Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Fallout 4 - temat ogólny

534 postów w tym temacie

Dnia 03.11.2015 o 20:59, doctorwho napisał:

I ten dźwięk przy dodawaniu punktów doświadczenia :D


Przecież ten dźwięk (albo bardzo podobny) występował już w F:NV i chyba w 3 też.

Obejrzałem sobie ten gameplay i pierwsze co mi przyszło do głowy, to że to nie Fallout, tylko nowa część Dooma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To nie będzie dobra gra, bo kluczowe elementy są kompletnie do niczego. I to nie dlatego, że są zabugowane, tylko z powodu złego designu, którego nie poprawią, bo jest tak, jak chcieli, żeby było.
Musieliby ja praktycznie zrobić od nowa żeby była dobra. Tego nawet moderzy mogą nie być wstanie uratować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe info. W grze będzie gang nazywający się "Atom Cats", który zajmuje się... Customizacją pancerzy wspomaganych. Mają do nich modyfikacje oraz mogą przemalować Ci pancerz.
Boże drogi, Bethsdo, skończ waść, wstydu (sobie) oszczędź!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 11:45, KuroNeko napisał:

Nowe info. W grze będzie gang nazywający się "Atom Cats", który zajmuje się... Customizacją
pancerzy wspomaganych. Mają do nich modyfikacje oraz mogą przemalować Ci pancerz.

Kurdę jestem wręcz zdumiony.... Twoją osobą. Tak tu prawisz jakie to F4 będzie złe i ble i takie tam. A jednak bądź co bądź śledzisz info, itp. itd. odnośnie tej produkcji. Po co Ty się tym interesujesz skoro i tak już z góry grę skreśliłeś i postawiłeś nań swój osąd ? ]:->. Czyżbyś był hipokrytą i chcąc nie chcąc grę zakupisz albo w ukryciu przed resztą świata po cichu ściągniesz pirata i "zmarnujesz" na ten tytuł czas ?? ;>... Stary o co tu chodzi??. :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2015 o 11:27, Braveheart napisał:

> http://a.uguu.se/mmzewz.mp4
Antywirus odmawia dostępu na wejście do strony a korzystam z ESET NOD 32 :D.. nie mam
zamiaru ryzykować omijając to ;-) ale i tak wiem o co chodzi xD


Obejrzałem filmik i jednak progres w stosunku do F3 jest spory. Lepsze animacje, lepsze modele postaci. Gorzej odnośnie dynamicznego cieniowania, które to we wnętrzach praktycznie nie istnieje. Trochę słabo bo już w Stalkerze z 2007 roku było to na znacznie większą skale. Podejrzewam, że silnik nie daję rady, bo chociaż niby to coś nowego i przygotowanego specjalnie z myślą o Skyrim, to jednak tak naprawdę silnik Morwinda z kosmetycznymi poprawkami.
Co do samej istoty rozgrywki większych różnic z Falloutem 3 i NV nie dostrzegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.11.2015 o 11:27, Braveheart napisał:

> http://a.uguu.se/mmzewz.mp4
Antywirus odmawia dostępu na wejście do strony a korzystam z ESET NOD 32 :D.. nie mam
zamiaru ryzykować omijając to ;-) ale i tak wiem o co chodzi xD


Obejrzałem filmik i jednak progres w stosunku do F3 jest spory. Lepsze animacje, lepsze modele postaci. Gorzej odnośnie dynamicznego cieniowania, które to we wnętrzach praktycznie nie istnieje. Trochę słabo bo już w Stalkerze z 2007 roku było to na znacznie większą skale. Podejrzewam, że silnik nie daję rady, bo chociaż niby to coś nowego i przygotowanego specjalnie z myślą o Skyrim, to jednak tak naprawdę silnik Morwinda z kosmetycznymi poprawkami.
Co do samej istoty rozgrywki większych różnic z Falloutem 3 i NV nie dostrzegłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 11:27, Braveheart napisał:

>


< Antivirus
< 2015

''u''hu.

"Internet to potencjalnie niebezpieczne miejsce, prosimy odinstalować przeglądarkę - w celu maksymalnego bezpieczeństwa radzimy zerwać umowę z dostawcą"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 11:51, Braveheart napisał:

> Nowe info. W grze będzie gang nazywający się "Atom Cats", który zajmuje się... Customizacją

> pancerzy wspomaganych. Mają do nich modyfikacje oraz mogą przemalować Ci pancerz.

Kurdę jestem wręcz zdumiony.... Twoją osobą. Tak tu prawisz jakie to F4 będzie złe i
ble i takie tam. A jednak bądź co bądź śledzisz info, itp. itd. odnośnie tej produkcji.
Po co Ty się tym interesujesz skoro i tak już z góry grę skreśliłeś i postawiłeś nań
swój osąd ? ]:->. Czyżbyś był hipokrytą i chcąc nie chcąc grę zakupisz albo w ukryciu
przed resztą świata po cichu ściągniesz pirata i "zmarnujesz" na ten tytuł czas ?? ;>...
Stary o co tu chodzi??. :O


Istnieje coś takiego jak zainteresowanie serią. Czy o grze można pisać tylko w samych pozytywach i piać w zachwytach, że po zapłaceniu w ogóle coś się dostanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 12:41, McFlash napisał:

Istnieje coś takiego jak zainteresowanie serią. Czy o grze można pisać tylko w samych
pozytywach i piać w zachwytach, że po zapłaceniu w ogóle coś się dostanie?


Ale jaki jest sens pisania co chwilę, że gra będzie słąba? :D Jeszcze kilka dni do premiery, poczekajmy i zobaczmy :D
Pamiętam, że przed premierą Wiedźmina 3 też były na tym forum osoby, które twierdziły, że to nie ma prawa się udać, że gra będzie rozczarowaniem, CDPR nie da rady :D I co, wyszło wybitne dzieło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 11:51, Braveheart napisał:

> Nowe info. W grze będzie gang nazywający się "Atom Cats", który zajmuje się... Customizacją

> pancerzy wspomaganych. Mają do nich modyfikacje oraz mogą przemalować Ci pancerz.

Kurdę jestem wręcz zdumiony.... Twoją osobą. Tak tu prawisz jakie to F4 będzie złe i
ble i takie tam. A jednak bądź co bądź śledzisz info, itp. itd. odnośnie tej produkcji.
Po co Ty się tym interesujesz skoro i tak już z góry grę skreśliłeś i postawiłeś nań
swój osąd ? ]:->. Czyżbyś był hipokrytą i chcąc nie chcąc grę zakupisz albo w ukryciu
przed resztą świata po cichu ściągniesz pirata i "zmarnujesz" na ten tytuł czas ?? ;>...
Stary o co tu chodzi??. :O


Nie rozumiem Cię. Nie rozumiem co widzisz dziwnego w moim zachowaniu. Fallout jest moim ulubionym uniwersum, grałem we wszystkie gry z tej serii z wyjątkiem jednej (tej, o której się nie mówi) tak więc oczywistym jest, że jestem zainteresowany F4. To, że gra zapowiada się tragicznie, o czym było wiadomo już po pierwszych trailerach nie znaczy, że nie będę się interesować co konował robi z moją ulubioną serią gier. Istnieje możliwość że po F4 Obsidian ponownie się wtrąci i dla odmiany zrobi dobrego Fallouta i znowu pokaże partaczom z Bethesdy jak to się robi. Szansa jest niewielka, ale trzeba mieć nadzieję. A tymczasem śledzę co się dzieje i płaczę.

Przed wyjściem Rome II TW było dokładnie to samo. Ludzie się mnie pytali czemu tak się czepiam i mówię, że gra będzie kiepska itd. To jest po prostu z miłości. I oczywiście miałem wtedy rację, bo zaraz po premierze R2 było kompletną, niegrywalną klapą. Po 2 latach łatania i DLCków jest już "ok" ale tyłka nie urywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 13:09, KuroNeko napisał:

Istnieje możliwość że po F4 Obsidian ponownie się wtrąci i dla odmiany zrobi dobrego Fallouta i znowu pokaże partaczom
z Bethesdy jak to się robi. Szansa jest niewielka, ale trzeba mieć nadzieję. A tymczasem
śledzę co się dzieje i płaczę.

Nie liczyłbym na to pod tym, co się stało w przypadku New Vegas i słynnych już 84% na metacritic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie ciekawi jedna kwestia, jak jest z naszą wersją F4 czy będzie powtórka z rozrywki, jak w przypadku Fallout 3 i New Vegas, że trzeba było dorwać klucze UE/World Wide aby cieszyć się działającymi modami i łatkami, które wyszły. Wie może ktoś coś na ten temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 13:09, KuroNeko napisał:

Nie rozumiem Cię. Nie rozumiem co widzisz dziwnego w moim zachowaniu. /...../

W "krucjatach" i walki z potencjalnymi wiatrakami..... odpuść...

Why??.... let me explain ;-)

Skoro twe przeczucie odnośnie danych aspektów w życiu Cię nie myli jak chociażby niektórych pozycji gier. To walnij tu i tam [na forach, bo nie wiem na ilu jesteś zarejestrowany] jeden konkretny "wywód": dlaczego, co i jak, oraz z czym i po cichu usuń się w cień i czekaj.....

A gdy światło dziennie gra już ujrzy i stanie się to co przewidywałeś to powróć jak prawdziwy mistrz ceremonii i na chwilę dołącz do "hien". "Hien" płaczących, pożerających się na wzajem waląc link do posta o którym to mówiłeś już dawno temu i dopisz dyskretne "A nie mówiłem?" i odejdź... ;-) by hieny dalej się pożerały..... =) [Chcąc nie chcąc robiąc z nich miazgę i pył] <--- a oni oczywiście nawet tego nie będą ślepcy świadomi, że zostali "wyjaśnieni" ]:-> ]:-> ]:->

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o krucjatę czy walkę z wiatrakami. Tutaj ja jedynie komentuję co widzę oraz daję swoją opinię. Tyle. Nie mam z kim tutaj dyskutować o tym, czy Fallout 4 będzie dobry, czy nie. I mógłbym zrobić tak, jak mówisz, ale bethdrony maja takie zabiegi gdzieś, ponieważ odrzucają rzeczywistość i zastępują ją swoją. Dla nich F3 i F4 to są majstersztyki i wspaniałe gry. Nie jesteś wstanie nic im udowodnić, bo po prostu nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 17:50, Kakarotto napisał:

Było może gdzieś wyjaśnione dlaczego ten pies jest/będzie taki wyblaknięty? ;D


Bo napromieniowany! :D

Jak dla mnie wygląda normalnie, chyba że na jakimś ostatnim filmiku wygląda inaczej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 17:23, KuroNeko napisał:

Nie mam z kim tutaj dyskutować o tym, czy Fallout 4 będzie dobry, czy nie.


Przecież już autorytatywnie stwierdziłeś, że nie będzie. Więc z czym tutaj dyskutować?

Zgadzam się, że Fallout z tego Bethesdowego tworu kiepski, co wcale nie przekreśla go jako zwyczajnie dobrej gry, szczególnie po modyfikacjach, łatkach i innych rzuconych przez społeczność okruchach.

Poprzednik który wyszedł z ich rąk to takie mocne 6-7, więc przyzwoicie. Tutaj nie nastawiałbym się na nic więcej.

Mimo wszystko nigdy nie byłem fanatycznym wyznawcą tej serii (choć 1,2 & Tactics ukończyłem na przestrzeni lat wielokrotnie) wiem jednak jak wyglądają gry Bethesdy i czego się po nich spodziewać. Lepiej nie będzie. Pewnie od największych portali na rynku zgarną min. 9/10. Taka kolej rzeczy.

Największym nieporozumieniem dekady i tak będzie dla mnie to co zrobiono z Thiefa - wątpię żeby komuś udało się powtórzyć ten wyczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować