Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Kolejne rozszerzenie NWN2 gotowe

27 postów w tym temacie

Dnia 08.03.2009 o 14:31, marius1g napisał:

Następny dodatek NWN2: Powiernik Okrucha na Wakacjach, a po tym NWN 2: Kapelusz Śmier(dz/c)i.
Ostatecznie historia zakończy się na NWN2: Nowy Ogon Neeshki. Widać, że współpraca z
EA daje owoce. Szkoda, że gra średnia, ale trzeba będzie kupić, bo coraz mniej serwerów
NWN 1 sprawia, że nie ma w co grać (no chyba, że jednak "Tam, gdzie łączą się sfery…"
zdoła wydać mod Planescape).

Grałeś w Maskę? Podobała ci się? Szkoda ci, ze wciąż się ukazuje NORMALNY erpeg, którego można porównać do Baldurów?

Wiadomość, że powstaje 3 addon do NWN 2 była dla mnie jedną z najlepszych w roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 14:31, marius1g napisał:

Następny dodatek NWN2: Powiernik Okrucha na Wakacjach, a po tym NWN 2: Kapelusz Śmier(dz/c)i.
Ostatecznie historia zakończy się na NWN2: Nowy Ogon Neeshki. Widać, że współpraca z
EA daje owoce. Szkoda, że gra średnia, ale trzeba będzie kupić, bo coraz mniej serwerów
NWN 1 sprawia, że nie ma w co grać (no chyba, że jednak "Tam, gdzie łączą się sfery…"
zdoła wydać mod Planescape).



Zaraz, zaraz... Niby od kiedy Obsidian pracuje wraz z EA nad nowymi Neverwinterami?! Może zanim cokolwiek napiszesz, to najpierw sprawdzisz, czy nie są to przypadkiem jakieś bzdury :F Tak przy okazji, to co takiego mają wspólnego serwery z NWN1 z "dwójką"? Przecież są to dwie zupełnie inne gry, które poza tytułem i osadzeniem w Zapomnianych Krainach mają naprawdę niewiele wspólnego - nawet inne studia je robiły...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

CDP nie próżnuje. Trzeba było już trzeciego dodatku do NWN2, żeby zainteresowali się wreszcie wydaniem Storm of Zehir... A już wiele wody w Wiśle upłynęło od czasu jego światowej premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2009 o 19:49, xardas102 napisał:

Podstawka była nudna, kolejne dodatki to tylko odgrzewane kotlety. Na co to komu...

Gusta i guściki, podstawka była nudna tylko przez pierwsze godziny, potem już mnie tylko zachwycała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak. Moze i sie rozwija, ale podczas tych pierwszych kilku godzin bylo juz tak nudno ze w koncu zostawilem gre, mimo ze kupilem specjalna edycje rocznicowa... a teraz gdzies mi sie plyty zapodzialy.
Coz... dobrze ze mam KOTORa przynajmniej i przechodze go znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować