• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
maciofacio

Test Drive : Unlimited - nie widzi kierownicy i nie zapisuje

Pytanie

Witam
Mam problem z TDU. Otó? gra odmówi3a pos3uszenstwa i nie chce zapisywaa ustawien ani odkrytych dróg. zatrzyma3a sie an 80 % i stoi... W3ączam gre, odblokowywuje troche dróg, grzebie w sterowaniu (i tu 2. problem o którym zaraz) wchodze do domu (pisze ?e zapisuje), wy3ączam gre i po ponownym w3ączeniu są stare ustawienia i nie zapisane drogi. Ne zapisuje równie? zmiany samochodów, ale nowe wozy w gara?u i nieruchomości zapisuje. Reinstall nie pomóg3.
Drugi problem jest gorszy, gdy? specjalnie do TDU kupi3em sobie Logitecha Drive FX Axial Feedback Racing Wheel pod Xbox''a 360, zaintalowa3em sterowniki, w panelu sterowania ok (fot. 1), inne gry ją widzą i wyśmienicie dzia3a a TDU sie uwzie3o i nie chce jej strawia. Czy mo?e bya to wina sterowników i czy któś jeszcze gra na tej kierownicy w TDU i czy móg3by mi podes3ąa swoje sterowniki. By3bym bardzo wdzieczny
Z góry dziekuje za pomoc
Pozdrawiam
McProGamer

20090307103331

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

3 odpowiedzi na to pytanie

  • 0
Dnia 08.03.2009 o 09:15, maciofacio napisał:

Wielkie dzięki i sorry że nie chciało mi się szukać. A ma ktoś pomysł co z kierą?


Cóż, TDU potrafi gryźć się z niektórymi kierownicami i raczej nic się nie da z tym zrobić (chyba że by jakiegoś patcha wypuścili, ale to jest już po takim czasie chyba niemożliwe...). Skoro więc w innych grach dobrze działa, to nie jest to problem z kierownicą, lecz z grą. Tu masz listę kontrolerów, które zostały oficjalnie przetestowane pod kątem tej gry: http://www.gram.pl/pomoc_problem.asp?g=869&p=3151

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować