Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Dnia 05.02.2010 o 21:35, Rokuto napisał:

> Widzieliście?! Czy wy to widzieliście?! Największy fail w eŚwiecie! I w dodatku
spowodowany
> przez adminów! Dla tych, którzy nie czają. Podczas bitwy pomiędzy Peru ("nasza"
kolonia
> w Ameryce południowej) a Brazylią gra się zawiesiła a w dodatku Ruski cheatowali.
Jeden
> z nich walczył dziś w tej bitwie uwaga, ponad 1700 razy! Takich cwaniaków było kilku.

> Dodatkowo ponoć były jakieś ataki DDoS. Nie wiem co to jest, ale nie brzmi dobrze
:P
>
>
> I pomimo, że zadaliśmy większy DMG to bitwa została rozstrzygnięta na korzyść tych
oszustów
> >.<
> Oby admini coś z tym zrobili.
To, że ktoś walczył 1700 razy to nic nie znaczy :) Taką osobę można podgiftować (dać
mu w cholerę prezentów), a dzięki temu podniesie mu się wellness i jest w stanie atakować.
Co prawda bardzo dużo to kosztuje, ale nic nie ma za darmo.

Człowieku, Więcej jak 50 razy nie zawalczysz uczciwie jednego dnia. On walczył 1700 to jest "mała" różnica, nie sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:58, KuroNeko napisał:

Człowieku, Więcej jak 50 razy nie zawalczysz uczciwie jednego dnia. On walczył 1700 to
jest "mała" różnica, nie sądzisz?

Pierwszy raz słyszę o tym, że można zawalczyć jedynie 50 razy jednego dnia. Widocznie coś mi umknęło. W sumie gdyby można było tak sobie odnawiać wellness w nieskończoność jednego dnia byłoby to trochę bezsensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 22:25, Rokuto napisał:

> Człowieku, Więcej jak 50 razy nie zawalczysz uczciwie jednego dnia. On walczył 1700
to
> jest "mała" różnica, nie sądzisz?
Pierwszy raz słyszę o tym, że można zawalczyć jedynie 50 razy jednego dnia. Widocznie
coś mi umknęło. W sumie gdyby można było tak sobie odnawiać wellness w nieskończoność
jednego dnia byłoby to trochę bezsensu.

Well-packów można kupić max 40x10 well jednego dnia. + 10 well z giftów + 50 z szpitala + powiedzmy 100 jako wyjściowe.
10 + 5 + 1 + 40 = 56 to jest absolutne MAX. Chyba, że na wyższych poziomach można kupić więcej well-packów ale i tak by nie doszło nawet do tych 70 walk jednego dnia. Gdzie ty tu doszukujesz się szansy dla 1700+ walk? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram od 2 dni, zastanawiam się nad emigracją "za chlebem", bo u nas w Polsce trochę ciężko się dorobić czegokolwiek. Ktoś mógłby polecić jakiś kraj gdzie nie byłoby problemu z walką i przy okazji mógłbym "godnie żyć" :D? Preferowana praca w manu, ale z racji krótkiego stażu nie byłoby problemów ze zmianą kwalifikacji :P. NIe interesuje mnie zakłądanie firmy (przynajmniej na razie) tylko praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.02.2010 o 21:19, KuroNeko napisał:

Nie wiem co to jest, ale nie brzmi dobrze :P

Na YT jest filmik z tego: http://www.youtube.com/watch?v=MkySA2feFhw
Jak widać na końcu Pan Naleśnik logował się z 400 proxy i walczył. Trochę za dużo zapytań na raz i serwer bach...
EDIT: Swoją drogą eRepa piszą chyba jacyś amatorzy. To jest skandal, żeby tyle bugów i dziur wyszło jako V1.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.02.2010 o 22:45, rob006 napisał:

Gram od 2 dni, zastanawiam się nad emigracją "za chlebem", bo u nas w Polsce trochę ciężko
się dorobić czegokolwiek. Ktoś mógłby polecić jakiś kraj gdzie nie byłoby problemu z
walką i przy okazji mógłbym "godnie żyć" :D? Preferowana praca w manu, ale z racji krótkiego
stażu nie byłoby problemów ze zmianą kwalifikacji :P. NIe interesuje mnie zakłądanie
firmy (przynajmniej na razie) tylko praca.

O ile nic się nie zmieni jak wprowadza nowy moduł ekonomiczny to bardziej opłacalny jest jak dla mnie land. Ostatnio coraz mniej czasu spędzam na erepie, więc do końca na bieżąco nie jestem, ale do niedawna dobrymi krajami do pracy w land była Hiszpania i USA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wprowadzą nowy moduł to nie wiem czy w ogóle nie oleję pracy i nie przerobie się na 100% soldier. ;] O ile oczywiście faktycznie będzie można dodatkowo potrenować zamiast pracować.

I tak BTW: Czy medal za Solidnego pracownika dostaje się za 30 dni pracy w jednej firmie, czy wystarczy pracować bez przerwy i skakanie po firmach nie ma na to wpływu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 10:12, rob006 napisał:

I tak BTW: Czy medal za Solidnego pracownika dostaje się za 30 dni pracy w jednej firmie,
czy wystarczy pracować bez przerwy i skakanie po firmach nie ma na to wpływu?


Zmieniaj pracę ile chcesz, medal jest tolerancyjny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 10:12, rob006 napisał:

Jak wprowadzą nowy moduł to nie wiem czy w ogóle nie oleję pracy i nie przerobie się
na 100% soldier. ;] O ile oczywiście faktycznie będzie można dodatkowo potrenować zamiast
pracować.

I tak BTW: Czy medal za Solidnego pracownika dostaje się za 30 dni pracy w jednej firmie,
czy wystarczy pracować bez przerwy i skakanie po firmach nie ma na to wpływu?

Pracę możesz zmienić ile wlezie ;) Grunt żebyś nie przerwał pracy. Jeden dzień przerwy i licznik się wyzeruje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie się zarejestrowałem. Przez przypadek wszedłem do tego tematu i po przeczytaniu tych kilku stron postanowiłem zagrać ;] Czekam na e-maila od kilkunastu minut...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 11:55, SiDi napisał:

Właśnie się zarejestrowałem. Przez przypadek wszedłem do tego tematu i po przeczytaniu
tych kilku stron postanowiłem zagrać ;] Czekam na e-maila od kilkunastu minut...

Jaki masz e-mail? zalecam yahoo.pl i gmail.com na nich dochodzi natychmiast ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:04, KuroNeko napisał:

> Właśnie się zarejestrowałem. Przez przypadek wszedłem do tego tematu i po przeczytaniu

> tych kilku stron postanowiłem zagrać ;] Czekam na e-maila od kilkunastu minut...

Jaki masz e-mail? zalecam yahoo.pl i gmail.com na nich dochodzi natychmiast ;)


Na onecie. Z tego co pamiętam to przy rejestracji było napisane, że maile na yahoo nie dochodzą ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tam zdaje się przy rejestracji był link do ponownego wysłania emaila - jeśli mail nie przyjdzie w ciągu 5 minut, polecam go kliknąć, odczekać kolejne 5 minut i tak do skutku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:12, rob006 napisał:

Tam zdaje się przy rejestracji był link do ponownego wysłania emaila - jeśli mail nie
przyjdzie w ciągu 5 minut, polecam go kliknąć, odczekać kolejne 5 minut i tak do skutku
:D


Założyłem na gmailu i od razu dostałem maila ;] Chrzanić onet!
Zacząłem grę i zobaczymy jak to będzie wyglądać.
Mam pytanie jeszcze: gdzie teraz powinienem się zatrudnić? Bo w Polsce mam 3 roboty, każda po 1 PLN ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:21, necron1501 napisał:

I tak być powinno. Jesteś nowy nikt więcej ci nie da :P


Wrzuciłem awatara, znalazłem pracę - to dało mi razem 2 lvl. Następnie poszedłem na trening i już mam 3. Kupiłem dwa bochenki chleba. Rozumiem, że jeden bochenek starcza na 1 dzień? Aktualnie do roboty nie mogę pójść dopóki nie miną 24h? Podobnie z treningiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:27, SiDi napisał:

Wrzuciłem awatara, znalazłem pracę - to dało mi razem 2 lvl. Następnie poszedłem na trening
i już mam 3. Kupiłem dwa bochenki chleba. Rozumiem, że jeden bochenek starcza na 1 dzień?
Aktualnie do roboty nie mogę pójść dopóki nie miną 24h? Podobnie z treningiem?


No i w pierwszych dniach nic więcej ze swoją postacią zrobić się nie da. Możesz co najwyżej poczytać gazetki, forum i ogarnąć trochę zasady i ogólną sytuację w grze.

BTW: Peru to nasza jakaś kolonia? W sensie że tak naprawdę my tam rządzimy, tylko pod innym sztandarem? Czy tylko nasz bardzo dobry sojusznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 14:43, rob006 napisał:

BTW: Peru to nasza jakaś kolonia? W sensie że tak naprawdę my tam rządzimy, tylko pod
innym sztandarem? Czy tylko nasz bardzo dobry sojusznik?

Nieoficjalnie tak, to jest nasza kolonia :) Władzę trzymaj a tam Polacy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2010 o 16:34, necron1501 napisał:

Kolonia. GROM i parę innych oddziałów wojskowych robiło tam sobie wakacje.


Znaczy się, kto tam rządzi? Ktoś od nas? Mogę Peru traktować jako praktyczną Polskę? :P Nie wiem czy waśnie tam nie wyemigrować... ;]

EDIT: Już nie ważne :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować