakiegos czegos na serwerze
i mogila.
> Ktos mial cos podobnego?

Miałem przed chwilką problem z zalogowaniem się, jakieś prace są na serwerze. Problem
został rozwiązany i serwery znowu ruszyły.


Faktycznie, zaskoczylo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 12:31, Gabekek napisał:

Tak się napaliłem , ściągnąłem , zarejestrowałem się ... odpalam Warhammera , włącza
się ten patcher , wpisuje swoje dane i .... Authentication failed. Please re-enter your
login credentials. Podstawa to działający patcher , do działającego Triala. Pozdro :/

aktywowales konto? trzeba chwilke poczekac az system je zweryfikuje wiec nie przesadzaj a spróbuj po jakims czasie znowu, mi jakos o dziwo wszystko dzialalo bez problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.03.2009 o 21:21, gpodoba napisał:

gra chyba kiepsko wyszla ze taki krok zrobili... no coz z ciekawosci przetestuje gre
mam nadzieje ze na lapku bedzie śmigać jak wow czy aoc :)



Dlaczego tak uważasz? Przecież dużo mmo ma triale.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Wojenny młot"?, mi się zawsze wydawało że warhammer to rodzaj broni, której polskim odpowiednikiem jest młot bojowy, ale może się mylę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"zachowuje klimat świata"
hahaha, hahaha, ha... :P
Klimat to może zachowuje warhammer 40k dawn of war, a ta bezpłciowa produkcja po 30 godzinach grania po prostu nuży. Jeżeli zamierzacie grać, a tym bardziej płacić to WoW czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grało się niesamowicie prze T1 T2 i T3. A potem jest T4 i ściana. Gania się po tych samych Battlefieldach do upojenia i po 2 tygodniach zna się każdą trawkę i każdy kamyk. Zbieranie wpisów do księgi jest fajne ale w końcu i to się nudzi. Rajdy to całkowity tank&spank i albo my zaciukamy albo nas zaciukają. Ja ostatnio dla siebie odkryłem Vanguard, a znajomi podniecają się Darkfallem bardzo. Polecam. Pierwsze na PvE. Drugie na PvP.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kicha , u mnie nie ma grania :/
Caly czasz wyzuca mnie juz w menu z servera zwyczajnym comunicate you have been disconnected from server.
Noc sciagania triala na marne, wkurzylem sie i tyle -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować