Zaloguj się, aby obserwować  
Daviochlebak

Fallout 4 - temat ogólny

534 postów w tym temacie

Dnia 04.11.2015 o 12:51, pawbuk napisał:

Zgadzam się, że Fallout z tego Bethesdowego tworu kiepski, co wcale nie przekreśla go
jako zwyczajnie dobrej gry, szczególnie po modyfikacjach, łatkach i innych rzuconych
przez społeczność okruchach.


Moment, kiedy uznam możliwość szerokiego modowania za bezpośrednią zaletę jakiejkolwiek gry, będzie moim ostatnim w internecie. Mody są wyłącznie dodatkiem, który nawet nie musi się pojawić. To do obowiązku studia tworzącego grę należy przygotowanie pełnego produktu, a nie zrzucanie tego na graczy. Do swojej wersji NV ograniczyłem się do 130 modyfikacji i z czystym sumieniem mogłem powiedzieć, że to mody są dobre, a nie sama gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Obszar Fallout4 da się przejść w 10 minut. Podobno obszar ten jest większy niż w Fallout3 i mniejszy od obszaru mapy ze Skyrima.
Po tych doniesieniach coraz bardziej doceniam Wiedźmin3 bo raz, że większa mapa ( a właściwie 2 większe mapy ), a dwa, że lepsza grafika. Do tego tak duża ilość ciekawych zadań. Mam nadzieję, że chociaż pod tym względem Fallout dorówna Wieśkowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.11.2015 o 20:19, doctorwho napisał:

Bo napromieniowany! :D
Jak dla mnie wygląda normalnie, chyba że na jakimś ostatnim filmiku wygląda inaczej.


Od początku taki jest, ale w sumie gra wygląda kiepsko (ostatnie screeny z ultra), więc to pewnie dlatego. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 16:43, Alamut napisał:

Martwią mnie te zmiany w rozgrywce, perkach itp., ale trailer wygląda efekciarsko. Może
być ciekawie ;]

Trailer świetny. Taki trochę filmowy. Czekam niecierpliwie na premierę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.11.2015 o 20:32, Damianuss1 napisał:

Trailer świetny. Taki trochę filmowy. Czekam niecierpliwie na premierę.


Fabuła zapowiada się fajnie - wygląda na jakiś konflikt pomiędzy różnymi warstwami społecznymi Bostonu, Bractwem i Instytutem. Z wizualnych aspektów, to obok psa i szponów śmierci kupił mnie ten Synth (syntetyk? syntetyczny?) na sam koniec. Taki fajny zombie-terminator ;3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 12:32, Shinigami napisał:

Bethesda w formie, embargo na embargo. Chyba wiedzą co ich czeka ;D

http://kotaku.com/fallout-4-review-embargo-gets-embargo-1740855250

Nigdy, więcej, predorderów. Z F4 poczekam i to dosyć solidnie - ich gry mają tendencję do bycia dziurawymi jak ser szwajcarski do tego tendencja do wydawania nowych gier w wersji "beta" PLUS ostatnie wycieki informacji... Oj poczekam sobie z zakupem, poczekam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.11.2015 o 12:32, Shinigami napisał:

Bethesda w formie, embargo na embargo. Chyba wiedzą co ich czeka ;D

http://kotaku.com/fallout-4-review-embargo-gets-embargo-1740855250


Dlatego ja na razie wstrzymuję się z zamowieniem gry, poczekam na pierwsze recenzje ;) Ostatnio przed premierą zamówiłem tylko Battlefronta (bardzo spodobała mi sie beta), natomiast przykład Batmana uczynił mnie ostrożniejszym w stosunku do gier bez fazy otwartej bety bądź dema :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardziej niż jakość gry zastanawiają ruchy "biznesowe" betshedy
*season pass jest, a czy dlc trafiaja do PC pudełek (bez plyt/same klucze, ale tańsze niz na steamie) lub same (tańsze) klucze na nasz region (bo prawdopodobnie będziemy w RHCP?? jesli sie nic nie zmieni, a moze wlasnie cos sie zmieni? ) "Progres" jest bo zdaje sie skyrima na steamie w dniu premiery tak po prostu nie dało się kupić. (ale czy przecietny klient kupi skoro cena wyzsza niz boxa ?)
*Cena PC pudelkowego wydania w PL zaczyna sie od 16X . Ciekawe kiedy, po jakiej cenie i czy w ogole bedzie zbiorcze wydanie z seasonem passem. ;) Teraz za komplety 160 zł PC box + ~130 (30 euro?) SP = 290 a kiedys moze byc za 100 a poźniej 40 ;)
To tez kolejna glosna gra od duzego wydawcy z wyzsza cena premierowa niz kiedys premierowe ceny byly, pytanie czy wydawcy gier "z sredniej/nizszej kategorii" premierowe ceny tez beda podwyzszac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda na to, że tak. Chyba, że taki krok drastycznie zmniejszy sprzedaż gier w Polsce.

http://www.amazon.com/dp/B00YQ2MM2M/ref=twister_B00YS5PB98?_encoding=UTF8&psc=1

Zobacz sobie jak wyglądają ceny poza naszymi granicami, różnice nie są tak duże jak mogłoby się wydawać, a czasem praktycznie ich nie widać. Pewnie dążą do takiego samego ''traktowania'' wszystkich regionów, co ma sens biorąc pod uwagę to, że eksport kluczy to codzienność - w końcu często mamy znacznie taniej niż reszta europy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie, gdyby ktoś wiedział gdzie w Wawie można już kupić Fallouta 4 na PS4, to proszę o informację. Mam pre-ordera w jednym z warszawskich sklepów, ale mówią że być może nawet do 15 będzie trzeba czekać, a ja nie po to dzień wolny biorę, żeby czekać tyle czasu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 10:48, Siriondel napisał:

Panowie, gdyby ktoś wiedział gdzie w Wawie można już kupić Fallouta 4 na PS4, to proszę


Podpinam się pod pytanie, wydaje mi się że komputronik megastore będzie miał ale to dopiero jutro :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj już z PS4 streamowali rozgrywkę jacyś Francuzi i Niemcy. Wyglądało to bardzo fajnie. Bardzo podobało mi się szczegółowe otoczenie. Wiem natomiast, że będą mnie wkurzać loadingi. Miejscami wczytywanie trwa dość długo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.11.2015 o 11:47, Damianuss1 napisał:

Wczoraj już z PS4 streamowali rozgrywkę jacyś Francuzi i Niemcy. Wyglądało to bardzo
fajnie. Bardzo podobało mi się szczegółowe otoczenie. Wiem natomiast, że będą mnie wkurzać
loadingi. Miejscami wczytywanie trwa dość długo.


Miało przecież nie być ekranów ładowania!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak na razie oceny branżowych mediów naprawdę niezłe:
http://www.metacritic.com/game/pc/fallout-4
choć na razie to tylko 11 recenzji. Ja poczekam te kilka najbliższych dni na opinie graczy i zastanowię się czy kupić :) W tej chwili jeszcze po raz drugi kończę Wiedźmina 3 - obawiam się, że po nim jakikolwiek inny erpeg wypadlby blado :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować