Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 00:47, lama123 napisał:

Ja się na razie podniecam pracą za którą zarobiłem 1.50 , oraz moimi nowymi 2 ma bochenkami
chleba, i połową siły D:

Ja zarobiłem 5 zł :P. Mało opłacalną pracę chyba wybrałeś... Ja raz popracowałem w carbon gift pierwsza praca1zl i miałem 5 zł na koncie. Kupiłem 5 bochenków polskiego chleba i cieszę się, bo jakoś przeżyje kolejne 5 dni. Kolejne zarobione pieniądze chyba odłożę i zacznę zbierać na broń. Trzeba ratować Ruminie!

EDIT: Podaj swoje imię to dodam cię do znajomych :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 01:09, lama123 napisał:

A imię jego Lamovitz :s
Jak to jest z tymi bochenkami, jeden się zjada codziennie ? :D

Bohater sam zjada codziennie koło 9.00 naszego czasu jeden bochenek i starcza mu do następnego dnia. Jeżeli nie dostanie nic do jedzenia to po jakimś czasie umrze [*].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 01:30, ja33no napisał:

> A imię jego Lamovitz :s
> Jak to jest z tymi bochenkami, jeden się zjada codziennie ? :D
Bohater sam zjada codziennie koło 9.00 naszego czasu jeden bochenek i starcza mu do następnego
dnia. Jeżeli nie dostanie nic do jedzenia to po jakimś czasie umrze [*].


A dokładnie jak mu Wealnes (czy jakoś tak) spadnie do zera:P A jeśli o kaskę chodzi to piszczcie do FPP nowi gracze otrzymują po 10 PLN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wyślij do mnie na trombocylek[at]gmail.com. Co prawda mam konto, ale expa nabijesz :P Chyba, że jak ktoś przyjmie, to dopiero xpa zdobywasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kto chce się wymienić prezentami w celu dopakowania wellness? Kupujemy 5 giftów, wysyłamy je przez donate, odbiorca je odsyła w ten sam sposób i mamy dopakowane wellness.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra konto założone, znalazłem robotę, zaliczyłem trening, wieczorem chyba sobie poczytam "poradnik początkującego" i pomyślimy co dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawdę, to początek gry jest nudny, dopiero później, wraz z awansowaniem na kolejne poziomy, gra się rozwija. Ja nie mogę się doczekać 5 poziomu, wtedy będzie można walczyć na bitwach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale super interes zrobiłem :D pracowałem w Silver Bolt cośtam, zarabiałem 1,5PLN, wczoraj rano znalazłem ofertę 1,9PLN (wtedy nie zwróciłem uwagi na to, że są 3 skille związane z pracą), dzisiaj się zwolniłem i już tamtej oferty pracy nie ma, dla skilla którego rozwiniętego mam do 1,5 nie ma wcale ofert, a żeby było lepiej dziś po zwolnieniu zobaczyłem wiadomość: The General Manager of Silver Bolt - Polska has modified your salary from 1.5 PLN to 2.5 PLN..
Świetnie, teraz pracuję za 1PLN, a chlebek kosztuje 1,5... 15go mogę się znów zwolnić, więc chyba będzie trzeba znów zmieniać robotę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 12:53, nightfaler napisał:

/ciach/
A pisałeś do FPP ?Po 10 złotych nowym rozdają :P.

P.S. Jakby ktoś był chętny to niech poda maila chętnie wyśle zaproszenie ! ;]

Nie wiem nawet co to FPP (jedyne co mi się kojarzy, to angielska wersja partii wolnych ludzi;)), jeśli chodzi o kasę to nie ma problemu bo na żarcie bez problemu mi starczy to co teraz mam, a jak tylko będę mógł zmieniam pracę - nie wiedziałem tylko, że rynek pracy jest elastyczny jak robiłem pierwsze ruchy w grze, teraz będę działał.. rozważniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć, właśnie zacząłem swoja przygodę z New World, mam nadzieje że się wkręcę, bo na razie wydaje mi się to trochę nudne.
Oczywiście pomoc mile widziana.Nick mojego mieszkańca : Daniosek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:12, nightfaler napisał:

/ciach/
FPP - Fundacja pomocy początkującemu :P. Ni by nic ale 10 PLN drogą nie chodzi.

Dzięki, na razie przeczytałem tylko poradnik początkującego - w wersjach PL i kilka porad zagranicznych. W sumie 10PLN to zawsze coś, zwłaszcza za darmo, przynajmniej będę mógł na ludzie sobie podrasować skilla, żeby załapać lepszą pracę i ewentualnie kupić więcej żarcia, jeżeli pojawi się w niższej cenie.

Nie chciałbym się w nie przeze mnie założony temat wtrącać, ale chyba napiszę do moderacji, aby ktoś poprawił nazwę tematu, bo chyba a wkradło się w miejsce e.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/ciach/

Nom, 10 złotych zawsze pomoże :P, zwłaszcza, że jak mówiłeś są za darmo. Co do zmiany nazwy tematu jestem za :P Ile ja się naszukałem tematu w wyszukiwarce ...... dopiero dziś jak na pierwszej stronie była to go dopatrzyłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 13:22, danielbr napisał:

Cześć, właśnie zacząłem swoja przygodę z New World, mam nadzieje że się wkręcę, bo na
razie wydaje mi się to trochę nudne.
Oczywiście pomoc mile widziana.Nick mojego mieszkańca : Daniosek

http://erepublik.com.pl/forum/t-4 tu mozesz się wpisać i dostać dotację na dobry start. Sam dopiero zaczynam, ale zdaje mi się, że zabawa zaczyna się dopiero po tym jak już trochę się podszkolimy, będziemy mieli jakieś zarobki i odblokujemy więcej "ficzerów", a wtedy gra i tak rozgrywa się w większości poza samą grą - > przynajmniej tak dla mnie to wygląda.
Na tamtym forum masz, też poradnik dla początkującego.

Ja zamierzam się mocniej zapoznać ze światem gry, ale najpierw muszę (dopóty mam wolne) skończyć Jagged Alliance Wildfire :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja to do Indonezji wyjechałem. Zarabiam całkiem niezłą kasę, a pojutrze powinienem mieć lvl 5, co pozwoli mi na udział w bitwach, a Indonezja prowadzi ich całkiem sporo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 18:26, trombocylek napisał:

Ja to do Indonezji wyjechałem. Zarabiam całkiem niezłą kasę, a pojutrze powinienem mieć
lvl 5, co pozwoli mi na udział w bitwach, a Indonezja prowadzi ich całkiem sporo :P

Też myślę o czymś podobnym, teraz muszę w tej mojej crapowatej robocie posiedzieć kilka dni, później znaleźć lepszą robotę (w międzyczasie zapewne zdobędę kolejny poziom i załapię 5 golda), później wybywam do jakiegoś innego kraju, najlepiej aby były tam jakieś wojny, szpital q4 lub 5 i w miarę niezła robota dla mnie. Później to już żyć nie umierać, zarabiamy kasę, wellnes mamy wysoki, za jakiś czas dorabiamy się odpowiedniej ilości kaski i wracamy do kraju, kupujemy dobry domek i jest git ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować