Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Dnia 20.03.2009 o 11:05, trombocylek napisał:

A to jakie są bonusy za zdobycie następnej rangi?

Właśnie nie wiem, zdawało mi się że jest za to 5golda, ale coś tak przeglądam fora i nie widzę tego, więc możliwe że się pomyliłem i jest z tego tylko satysfakcja, że nie jest się już szeregowcem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.03.2009 o 14:28, kordzio1 napisał:

> A to jakie są bonusy za zdobycie następnej rangi?
Właśnie nie wiem, zdawało mi się że jest za to 5golda, ale coś tak przeglądam fora i
nie widzę tego, więc możliwe że się pomyliłem i jest z tego tylko satysfakcja, że nie
jest się już szeregowcem :)


Za 6 lv jest 5 golda z tego co pamiętam, bo sam dostałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:10, trombocylek napisał:

No to powrót do Polski. Wojna z Rumunami o Wołyń chyba. Orientuje się ktoś o co dokładnie
chodzi?

Rumunia zgodziła się oddać nam Wołyń, a to jest chyba jedyny sposób. :)

Wszystko jest umówione w obu rządach. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 18:27, trombocylek napisał:

No tak, tylko że raczej przegrywamy tą wojnę. Może Rumuni nie wiedzą i walczą za kraj?

Wojnę wygramy, z tego co wiem plan jest taki, że walczymy 23h kazdy może sobie załapać trochę expa i poprawić wellness, a godzinę przed końcem prezydent Rumunii ma się poddać i oddać nam Wołyń. Możliwe, że jak będzie okazja to walki przełoży się na kilka dni.

nightfaler
To że za 6lvl jest 5golda to wiem, bo też sam dostałem. A z rangą wojskowa to lekko się pomyliłem, bo 5golda jest za 6siły i min. 1 odbyta walkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dopiero dzisiaj się zalogowałem i zostałem obywatelem Polski, to też mogę wziąć udział w wojnie? Jeśli tak, to jak to konkretnie zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:35, Quatre napisał:

Jak dopiero dzisiaj się zalogowałem i zostałem obywatelem Polski, to też mogę wziąć udział
w wojnie? Jeśli tak, to jak to konkretnie zrobić?

Niestety, w wojnach można walczyć dopiero bodajże od 5 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:41, Dared00 napisał:

Niestety, w wojnach można walczyć dopiero bodajże od 5 levelu.

Szkoda, ja mam dopiero 2 level, ale znalazłem już robotę i trenowałem w wojsku :) Jak można poprawić sobie wellness? Bo na razie to mi tylko spada w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 19:50, Quatre napisał:

> Niestety, w wojnach można walczyć dopiero bodajże od 5 levelu.
Szkoda, ja mam dopiero 2 level, ale znalazłem już robotę i trenowałem w wojsku :) Jak
można poprawić sobie wellness? Bo na razie to mi tylko spada w dół.

Najlepiej właśnie przez wojnę :), bo można to zrobić tanio i szybko, wystarczy tylko być w regionie który ma szpital q5, walczysz(-10w), leczysz się +50w :).
Poza tym mozna sobie giftami podreperować, oraz przez lepsze żarcie (q1= +1wellnes, q2= +2 itd.), lub domek. Jak chcesz sobie podreperować wellness, to mogę Ci przesłać kasę na bilet, albo sam bilet i będziesz mógł sobie pojechać tam gdzie toczą się walki i przy okazji lepsze pieniądze można zarobić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Jak chcesz sobie podreperować wellness, to mogę Ci przesłać kasę

Dnia 24.03.2009 o 20:00, kordzio1 napisał:

na bilet, albo sam bilet i będziesz mógł sobie pojechać tam gdzie toczą się walki i przy
okazji lepsze pieniądze można zarobić.

Dzięki, na razie zamieszkałem w Silesii i chcę zdobyć ten medal dla hard workera :D Jakby co, to gram pod nickiem PinKee.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 21:44, Quatre napisał:

>Jak chcesz sobie podreperować wellness, to mogę Ci przesłać kasę
> na bilet, albo sam bilet i będziesz mógł sobie pojechać tam gdzie toczą się walki
i przy
> okazji lepsze pieniądze można zarobić.
Dzięki, na razie zamieszkałem w Silesii i chcę zdobyć ten medal dla hard workera :D Jakby
co, to gram pod nickiem PinKee.

Zawsze możesz najpierw napisać do FPP dostać 10PLN, wyjechać, gdy już będziesz miał 1, lub 2 skill landzie, na obczyźnie podbić sobie wellness do ok100 i w międzyczasie zarobić na bilet powrotny do kraju, albo zostać zagranicą i dorobić sobie tam. Ja na razie mam taki plan, aby zostać w Rumunii i trochę- tak, żeby starczyło na conajmniej domek q2, lub 3 i wrócić do PL, może jak Wołyń będzie już nasz, to płace w landzie w naszym kraju wzrosną. A warto wyjechać na początku gdzieś, gdzie jest wojna, aby sobie szybciej exp. podbić i szybciej różne teoretycznie użyteczne "ficzery" odblokować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.03.2009 o 22:02, Dared00 napisał:

Pytanie - gdzie bym teraz mógł sobie spokojnie zarobić albo wellness podnieść?

http://www.erepublik.com/en/wars/1
http://ereptools.pl/
Na razie aktywna bitwa jest tylko między PL, a Rumunią. Pewnie niedługo Indonezja też z kimś będzie walczyć, a w Rumunii od jakiegoś czasu codziennie jest jakaś bitwa.
Płace sam możesz sprawdzić, z tego co wiem to w landzie niezłe płace są w Rumunii, Indonezji i Brazylii. W innych skillach nie sprawdzałem płac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie nas załatwili, dostaliśmy Wołyń, a kilka minut później jakiś Włoch rozpoczął Resistance War i znów musimy walczyć o swoje :). Dziś i tak już nie mogę walczyć, ale jutro zobaczymy jak to będzie wyglądało, jeśli poważnie to lecę z powrotem do Polski kupuje 5weaponów q1 i jazda, a później na jakiś czas wakacje w Rumunii, lub Indonezji... chyba, że walki o Wołyń się przedłużą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 21:28, kordzio1 napisał:

No to fajnie nas załatwili, dostaliśmy Wołyń, a kilka minut później jakiś Włoch rozpoczął
Resistance War i znów musimy walczyć o swoje :). Dziś i tak już nie mogę walczyć, ale
jutro zobaczymy jak to będzie wyglądało, jeśli poważnie to lecę z powrotem do Polski
kupuje 5weaponów q1 i jazda, a później na jakiś czas wakacje w Rumunii, lub Indonezji...
chyba, że walki o Wołyń się przedłużą.

To nie Włoch, tylko Węgier :P Jak to teraz jest? Mają szansę wygrać tą rebelię?
edit: a może rzeczywiście Włoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.03.2009 o 22:38, Quatre napisał:

To nie Włoch, tylko Węgier :P Jak to teraz jest? Mają szansę wygrać tą rebelię?
edit: a może rzeczywiście Włoch :)

Nie wiem, z tego co widzę to dużo zależy od tego czy faktycznie to jest tylko ktoś kto zwietrzył okazję i chciał rozpocząć wojnę, czy jest to zorganizowana akcja. Się zobaczy, ja się lekko wnerwiłem bo dziś zacząłem dorabiać na monetary market... tylko jakiś czas temu zalałem piwem klawiaturę i część przycisków się zacina, przez co sprzedałem 5 golda nie po cenie 51,735 tylko 5,735... i muszę zobaczyć czy mi w ogóle na same bilety kasy starczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i mi się lekko porypało, niestety nie wiedziałem o tym, że nie można lecieć do 2 kraju, gdy sie jest z nim w stanie wojny, po ostatniej pomyłce na rynku walutowym okazało się, że stać mnie tylko na 2 bilety i na 3 do Rumunii, lub Indonezji już nie starczy... teraz muszę resztkę złota sprzedać by mieć na chleb... w związku z tym nie chcę zbyt dużo wellness tracić na walkę, bo bitwa skończy się dziś i nie będę miał jak go odnowić, a chcę w miare dobrze zarabiać by szybko na bilet dozbierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam marnie, bo zresetowało mi się pracowanie przez 30 dni codziennie i muszę zaczynać od nowa, a chyba 10 dni mi wtedy zostało. Ale przynajmniej mam już 14 lvl :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować