Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Chce spróbować zagrać w tą gierę. :)
I mam tylko jedno pytanie: Jak często trzeba wchodzić na tą stronę?? Wystarczy raz dziennie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.04.2009 o 14:54, gitarka napisał:

Chce spróbować zagrać w tą gierę. :)
I mam tylko jedno pytanie: Jak często trzeba wchodzić na tą stronę?? Wystarczy raz dziennie??

Raz dziennie po 2 kliknięcia i wystarczy, ale w eRepublik nie poznasz pełni możliwości tej gry, jeśli nie zaangażujesz się w życie mieszkańców :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.05.2009 o 14:03, necron1501 napisał:

Zacząłem grac i mam dwa pytania:

Jak dodać przyjaciela???

W pasku szukania wpisujesz nick, wchodzisz na profil kolegi i klikasz add as a friend

Dnia 03.05.2009 o 14:03, necron1501 napisał:

Gdzie jest szpital??? Jak go użyć??

Szpitale są w różnych regionach, najlepiej być w takim regionie ze szpitalem z 5 gwiazdkami (w Polsce Mazovia). Jak jesteś w danym regionie to klikasz na niego, rpzewijasz stronę na dół i jeżeli walczyłeś w danym dniu to obok szpitala masz opcję "heal"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą zagwozdkę.
Kupiłem sobie bilet i nie wiem jak go użyć. Odpowiedni level mam (9) i nie mogę znaleźć żadnej opcji, dotyczącej lotu do innego państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.05.2009 o 13:22, gitarka napisał:

Mam małą zagwozdkę.
Kupiłem sobie bilet i nie wiem jak go użyć. Odpowiedni level mam (9) i nie mogę znaleźć
żadnej opcji, dotyczącej lotu do innego państwa.

Twój profil>change residence i wybierasz kraj oraz prowincję do której chcesz się przenieść

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawdę dobra. Różni się od innych gier tego typu wieloma aspektami :). Bije ogame, gladiatus itp. o głowę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 11:41, syszUnia napisał:

to dzięki wielkim społecznościom, w innych grach masz co najwyżej kilkuosobowe grupy,
a walczy się o jakieś pierdoły typu złoto :D


Zdecydowanie popieram twoją wypowiedź. Natomiast w eRepublik trzeba działać razem na rzecz większej grupy, czeli w erepie Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:39, necron1501 napisał:

Tak. tyle że teraz mamy problem. Eden i fortis po dupie dostaje, przelewa nam się broń
w państwie, niskie płace...


Wszystko przez to że raz Francja zaatakowała Kanadę z PEACE i nagle jesteśmy świadkami wielkiego babyboomu ...
21 tys Francuzów ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.08.2009 o 16:39, necron1501 napisał:

Tak. tyle że teraz mamy problem. Eden i fortis po dupie dostaje, przelewa nam się broń
w państwie, niskie płace...

Przynajmniej coś się dzieje, lepsze to niż stagnacja przed wojną z Niemcami. Jak rozpocznie się na dobre wyswabadzanie Kanady i Hiszpanii to znów się gospodarka naprawi, jeśli ludzie będą z bronią walczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 21.08.2009 o 18:34, kordzio1 napisał:

> w państwie, niskie płace...
Przynajmniej coś się dzieje, lepsze to niż stagnacja przed wojną z Niemcami. Jak rozpocznie
się na dobre wyswabadzanie Kanady i Hiszpanii to znów się gospodarka naprawi, jeśli ludzie
będą z bronią walczyć.


Dziś ceny podniosły się do 5.23 zł. Czyżby koniec kryzysu? Co do Hiszpanii i Kanady zobaczymy choć wątpię. Na zejście broni nie można narzekać ciągłe wojny w Chorwacji i innych członkach Edenu, do tego jak się jest w grupie jakieś nie można sie nudzic :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 16:08, necron1501 napisał:

Dziś ceny podniosły się do 5.23 zł. Czyżby koniec kryzysu? Co do Hiszpanii i Kanady zobaczymy
choć wątpię. Na zejście broni nie można narzekać ciągłe wojny w Chorwacji i innych członkach
Edenu, do tego jak się jest w grupie jakieś nie można sie nudzic :D

Mnie akurat ceny w ePL w sumie za bardzo nie interesują, zazwyczaj mam i tak wyposażenie z organizacji.
Dziś prawdopodobnie zostanie odzyskany kolejny region Hiszpanii, co prawda dla nich ważne jest tylko Asturias, ale lepszy rydz niż nic - od czegoś trzeba zacząć, Kanada ma już odzyskane 5 terenów. Niepotrzebnie ludzie od nas walą tak wcześnie w Grecji, juz jest ponad -700k muru (wystarczyłoby to na przetrzymanie Massachusetts, choćby przez jakiś czas), przy takim dużym dmg PEACe może uderzyć choćby w Chorwację z sukecesem. Mam nadzieję, że niebawem zaczną się walki na terenach Iranu, które należały do Kanady - mam firmę iron w Iranie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 16:29, kordzio1 napisał:

Dziś prawdopodobnie zostanie odzyskany kolejny region Hiszpanii, co prawda dla nich ważne
jest tylko Asturias, ale lepszy rydz niż nic - od czegoś trzeba zacząć, Kanada ma już
odzyskane 5 terenów. Niepotrzebnie ludzie od nas walą tak wcześnie w Grecji, juz jest
ponad -700k muru (wystarczyłoby to na przetrzymanie Massachusetts, choćby przez jakiś
czas), przy takim dużym dmg PEACe może uderzyć choćby w Chorwację z sukecesem. Mam nadzieję,
że niebawem zaczną się walki na terenach Iranu, które należały do Kanady - mam firmę
iron w Iranie :)


No to cóż, popieram. Ale dla USA wielu nie będzie walczyć po tym jak się sprzedała PEACowi. Lekko zdradą zalatuje. Kordzio jaki masz nick w erepku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 18:18, necron1501 napisał:

No to cóż, popieram. Ale dla USA wielu nie będzie walczyć po tym jak się sprzedała PEACowi.
Lekko zdradą zalatuje. Kordzio jaki masz nick w erepku?

I dlatego stare Atlantis ustępuje PEACEowi, kraje Atlantisu lekceważyły małe słabe państwa, wybrzydzały i wybrzydzają w sojusznikach... PEACE przygarnął wiele krajów, które wtedy były słabe, ale przeżyły baby boom i wyrastają na potęgi - całej historii erep nie znam, ale widziałem moment gdy Atlantis z całkowitej dominacji przeszło do ostrej defensywy. Teraz (o ile nie mamy jakchś tajnych planów)też nasze działania zdają mi się dziwne - grecja -850k muru, USA -840muru, Navara -53k... czyli to co zostało wbite w Gracji starczyłoby na podtrzymanie USA, albo chociaż na odbicie Navarry, jednak nadal rozkazy są do ataku na Aegean Islands... w tej chwili pal sześć USA, bo już jest bitwa przegrana, ale wystarczy kilka tanków by PEACE utrzymało Navarę.
Nick mam taki sam tu i na erepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować