Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Fallout 4 - temat ogólny

534 postów w tym temacie

Dnia 23.06.2015 o 01:06, B-Man napisał:

Strasznie nie podoba mi się kierunek w którym zmierza Fallout, bo z prawdziwego, genialnego
Fallouta zostaje coraz mniej, ale i tak jestem najarany na tą gierkę. Przywiązanie do
marki, klimat robią swoje.

Co, chciałbyś rzut izometryczny i 2d sprity? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 08:34, KuroNeko napisał:


Co, chciałbyś rzut izometryczny i 2d sprity? ;)



Ja bym chciał. Plus, żeby pracę oddali Obsidianowi...chociaż...to już nie ma znaczenia, bo ich scenarzysta zrezygnował z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.06.2015 o 08:34, KuroNeko napisał:

> Strasznie nie podoba mi się kierunek w którym zmierza Fallout, bo z prawdziwego,
genialnego
> Fallouta zostaje coraz mniej, ale i tak jestem najarany na tą gierkę. Przywiązanie
do
> marki, klimat robią swoje.
Co, chciałbyś rzut izometryczny i 2d sprity? ;)


Tak. :)

Mega odpicowany widok 2d wspomagany efektami 3d, wszystko dopracowane maksymalnie. A nakład pracy zespołu zamiast iść na robienie badziewia jak meblowanie domu tworzenie sieci elektrycznej, powinien iść na robienie rozbudowanej wielowątkowej fabuły, wielu ciekawych postaci, mnóstwa zadań które można wykonać na wiele sposobów, czyli w stronę RPG, a nie Minecrafta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To by miało sens :) Szczerze nie rozumiem jak można robić kontynuację hitu, pomijając najważniejsze aspekty dzięki którym gra tym hitem się stała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na FB Fallouta dodali wczoraj wideo z gameplayem (po części coś co już było wcześniej + trochę nowego tego co było wcześniej).

Wygląda na to, że jetpack jest

Spoiler

częścią tylko jednego questa (oby)

.

Widzę, że dział newsów na gram sobie smacznie śpi xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.07.2015 o 09:15, Barnette napisał:

Na FB Fallouta dodali wczoraj wideo z gameplayem (po części coś co już było wcześniej
+ trochę nowego tego co było wcześniej).


Idealnie to ująłeś, bo wszystko co w tym gameplayu już było, dlatego nie ma co robić newsa o tym samym. :P
A jetpacka nawet na tym filmiku nie pokazali, to skąd wiadomo że jest częścią tylko jednego questa?

Jak już ludzie wcześniej wspominali, możliwe że jetpack będzie częścią pancerza wspomaganego, którego nie można nosić cały czas. Są teorie, że będzie dostępny tylko po zdobyciu baterii zasilającej (to co bohater instaluje w pancerzu przed jego założeniem).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 20:26, Jagged napisał:

Jakie są szanse na polską wersje ?


99,9%. Cenega już zapowiedziała polską wersję, ale niewiadomo jeszcze czy chodzi o kinówkę czy także o dubbing.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.08.2015 o 21:17, McFlash napisał:

> Jakie są szanse na polską wersje ?

99,9%. Cenega już zapowiedziała polską wersję, ale niewiadomo jeszcze czy chodzi o kinówkę
czy także o dubbing.


Gdzie znajde info o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 14:12, wolverine napisał:

A tak z ciekwości, orietnuje się ktoś czy będzie można grać bez psa. Zostawić go niech
pilnuje budy czy coś :) ?

Będzie się dało. Można już na pierwszym spotkaniu powiedzieć mu, że jest kundlem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 18:52, KuroNeko napisał:

> A tak z ciekwości, orietnuje się ktoś czy będzie można grać bez psa. Zostawić go
niech
> pilnuje budy czy coś :) ?
Będzie się dało. Można już na pierwszym spotkaniu powiedzieć mu, że jest kundlem.


A nie łatwiej dołączyć go do drużyny a później kazać mu czekać w jakimś miejscu np. przed domem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 19:46, doctorwho napisał:

> > A tak z ciekwości, orietnuje się ktoś czy będzie można grać bez psa. Zostawić
go
> niech
> > pilnuje budy czy coś :) ?
> Będzie się dało. Można już na pierwszym spotkaniu powiedzieć mu, że jest kundlem.


A nie łatwiej dołączyć go do drużyny a później kazać mu czekać w jakimś miejscu np. przed
domem? :)


Jak kto woli. Ja osobiście go najpewniej zabije. Jesli się nie da, to poczekam na moda, który to odblokuje. Nie dlatego, że nie lubię psów, ale dlatego, że nie podoba mi się fakt, że w każdym Falloucie musi być pies. No i fakt, że Bethesda pewnie da go akurat w takim miejscu, że będzie trzeba go napotkać w czasie robienia głównego wątku. I fakt, że można do niego po prostu podejść i ot tak go przygarnąć też sprawia, że jestem przeciw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 20:07, KuroNeko napisał:

Jak kto woli. Ja osobiście go najpewniej zabije. Jesli się nie da, to poczekam na moda,
który to odblokuje. Nie dlatego, że nie lubię psów, ale dlatego, że nie podoba mi się
fakt, że w każdym Falloucie musi być pies. No i fakt, że Bethesda pewnie da go akurat
w takim miejscu, że będzie trzeba go napotkać w czasie robienia głównego wątku. I fakt,
że można do niego po prostu podejść i ot tak go przygarnąć też sprawia, że jestem przeciw.


Ja psa pewnie zostawię przed domem tak jak napisałem po doświadczeniach z NV gdzie pies przeszkadzał mi w walce i dość często omdlewając wole żeby siedział w budzie i domku mi pilnował :)
Tak myślę że pies to właściwie najmniej użyteczny ze wszystkich towarzyszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.09.2015 o 21:02, doctorwho napisał:

[...]
Tak myślę że pies to właściwie najmniej użyteczny ze wszystkich towarzyszy.


Bo Dogmeat jest tylko jeden. Nie było innego psa na Pustkowiach, który był takim koszmarem dla Szponów Śmierci jak w F1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie był ten pies ze składowiska odpadów, który przynosił pecha?:) Chyba mi zaczęła drużyna wybuchać, gdy go przygarnąłem. Nie mam pewności. To było dawno temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować