Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wiedźmin w setce najpopularniejszych gier na PC

107 postów w tym temacie

Dnia 07.03.2009 o 23:15, junior17 napisał:


> Jak czytam takie komentarze to poziom onetu mi sie przypomina. Ilosc bzdur w tym
poscie
> jest tak duza, ze nie wiem gdzie zaczac.
Jak czytam takie komentarze jak ten to mi również. Mimo iż ilość bzdur w twym poście
jest wielka, wiem gdzie zacząć.
> Nie wiem jak ty, ale ja
> na przykład wole jak gra CDP ma wysoka sprzedaz, niz jak ma ja na przyklad Oblivion,

> bo to oznacza wieksza szanse na porzadne RPG z dobra fabula i ciekawymi postaciami,
a
> nie wielki plac zabaw na ktorym jakos nie chce sie mi bawic (oblivion).
To, że przeciętna gra akcji, a ch***wy eRPeG jakim jest wiedźmin się dobrze sprzeda ma
oznaczać wieksza szanse na porzadne RPG z dobra fabula i ciekawymi postaciami.
Hahahahaha!!!! Wybacz, ale wiedźmin i oblivion są z tej samej półki. Takie z nich eRPeGi
jak z koziej d**y trąba. Co nie przeszkadza im być przeciętnymi zręcznościowymi grami
akcji z rozwojem postaci, płytkimi dialogami, nudnymi i liniowymi zadaniami.

> A to skad ci sie wzielo? Nigdy tak nie bylo. Edycja Rozszerzona nazywa sie rozszerzona

> nie bez powodu. Znaczy, ze to jest ta sama wersja ale.... rozszerzona o dodatkowa
zawartosc.
> Nikt NIGDY i NIGDZIE nie pisal, ze to nowa gra.
W jednej z pierwszych zapowiedzi, ktoś się już na ten temat wypowiedział. "W Edycji Rozszerzonej
znajdziemy tyle zmian w stosunku do premierowego wydania wiedźmina, że tą edycję można
traktować jako oddzielny produkt" <nie dosłownie tak, ale sens zachowany>- nie
pamiętam w jakiej gazecie/czasopiśmie/e-zinie tak pisało, ale KTOŚ tak jednak powiedział.
> Jesli chodzi o Rise of the Wolf - NIKT NIGDY i NIGDZIE nie mowil ze to bedzie calkiem

> osobna gra.
No i przynajmniej w przeciwieństwie do Wiedźmina PC NIKT NIGDY i NIGDZIE nie powiedział,
że to będzie gra cRPG. Czyli widać, że CDP już nie skłamie jak to było podczas promowania
Wiedźmina na PC - "Rewelacyjna gra cRPG" - tjaa... która tak naprawdę jest grą akcji.

> Jeden to gra FPS, a drugi jest jeszcze nie ujawniony. Obie produkcje to pelnoprawne
gry.
Chodzi ci o "They" (tak wiem to stary tytuł)? Jednak jest on robiony przez Metropolis.
CDPR robi Wiedźmina na konsole + 2 nieujawnione projekty.

> Buuuuhahahhahaa! W co ty wierzysz? Po prostu oni chwalą się na swojej stronie:

No właśnie. Na swojej stronie, a nie wszędzie jak "przecudowne i przewspaniałe" CDP.
Tu jest różnica.

Kojdeś
Zresztą mogli mówić o doświadczeniu przy tworzeniu gier RPG.
To tym bardziej przesada. To tylko przeciętna zręcznościowa gra akcji z elementami RPG.
Jedyne co w tej grze jest naprawdę dobre to intro i outro Pana Bagińskiego i świat wykreowany
przez A. Sapkowskiego.
A z tymi etykietami to taki żart xP
Pozdrawiam


Uważasz, że Wiedźmin jest mocno przeciętną produkcją i, że nie zasługuje na miano gry cRPG, no i, że tak bezczelnie się zapytam, co z tego? Jak to się ma do wiadomości o 1 200 000 sprzedanych egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla Wieśka.. a ludzie którzy daja negatywne komentarze, coż poprstu maja dość ciągłego gadania na temat tej gry albo porstu im sie ta produkcja nie spodobała i tyle, chyba maja do tego prawo nie ?
A co do samej gry, za pierwszym razem jak ja przechodzilem zrobila na mnie największe wrażenie zwłaszcza akty 1,2,4,5 bo Wyzimy Handlowej osobiscie nie trawie. Taka mała dygresja na marginiesie, uwazam ze wogule coś nie tak dzieje się z graczami, skoro wiecej sie dyskutuje o grze nzi sie w nia gra ? Czyzby syndrom "kupiłem szajs i probuje sobie i innym wmówić ze to jest fajne?" (ofc nie mailem na myśli Wieśka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:45, bfgk10 napisał:

Gratulacje dla Wieśka.. a ludzie którzy daja negatywne komentarze, coż poprstu maja dość
ciągłego gadania na temat tej gry albo porstu im sie ta produkcja nie spodobała i tyle,
chyba maja do tego prawo nie ?


Oczywiście, że mają, ale jak piszą głupoty w stylu, że to kolejny zabieg marketingowy CDP i, że tą listę, to oni sobie sami stworzyli, to trzeba powiedzieć DOSYĆ!

Rozumiem, że można czegoś nie lubić, ale sukces wypadałoby docenić, a nie tylko ciągle narzekać. A niestety w polskim internecie praktycznie na każdym kroku tylko narzekania i narzekania, zawsze coś jest nie tak.

Nie wiem ile z tych osób wierzy w to co pisze, a ile z nich robi sobie jaja denerwując innych, ale to i tak nie ma większego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak... chętnie bym usłyszał od juniora17 jakie gry uważa za RPG. Bo jak narazie to widzę, że nawet słynnemu Buldurs Gate nie pozwoliłby butów wytrzeć.
Poza tym, dla każdy inaczej odbiera każdą jedną grę. Nie ma hitów dla każdego. Dla mnie Wiedźmin jest grą ... bardzo dobrą. Fabuła jest dobra, grafika dobra, walka bardzo dobra ogółem 8/10.

Poza tym... powiedz mi junior, czy gdyby Wiedźmin naprawdę byłby PRZECIĘTNĄ GRĄ sprzedałby się w ilości 1,2mln egzemplarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Generalnie z Wiedźminem, CDP i gram.pl jest jak z panną Janką z piosenki Mieczysława Fogga "A ja sobie gram na gramofonie".
Pozwolę sobie zacytować:

W pokoju panny Janki, drżą szyby i firanki
Jak w szale, tam stale gramofon gra.
Albowiem panna Janka jest gramofonomanka,
Od ranka do ranka wciąż gra.***


I być może dlatego tyle tych negatywnych komentarzy, bo po pierwsze gra jest dość przeciętna jak RPGa (bardzo mocna fabuła i świetne udźwiękowienie vs fatalnie przestarzały silnik, system walki a la h''n''s, jeden bohater i jego rozwój przez dziwny wymysł w rodzaju talentów), a po drugie nikt nie lubi sąsiada, który na cały regulator w kółko trzaska te same kawałki. Przekleństwa same cisną się na usta.


***gdzie Janka do gram i CDP, a gramofon to wiesiek - tłumaczenie dla mniej kumatych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 23:59, Leos8 napisał:

Tak... chętnie bym usłyszał od juniora17 jakie gry uważa za RPG. Bo jak narazie to widzę,
że nawet słynnemu Buldurs Gate nie pozwoliłby butów wytrzeć.

Źle widzisz. Ale jak chcesz "usłyszeć" jakie gry uważam za cRPG to napiszę (ale tylko te w jakie grałem, bądź mam zamiar zagrać), nie piszę tu gier pod DOS''a"
Planescape: Torment
Saga Baldurs Gate
Saga Fallout (tylko 1+2)
Arcanum - jeszcze nie grałem, nigdzie nie mogę tego w chwili obecnej kupić
Saga Icewind Dale
SW KotOR 1+2
NWN 1+2
Pierwsza część gry Deus Ex - wspaniałe połączenia cRPG i akcji
Drakensang

Edit: Zapomniałem dodać jeszcze: świątynia pierwotnego zła

Pewnie część tytułów opuściłem (zapomniałem), ale chyba już wiesz jakie tytuły są dla mnie grami cRPG.

Dnia 07.03.2009 o 23:59, Leos8 napisał:

Poza tym, dla każdy inaczej odbiera każdą jedną grę. Nie ma hitów dla każdego. Dla mnie
Wiedźmin jest grą ... bardzo dobrą. Fabuła jest dobra, grafika dobra, walka bardzo dobra
ogółem 8/10.

Ja Wiedźmina oceniam z dwóch różnych punktów widzenia:
Gra akcji - 5+/10 - fabuła ujdzie (gry akcji są płytkie, więc wiedźmin jakoś od nich nie odstaje), walka ładna ale nudna, grafika średnia, questy jak na grę akcji dobre (99,9% to zabij to, zabij tamto)
Gra cRPG - 1/10 (ten jeden to za świetny świat Sapkowskiego) - fabuła płytka (nie tego oczekuję po grach cRPG, ale akt1 i głównie 4 są cudowne) i liniowa ( już wszystkie nowe gry są liniowe), questy (jak na cRPG) to tragedia, dialogi tragiczne (ale dubbing świetny), długość rozgrywki (30 parogodzinny eRPeG? masakra), okropna walka, tragiczny procentowy system rozwoju postaci ( "+ 1, 5232343% do machania mieczem")

Dnia 07.03.2009 o 23:59, Leos8 napisał:

Poza tym... powiedz mi junior, czy gdyby Wiedźmin naprawdę byłby PRZECIĘTNĄ GRĄ sprzedałby
się w ilości 1,2mln egzemplarzy?

Kampania reklamowa robi swoje. Czy Simsy są wybitne? Chyba nie. Poza tym ludzie coraz bardziej lubią tępe siekanki więc nie ma się co dziwić. F3 też się dobrze sprzedaje. A jest grą wybitną? Wg. mnie jest tej samej klasy co wiedźmin i oblivion.

maciekwitek
Uważasz, że Wiedźmin jest mocno przeciętną produkcją i, że nie zasługuje na miano gry cRPG, no i, że tak bezczelnie się zapytam, co z tego? Jak to się ma do wiadomości o 1 200 000 sprzedanych egzemplarzy?
Jak twój post ma się do tego tematu? Jakbyś umiał czytać, to byś wiedział, że rozmowa powoli schodzi na temat tego jaką Wiedźmin jest grą, czy dobrą czy złą.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"CD Projekt RED znalazło uznanie nie tylko w oczach fachowców, ale także graczy"
Wg mnie gracze to najwięksi fachowcy od stwierdzenia czy gra jest dobra czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze Tak bez żadnej wredności i nic co wy widzicie w Wiedźminie?!
JA nic.Jest to 1-sza gra(od dawna)Której zakupu żałowałem, Może dlatego że spodziewałem się dobrego Rpg a może dla tego ze wogóle spodziewałem się Rpg...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:16, pepsi' napisał:

Jumpek ---> bo Stalker nie jest polską grą.

Wiem ze S.T.A.L.K.E.R. Nie jest Polską grą. Tak zostałem zrozumiany???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 00:42, gemGreg napisał:

"CD Projekt RED znalazło uznanie nie tylko w oczach fachowców, ale także graczy"
Wg mnie gracze to najwięksi fachowcy od stwierdzenia czy gra jest dobra czy nie :)

Jeśli ci fachowcy wrzucają Wiedźmina, Fallout 3 i Oblivion do jednego worka to czas poszukać innych fachowców bo widać, że w grze widzą tylko siepanie, siepanie i jeszcze raz siepanie a całej reszty nie potrafią dostrzec. Bzdury wypisywane w tym temacie momentami sięgają dna i kilku metrów mułu. Ot, choćby to, że 99% questów w Wiedźminie to "idź i zabij"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.03.2009 o 00:33, junior17 napisał:

maciekwitek
Uważasz, że Wiedźmin jest mocno przeciętną produkcją i, że nie zasługuje na miano
gry cRPG, no i, że tak bezczelnie się zapytam, co z tego? Jak to się ma do wiadomości
o 1 200 000 sprzedanych egzemplarzy?

Jak twój post ma się do tego tematu? Jakbyś umiał czytać, to byś wiedział, że rozmowa
powoli schodzi na temat tego jaką Wiedźmin jest grą, czy dobrą czy złą.

Pozdrawiam


Wyobraź sobie, że umiem czytać i nie obchodzi mnie na co schodzi dyskusja, a na co nie. Piszesz nie na temat i tyle. I o ile dobrze pamiętam (nie chce mi się teraz tego sprawdzać) byłeś jedną z pierwszych osób, o ile nie pierwszą, która zaczęła tutaj pisać o jakości gry i całej otoczce marketingowej, odnosząc się ledwie w minimalnym stopniu do treści newsa.

Jakbyś napisał, coś w stylu: "Ale Ci ludzie głupi, tylu ich dało się nabrać na tego pseudo cRPG, takiego shita z Polski, co za lole", to bym zrozumiał, ale tak to nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co widze to tego typu"tematy" szkodzą grze niz jej pomagaja.
Na miejscu panow od rekalmy w cd project red/gram.pl skonczyl bym jakie kolwiek rozmowy o Wiesku, kazdy kupi gre oceni sam i juz, naprwde nie potrzeba nam mowic jaka byla rewelacyjna itd.
Widze ze rynek PC wzruj się coraz bardziej na konsolowym, wyjdzie jakis kasowy tytuł i jest milion razy jaki on jej super.... po co te bajery, premiery, milion tematow w necie, wiecej gadania niz ta cala gra trwa.....
Uspokujmy sie i powedzmy sobie "TO JEST TYLKO GRA".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie już ogólnie sprawy z Wiedźminem chwaleniem i liczbami albo że wysoko w rankingu jest bardzo przesadzone. Sorry Panowie ale ta gra wyszła PONAD ROK temu. Gra ma już swój czas a ja nie rozumiem czemu ciągle z te gry CDP Red takie wielkie halo robi.

Przy ER też tak było. A to był po prostu patch do gry. Boję się myśleć co będzie przy wersji konsolowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie potrzeba zaśmiecać forum starymi grami zamiast tego można pisać o grze która wyjdzie w jesień Wiedźmin Powrót Białego Wilka - to lepszy temat niż gra w którą prawie wszyscy grali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Dnia 08.03.2009 o 01:28, hallas napisał:

Jeśli ci fachowcy wrzucają Wiedźmina, Fallout 3 i Oblivion do jednego worka to czas poszukać
innych fachowców

Tu nie ma żadnych fachowców.
>bo widać, że w grze widzą tylko siepanie, siepanie i jeszcze raz siepanie
Tylko, że wiedźmin to faktycznie tylko jako to nazwałeś "siepanie, siepanie i jeszcze raz siepanie"

Dnia 08.03.2009 o 01:28, hallas napisał:

a całej reszty nie potrafią dostrzec.

Potrafią dostrzec. Tylko, że to wszystko jest do d**y:
-nudna, płytka i liniowa fabuła (łał! 2 wybory!)
-nudne dialogi
-kretyński system walki
-prawie wszystkie quest podobne (zabij to, zabij tamto)
-idiotyczny rozwój postaci
>Bzdury wypisywane w tym temacie momentami sięgają

Dnia 08.03.2009 o 01:28, hallas napisał:

dna i kilku metrów mułu. Ot, choćby to, że 99% questów w Wiedźminie to "idź i zabij"...

Ops! Bardzo przepraszam za tę pomyłkę. Zapomniałem, że wiedźmina podobnie jak Planescape:Torment można przejść prawie nie walcząc. Tjjjaa.... jasne. W Wiedźminie przez całą grę się chodzi i macha mieczem. Questy w których się nie walczy można policzyć na palcach 1 ręki.

Jumpek
Szczerze Tak bez żadnej wredności i nic co wy widzicie w Wiedźminie?!
JA nic.Jest to 1-sza gra(od dawna)Której zakupu żałowałem, Może dlatego że spodziewałem się dobrego Rpg a może dla tego ze wogóle spodziewałem się Rpg...


Widzę, że nie tylko ja nabrałem się na reklamę i kupiłem Wiedźmina oczekując gry RPG.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 18:46, Xantus napisał:

Nie wiem jak ty, ale ja na przykład wole jak gra CDP ma wysoka sprzedaz, niz jak ma ja na przyklad Oblivion,
bo to oznacza wieksza szanse na porzadne RPG z dobra fabula i ciekawymi postaciami, a
nie wielki plac zabaw na ktorym jakos nie chce sie mi bawic (oblivion).

To że Tobie nie chce się "bawić" w Obliviona nie oznacza jeszcze tego że inni muszą mieć takie samo zdanie na ten temat. Ja wolę Obliviona i pewnie nie jeden z tych który woli Wieśka też by go wolał gdyby to nie była Polska gra.

Dnia 07.03.2009 o 18:46, Xantus napisał:

> Jak wszyscy wiemy CDP uważa patche za osobne gry.

A to skad ci sie wzielo? Nigdy tak nie bylo. Edycja Rozszerzona nazywa sie rozszerzona
nie bez powodu. Znaczy, ze to jest ta sama wersja ale.... rozszerzona o dodatkowa zawartosc.
Nikt NIGDY i NIGDZIE nie pisal, ze to nowa gra.


Widzę że dość kiepsko znasz całą sprawę skoro nie wiesz (czy może też nie chcesz wiedzieć) że CDP nominował Wiedźmina: Edycje Rozszerzoną do jakiś tam konkursów na grę roku 2009, co jeszcze tutaj istotne - kosztem innych premierowych gier (każdy dystrybutor musiał wystawić swoje trzy tytuły). To oznacza iż junior17 miał tutaj racje pisząc to na temat "nowej gry". Nigdy wcześniej się jeszcze nie spotkałem z czymś takim, że ktoś nominuje jakąś reedycje do tytułu "Gra roku". Śmiech na sali. Ciekawe co będzie za rok jak wyląduje w Platynowej Kolekcji.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aha, czyli według ciebie gra w świecie "Wiedźmina" gdzie głównym bohaterem jest Geralt nie powinna mieć tyle walki? Interesujące jeden z najlepszych szermierzy tamtego świata nie powinien walczyć. Jakoś sobie Geralta biegającego po łące bez miecza i zbierającego zioła na eliksir plus 5 do dialogów nie wyobrażam. Albo omijający ghula no bo po co walczyć co tam że to mój zawód nie? Junior przeczytaj może książkę Wiedźmin, a potem zagraj w grę. Nudna fabuła? Może dla ciebie, mi się podobała. Dialogi inspirowane Sapkowskim są super nie wspominając o cytatach z sagi. Kretyński system walki. Wolałbyś klepać kombosy tak jak w God of War śmieszna gra RPG by wyszła naprawdę. Odnośnie questów czytaj wyżej. Dlaczego idiotyczny rozwój postaci? Bo nie ma jak w Gothic, że przy awansie dostajesz jeśli wykupisz plus 5 do siły? Przy twoim toku rozumowania Gothic jest syfiastą grą akcji z elementami RPG. Nie rozumiem cię naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

Aha, czyli według ciebie gra w świecie "Wiedźmina" gdzie głównym bohaterem jest Geralt
nie powinna mieć tyle walki?

Powinna. Ale jako gra ackji. Bo jako cRPG to jest "nie tego". Gadanie w stylu "zróbmy grę z rambo i określmy gatunek jako cRPG" jest nie na miejscu.
>Interesujące jeden z najlepszych szermierzy tamtego świata

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

nie powinien walczyć. Jakoś sobie Geralta biegającego po łące bez miecza i zbierającego
zioła na eliksir plus 5 do dialogów nie wyobrażam.

No właśnie. Jako gra akcji, to wiedźmin nawet ujdzie. Ale próba zrobienia gry cRPG, której bohater to Wiedźmin-Rambo jest z góry skazana na porażkę.
>Albo omijający ghula no bo po co walczyć

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

co tam że to mój zawód nie? Junior przeczytaj może książkę Wiedźmin, a potem zagraj w
grę.

Przeczytałem. Książkę uważam za dobrą. Jednak ani ekranizacja, ani "egranizacja" nie dorównują książkom.
>Nudna fabuła? Może dla ciebie, mi się podobała. Dialogi inspirowane Sapkowskim są

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

super nie wspominając o cytatach z sagi.

Inspirowane. Dobrze to ująłeś. Jednak te w grze to dno, a w książce szczyty.
>Kretyński system walki. Wolałbyś klepać kombosy

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

tak jak w God of War śmieszna gra RPG by wyszła naprawdę.

I tak wyszła przecież taka pokraka, a nie cRPG. Ale tak wolałbym kombosy. Chociaż wiedźmin byłby lepszą grą akcji. A tak jest średnią grą akcji i pokracznym eRPeGiem.
>Odnośnie questów czytaj wyżej.

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

Dlaczego idiotyczny rozwój postaci?

+ 1,14214241% do machania mieczem. Ratunku!

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

Bo nie ma jak w Gothic, że przy awansie dostajesz
jeśli wykupisz plus 5 do siły?

>Przy twoim toku rozumowania Gothic jest syfiastą grą akcji

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

z elementami RPG.

Gothic jest dobrą grą action-RPG.

Dnia 08.03.2009 o 09:48, Kojdeś napisał:

Nie rozumiem cię naprawdę.

Gra która polega tylko i wyłącznie na klikaniu w myszkę co ok. 2 sekundy (chodzi o wiedźmina), wg. mnie nie powinna być określana jako cRPG, tylko jako gra akcji z (niedo)rozwojem postaci.
PS. Powoli chyba trzeba kończyć ten off-top na temat jakości gry.
Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:01, junior17 napisał:

+ 1,14214241% do machania mieczem. Ratunku!


Gdzie ty tak masz? Zwykle to jest 30 % 50% nie pamiętam dokładnie.

Dnia 08.03.2009 o 10:01, junior17 napisał:

Gra która polega tylko i wyłącznie na klikaniu w myszkę co ok. 2 sekundy (chodzi o wiedźmina),
wg. mnie nie powinna być określana jako cRPG, tylko jako gra akcji z (niedo)rozwojem
postaci.


Jeśli chodzi o system walki to Gothic jest lepszy? Tam się nie klika co 2 sekundy tam się wali cały czas w myszkę.

Dnia 08.03.2009 o 10:01, junior17 napisał:

PS. Powoli chyba trzeba kończyć ten off-top na temat jakości gry.


Zgadzam się.

Dnia 08.03.2009 o 10:01, junior17 napisał:

Pozdrawiam


I ja też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 17:23, Vojtas napisał:

... ale zgadzam się, że news tak śmierdzi natarczywym marketingiem, że aż trzeba nos
zatkać. Ale to i tak soft w porównaniu z tym co zrobił GC - na głównej stronie Gazeta.pl:
"Witcher - najlepiej sprzedająca się gra w historii PC". Naprawdę, brakuje w słowniku
ludzi kulturalnych słów, które by dostatecznie obelżywie określały takie postępowanie.


Człowieku, nie wyskakuj z takimi niusami jak Filip z Konopii, bo wodą się niemal zakrztusiłem! Miałbyś mnie na sumieniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować