Zaloguj się, aby obserwować  
CyberTapir

Titans Quest w ofercie CD-P?

26 postów w tym temacie

Dnia 11.02.2006 o 09:43, CyberTapir napisał:

http://www.gry-online.pl/S022.asp?ID=3248

Gra zapowiada się wyśmienicie. Czy CD-P ma w planach jej dystrybucje?


Odpowiedż na pytanie czy CD-P ma wplanie wydać grę X stanowi plan wydawniczy - http://www.gram.pl/plan_wydawniczy.asp.

Jeśli jakiejś gry nie ma w planie to
1. albo wydawca nie ma podpisanej umowy na jej wydanie = nie wyda jej
2. albo nie chce o tym jeszcze informować publicznie = nie dowiesz się o tym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem na forach zagranicznym i z rozmow z kolega z bulgari to ponac gra ma wielkie babole.Najgorsze jest to ze wychodzi wszystkim do windowsa i postacie sie niszcza...oby do PL wersji to naprawili -.,-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:07, Gosu napisał:

Z tego co czytalem na forach zagranicznym i z rozmow z kolega z bulgari to ponac gra ma wielkie
babole.Najgorsze jest to ze wychodzi wszystkim do windowsa i postacie sie niszcza...oby do
PL wersji to naprawili -.,-


za tydzien ma sie pojawic lata naprawiajaca bledy stabilnosci - info z oficjalnego forum TQ - mam nadzieje ze cdp odrazu ja doda do polskiego wydania - brakuje mi dobrego h&s a diablo sie zestarzalo....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

diablo 2 jest ponadczasowe , chociaz juz w niego nie grma to mam tak ogormny sentyment do tej gry :))
blizzard>all gg no re :) w samego war3 i d2 na BN oczywiscie gralem wiecej na PC niz we wszsytkice inne gry naraz wziete :) Olbrzymia grywalnosc to jest ich domena -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.07.2006 o 12:10, gmx napisał:

> Z tego co czytalem na forach zagranicznym i z rozmow z kolega z bulgari to ponac gra ma
wielkie
> babole.Najgorsze jest to ze wychodzi wszystkim do windowsa i postacie sie niszcza...oby
do
> PL wersji to naprawili -.,-

za tydzien ma sie pojawic lata naprawiajaca bledy stabilnosci - info z oficjalnego forum TQ
- mam nadzieje ze cdp odrazu ja doda do polskiego wydania - brakuje mi dobrego h&s a diablo
sie zestarzalo....


No i pojawila sie latka i z tego co wiem tylko na multi porpawiona tryp cooperativ,a error exe,wyzucanie do wina i znikanie postaci nadal jest,nie dosc ze patch sie opoznil tydzien bo ponac tworcy chieli byc pewni ze all bedzie ok to jeszcze nic nie porpawili...sa zalosni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>sa zalosni
napisz lepsza gre - wtedy bedziesz mogl tak mowic

poczekam, popatrze, do polskiej premiery jeszcze troche zostalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:59, gmx napisał:

>sa zalosni
napisz lepsza gre - wtedy bedziesz mogl tak mowic

poczekam, popatrze, do polskiej premiery jeszcze troche zostalo...


Lepsza gre? co to za gra ktora nie dziala...to kazda jest lepsza !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 19:59, gmx napisał:

>sa zalosni
napisz lepsza gre - wtedy bedziesz mogl tak mowic

poczekam, popatrze, do polskiej premiery jeszcze troche zostalo...


Dla mnei ludzie ktorzy wypuszczaja gre,zarabiaja na tym a produkt okazuje sie wadliwy sa zalosni, nie wazne czy to w komputerowej branzy czy w innej,ty patrzysz na gre nie na to ze ona nie dizala,ciekawe jakbys teraz wydal 100zl gral bys 1 tydzien i by ci postac usunelo.To jest moje zdanie i nie musze pisac gier by stwierdzic ze to jest rpzesada,zwykle oszustwo placi sie za cos czego nie ma dla mnie powinno byc to karane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 21:58, Gosu napisał:

Lepsza gre? co to za gra ktora nie dziala...to kazda jest lepsza !

jak pisalem, mozesz nazekac, ale jak nie potrafisz NAPISAC lepszej to nie uzywaj okreslenia "zalosni"

h&s maja to do siebie ze wymagaja wielu poprawek a TQ nie zawiera nawet 1/10 bledow jakie mialo np sacred w momencie wypuszczenia... gra nie jest jeszcze dostepna w polsce wiec jak dla mnie nie istnieje. wyjdzie tu, wyjda poprawki kupie i bede gral :) narazie pobawie sie czym innym - i tak mam wiecej gier niz czasu zeby je przejsc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:00, Gosu napisał:

Dla mnei ludzie ktorzy wypuszczaja gre,zarabiaja na tym a produkt okazuje sie wadliwy sa zalosni,

świat nie jest idealny - developer to jedno, wydawca drugie i z reguly ten drugi nie daje pierwszemu wystarczajaco czasu na dopracowanie. popatrz na herosów 5 - ledwie sie wyrobili z kampania - dodatkowe mapy i edytor dopiero beda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie rozumiesz sedna,miec bledy a zupelnie nie chodzic to zasadnicza roznica.Ja nie mialem z sacredem zadnych problemow dzialalo all,gdyby titan mial tylko jakies tam bledy drobne ale jak mi pisza ze ich wywala co chiwle albo do gry nie moga nawet wejsc no to sory..sa zalosni ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:42, Gosu napisał:

Dalej nie rozumiesz sedna,miec bledy a zupelnie nie chodzic to zasadnicza roznica.Ja nie mialem
z sacredem zadnych problemow dzialalo all,gdyby titan mial tylko jakies tam bledy drobne ale
jak mi pisza ze ich wywala co chiwle albo do gry nie moga nawet wejsc no to sory..sa zalosni
;p


a ty dalej mnie nie rozumiesz, programisci mieli za malo czasu, wiem jak to jest bo nieraz musialem pisac jakis program "na wczoraj" wiec jezeli chcesz komus przykleic etykietke "zalosny" to tym co forsowali wypuszczenie niedokonczonej gry na rynek. co do sacred - nie wywalalo sie tak czesto ale wole wysyp do pulpitu raz na 3h niz bledy w mechanice (zle liczone staty i korzysci z umiejetnosci, sypiace sie questy i gwozdz programu "wasser" z konsoli)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.07.2006 o 22:57, gmx napisał:

a ty dalej mnie nie rozumiesz, programisci mieli za malo czasu, wiem jak to jest bo nieraz
musialem pisac jakis program "na wczoraj" wiec jezeli chcesz komus przykleic etykietke "zalosny"
to tym co forsowali wypuszczenie niedokonczonej gry na rynek. co do sacred - nie wywalalo sie
tak czesto ale wole wysyp do pulpitu raz na 3h niz bledy w mechanice (zle liczone staty i korzysci
z umiejetnosci, sypiace sie questy i gwozdz programu "wasser" z konsoli)


No ok mieli za malo czasu...nie udalo im sie trudno..tylko ze tu juz nie chodzi tylko o gre,patch byl przesuniety o 1 tydzien i wlasnie sami tworcy gry napisali ze to dlatego ze chcieli by wszystko dzialalo,nie uwazasz ze pierwsze co to powinni porpawic to zeby gra dzialala? a nie porpawili glownie try multi jak single nie dziala?i to nie jest wywalanie raz na 3 h niektorzy nie moga pograc nawet 1 sekundy w momencie loadu psotaci sie zawiesza,a po kilku razach postac znika,ludzie nie graja i czekaja.Moge zrozumiec ze nie wyrobili sie z gra bo im nie dali czasu na to ale po co obiecuja ze cos poprawia,pozniej rpzedluzaja o tydzien a na koncu nic z tego nie wychodzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 19:11, Gosu napisał:

Moge zrozumiec ze nie wyrobili sie z gra bo im nie dali czasu
na to ale po co obiecuja ze cos poprawia,pozniej rpzedluzaja o tydzien a na koncu nic z tego
nie wychodzi...

nikt nie jest wszechwiedzacy a czasami program sie sypie tylko dlatego ze gdzies pomiedzy tysiacami linijek kodu zamiast jednego "-" jest "+" :) nie bede ich bronil na sile, ale gdyby to bylo takie proste juz by to naprawili. jezeli tego nie poprawia do polskiej premiery - pomoge ci marudzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 23:55, gmx napisał:

nikt nie jest wszechwiedzacy a czasami program sie sypie tylko dlatego ze gdzies pomiedzy tysiacami
linijek kodu zamiast jednego "-" jest "+" :) nie bede ich bronil na sile, ale gdyby to bylo
takie proste juz by to naprawili. jezeli tego nie poprawia do polskiej premiery - pomoge ci
marudzic :)



No ok , szkoda tylko ze ostatnio coraz czesciej sie cos takiego zdaza.Pamietam czasy jak kupowalem np wing comander 1 czy sindykate albo ufo enemy unknow i powiem ze wtedy nigdy mi sie nie zdazylo zeby cos nie dzialalo,nawet zadnych gier z tamtych lat nie paczowalem.Pewnie teraz jest to bardziej skomplikowane z powodu postepu w swiecie komputerowym,no ale jednak jest to z czasem irytujace.Poczekamy zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.07.2006 o 15:56, Gosu napisał:

np wing comander 1 czy sindykate albo ufo enemy unknow i powiem ze wtedy nigdy mi sie nie zdazylo
zeby cos nie dzialalo,nawet zadnych gier z tamtych lat nie paczowalem


pamietam te czasy, tylko ze wtedy nawet nie bylo czegos takiego jak łata (nie bylo tez normalnego internetu ale to inna sprawa) a teraz... poo co dopracowywac jak juz mozna brac kase a dokonczyc po premierze... :)

no, ale koniec oftopu - mam nadzieje ze poprawia blede bo nie ma jak H&S po ciezkim dniu pracy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.07.2006 o 02:06, DoomnY napisał:

Z wersji demo wynika, że gra przeciętna. Co do planu wydawniczego CDP - spójrzcie jaki ubogi.
CDP wydaje coraz mniej gier.


A ja bym powiedział, że coraz więcej. Porównaj nasz plan wydawniczy sprzed roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować