Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Tydzień z grą Empire: Total War - dzień szósty

44 postów w tym temacie

Mam problem z grą. Po zainstalowaniu i ściągnięciu patcha gra mi się nie uruchamia :/. Wyskakuje komunikat „Program Empire Total War przestał działać :( co mam zrobić ?? gg:6316342

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2009 o 21:27, KamilZapior napisał:

Mam problem z grą. Po zainstalowaniu i ściągnięciu patcha gra mi się nie uruchamia :/.
Wyskakuje komunikat „Program Empire Total War przestał działać :( co mam zrobić
?? gg:6316342

Kup se oryginała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

NIE KUPUJ! Bo wyrzucisz 99zł (jak ja). Bo co z tego, że gra fantastycznie wciąga, że MOGŁABY być grywalna gdyby nie fakt, że CO CHWILA SIĘ WYSYPUJE!!!! A obecnie szlag trafił mnie do reszty, bo gra uszkodziła save (zarówno auto jak i quick) i jakieś 60 tur poszło się walić. NIE DOŚĆ, ŻE INSTALUJE MI SIĘ "SZPIEG" STEAM, TO JESZCZE GRA NAJZWYCZAJNIEJ NIE DZIAŁA!!! I za co tu przepraszam płacić???? Może mi to ktoś wytłumaczyć?? Tyle argumentów przeciw piractwu a może najwyższa pora zacząć używać argument ów w obronie klientów. Producenci chętnie podają argument, że piractwo to kradzież, że to tak, jakbyś sobie ukradł cudze auto. A JA SIĘ PYTAM CO ZROBIONO BY PRODUCENTOWI, KTÓRY KASUJE 100% CENY ZA SAMOCHÓD KTÓRY NIE NADAJE SIĘ DO UŻYTKU!? W ciągu 12 godzin gry gra wysypała mi się ponad 40x! Kpina i oszustwo. Amen. I mimo,że to wbrew regulaminowi to napiszę: w przypadku tak ordynarnie nie dopracowanych gier, NIE KUPUJCIE ORYGINAŁÓW - ściągajcie piraty. Może wtedy producenci przestaną nas,klientów traktować jak dojne krowy którym można za xx złotych wciskać coś co nie działa. I nie mam ochoty czekać na kolejne patche - każdy patch niezbędny do działania gry - 10zł kary dla producenta (od kopii!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 01:29, ArreatPL napisał:

> Mam problem z grą. Po zainstalowaniu i ściągnięciu patcha gra mi się nie uruchamia
:/.
> Wyskakuje komunikat „Program Empire Total War przestał działać :( co mam zrobić

> ?? gg:6316342
Kup se oryginała


Chyba jesteś nienormalny. Ściągnął patcha, zrobiłby to do pirata? Zastanów się zanim na kogoś naskoczysz.

DonFrogger popieram. Ja już nie kupuje. Co prawda tylko tych co mają aktywację przez internet ale ponieważ tendencja jest taka że wszystko zaczyna z tym wychodzić to skończy się na całkowitym olaniu zakupów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DONFRGGER...popieram twoje zdanie 100% tez mam problem z wysypem:( niestety od pewnego czasu producenci olewaja klientow i mysla ze i tak sie sprzeda! panowie z relic, creative asembly itd wezcie sie w koncu do roboty. Kary jak najbardziej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 10:54, Magno napisał:

W pierwszym akapicie o Francji na obrazku pokazana jest Holandia, tak miało być? :>

Oczywiście że nie tak miało być, zupełnie nie tak - już poprawione. Jakoś się mi przemknęła pomyłka wśród 120 obrazków :/
Pytanie do osób, którym się ETW wysypuje: czy przypadkiem nie dzieje się to podczas dłuższej bitwy morskiej? Ona wymaga dużo mocy i w takim wypadku przesadziliście z ustawieniami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:28, rafekx 12 napisał:

Hm...widze że macie obrazki ze wszystkich kampań o których pisaliście,czyżbyście grali
w nie wszystkie?:) Patrząc na ich liczbę dużo roboty mieliście...?

Każdą frakcję testowałem, ale tylko polską do oporu (czas!). Ponad tydzień nie robię nic, tylko gram i piszę, a śpię po 3-6h na dobę :D Poprzedni tydzień głównie grałem (ETW i MoW), mniej pisałem, nieco więcej spałem :P
EDIT: Jeszcze dodam, że obrazki z innych nacji są wybrane z początku, by dać Wam ogląd sytuacji startowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nie koniecznie wczasie bitew morskich...przy normalnym widoku mapy rowniez? procesor ok 20 proc obciazenia a grafaG280? czyzby jedna taka nie starczala:) no to jestem pelen podziwu dla programistow creative...bravo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 11:39, A3ha napisał:

nie koniecznie wczasie bitew morskich...przy normalnym widoku mapy rowniez?

Przy wysypaniu się na normalnym widoku podczas zaznaczania jednostki: wyłączyć doradcę (ale to nie powinno w wersji finalnej PL występować)
Jeśli wysyp następuje podczas tury komputera, to już gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w serię Total War i nie zamierzam [fanem strategii nie jestem] ale z tego co tutaj czytam to jakaś parodia jest. Po pierwsze - steam. Jeden element co całkowicie wyklucza tą grę z mojej listy zakupów. Już miałem swoje przeżycia z F.E.A.R. 2: Project Origin [a ten support mimo, że szybko odpisywał to żądał zdjęcie gry, cd-key''a i paragonu by mi klucz zresetowali]. Po drugie - tak zwane "patche". Ostatnio to w ogóle jakieś niedorobione gry wydają. Jeden wysyp gry to jeszcze przetrwamy ale żeby to tak często się zdarzało to to jest niedopuszczalne. No i co? Jak mi gra zabiera 100% procesora to ma mi zaraz się zamknąć? To już w Crysis mi się zrobiło zwolnione tempo [bez modów bez zmian bez niczego! Niszczyłem wszystko aż mi się zrobiło zwolnione tempo. Procesor 100% cały czas był. Ciekawa rzecz.] gdy procesor cały czas 100 % miał. A jak tutaj czytam, że komuś gra się wysypuje przy 20% wykorzystaniu procesora z GTX 280 na pokładzie to... sobie podziękuję i może sobie grę załatwię jak wyjdzie do jakiejś taniej reedycji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować