Zaloguj się, aby obserwować  
MateoKiszlo

eRepublik - The New World [m]

309 postów w tym temacie

Niestety bb nie da się przewidzieć. Co do łączenia sie martinoz, szkodniq i inni z MSZ, coś w tym kierunku robią. Sam się zgłaszam z ręki PPP do kongresu,a nóż się uda coś poprawić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.08.2009 o 20:00, necron1501 napisał:

Niestety bb nie da się przewidzieć. Co do łączenia sie martinoz, szkodniq i inni z MSZ,
coś w tym kierunku robią. Sam się zgłaszam z ręki PPP do kongresu,a nóż się uda coś poprawić.

Ja zlewam na działalność polityczną, jak na razie nie zamierzam wstępować do jakiejkolwiek partii. Taki kongresmen to w sumie maszynka do głosowania. A jeśli chodzi o politykę między krajami exAtlantis to niby każdy "coś tam robi", ale jakoś bardziej widoczne są nasze wpadki organizacyjne.
Sam zajmuję się tylko firmą i działalnością w grupie militarnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.08.2009 o 22:10, kordzio1 napisał:

Ja zlewam na działalność polityczną, jak na razie nie zamierzam wstępować do jakiejkolwiek
partii. Taki kongresmen to w sumie maszynka do głosowania. A jeśli chodzi o politykę
między krajami exAtlantis to niby każdy "coś tam robi", ale jakoś bardziej widoczne są
nasze wpadki organizacyjne.
Sam zajmuję się tylko firmą i działalnością w grupie militarnej.


Ja na firmę zbieram, jak na razie 70 golda. Jaką ty masz firmę? W jakiej jesteś grupie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 14:54, necron1501 napisał:

Ja na firmę zbieram, jak na razie 70 golda. Jaką ty masz firmę? W jakiej jesteś grupie?

Nie lepiej najpierw otworzyć q1, a później zbierać na upgrade? ja wyszedłem z takiego założenia, że lepiej mieć działającą firmę i coś tam już zarabiać, bo dzięki temu szybciej dozbieram na upgrade. Ja mam iron q1 i niebawem robię upgrade do q2, jestem w PPA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 16:14, kordzio1 napisał:

> Ja na firmę zbieram, jak na razie 70 golda. Jaką ty masz firmę? W jakiej jesteś
grupie?
Nie lepiej najpierw otworzyć q1, a później zbierać na upgrade? ja wyszedłem z takiego
założenia, że lepiej mieć działającą firmę i coś tam już zarabiać, bo dzięki temu szybciej
dozbieram na upgrade. Ja mam iron q1 i niebawem robię upgrade do q2, jestem w PPA.


Nie zrozumiałeś mnie. Będzie to firma Q1 ale też założę Q1 ale od landu. Żeby mieć dochód z własnej firmy. Dużo robi to PPA? Bo ja zbieram siłę na POG :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 17:51, necron1501 napisał:

Nie zrozumiałeś mnie. Będzie to firma Q1 ale też założę Q1 ale od landu. Żeby mieć dochód
z własnej firmy. Dużo robi to PPA? Bo ja zbieram siłę na POG :D

Ja już mam land, teraz chcę go rozbudować, później pomyślę o weapon q1.
PPA niedawno nawet dużo działało, wiadomo własna produkcja, udział we wszystkich ważnych bitwach, udział w kilku akcjach pTO z innymi grupami. Teraz się dużo ludzi posypało - brak czasu, urlopy itd., więc na aktualnie organizujemy się na nowo. Zobaczymy co z tego wyjdzie.
A tak w ogóle to gdzie i jakie firmy chcesz założyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 18:28, kordzio1 napisał:

Ja już mam land, teraz chcę go rozbudować, później pomyślę o weapon q1.
PPA niedawno nawet dużo działało, wiadomo własna produkcja, udział we wszystkich ważnych
bitwach, udział w kilku akcjach pTO z innymi grupami. Teraz się dużo ludzi posypało -
brak czasu, urlopy itd., więc na aktualnie organizujemy się na nowo. Zobaczymy co z tego
wyjdzie.
A tak w ogóle to gdzie i jakie firmy chcesz założyć?


Gdybym ja to wiedział... Dlatego przelewam ze znajomym kasę na orga, dlatego tyle wyszło. Co do jakie to o ile się ustatkuje to weapon w Polsce i iron w brazylii. Nie są już chyba w PEACE więc nie będzie wspieranie wroga :D Twój Land to iron? Jeśli tak to może od ciebie będę kupował :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 19:43, necron1501 napisał:

Gdybym ja to wiedział... Dlatego przelewam ze znajomym kasę na orga, dlatego tyle wyszło.
Co do jakie to o ile się ustatkuje to weapon w Polsce i iron w brazylii. Nie są już chyba
w PEACE więc nie będzie wspieranie wroga :D Twój Land to iron? Jeśli tak to może od ciebie
będę kupował :D

Jak masz już orga to 50g to akurat na otworzenie 2 firm q1 - 2 firmy 40g, i po 5g na wypłaty. Ja mam irona samego, chciałem zrobić firmę w której jakby co to sam mógłbym pracować i podnosić skille, a sam landowcem jestem (chociaż skille mam już w miarę wysokie, generała dzisiaj wbiję, więc gdyby coś się w PPA złego stało to zawsze jakąś grupę bym znalazł). A czy nadal Brazylia jest w PEACE to nawet nie wiem, nic nie słyszałem by ostatnio od nich odeszli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 21:18, necron1501 napisał:

Może są, pisze na podstawie egobba. Niby będzie ale jeszcze się namyślamy jaką zrobić
i gdzie. To co robimy spółka ja od ciebie będę kupował co? :D

Spółka to może później, teraz dopóty nie zrobię up''a to nie opłaca się kupować ode mnie - po prostu można taniej kupić i to dużo. Najlepiej sprawdźcie sobie gdzieś, albo popytajcie się jak wygląda sprawa z pracownikami i płacami w danym kraju... np. do niedawna hiszpania była strasznie droga dla przedsiębiorców, a ja w Iranie mam problem ze zbytem i pracownikami. Często trafiają się tacy co pracują raz na kilka dni, albo mają niski wellness, a koszt pracy jest dość wysoki, a ceny pozwalają go zrekompensować przez kilka dni raz na 2 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.08.2009 o 21:36, kordzio1 napisał:

Spółka to może później, teraz dopóty nie zrobię up''a to nie opłaca się kupować ode mnie
- po prostu można taniej kupić i to dużo. Najlepiej sprawdźcie sobie gdzieś, albo popytajcie
się jak wygląda sprawa z pracownikami i płacami w danym kraju... np. do niedawna hiszpania
była strasznie droga dla przedsiębiorców, a ja w Iranie mam problem ze zbytem i pracownikami.
Często trafiają się tacy co pracują raz na kilka dni, albo mają niski wellness, a koszt
pracy jest dość wysoki, a ceny pozwalają go zrekompensować przez kilka dni raz na 2 tygodnie.


Jednym słowem ciężkie czasy nadeszły dla przedsiębiorców :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:09, kordzio1 napisał:

> Jednym słowem ciężkie czasy nadeszły dla przedsiębiorców :D
Po prostu początki bywają trudne :)


No możliwe. Tak z innej beczki: przydałby się bb. Ale taki porządny, aby wszyscy grali :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.08.2009 o 22:52, necron1501 napisał:

> > Jednym słowem ciężkie czasy nadeszły dla przedsiębiorców :D
> Po prostu początki bywają trudne :)

No możliwe. Tak z innej beczki: przydałby się bb. Ale taki porządny, aby wszyscy grali
:D


Dlatego zapraszamy wszystkich! Na pewno dostaniecie pomoc od doświadczonych graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.08.2009 o 15:43, WP-eus napisał:

Dlatego zapraszamy wszystkich! Na pewno dostaniecie pomoc od doświadczonych graczy.


Pewnie że zapraszamy ale i tak najpierw powinni tu napisać. Wtedy mogliby liczyć na pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.08.2009 o 15:57, necron1501 napisał:


> Dlatego zapraszamy wszystkich! Na pewno dostaniecie pomoc od doświadczonych graczy.


Pewnie że zapraszamy ale i tak najpierw powinni tu napisać. Wtedy mogliby liczyć na pomoc.


A gdyby jednak nie to jest polska strone erepa
www.erepublik.com.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 19:43, KaRkAsZo napisał:

Hmm... kiedy będę mógł awansować i mieć wpływ na świat tej gry? dopiero zacząłęm grać
:P

awansować w miarę szybko... w sumie pierwsze najważniejsze 5-6 poziomów (5 najważniejszy bo wtedy możesz już walczyć i szybciej ekspić, oraz pomagać w wojnach... 6lvl najważniejszy dla osoby z której reflinka się zarejestrowałeś ;) bo wtedy dostaje 6gold :D) można zrobić w 6dni. Przez pierwsze 6 dni niewiele jest do roboty, w sumie możesz tylko wrzucić awatara, klikać work i train, oraz zaznajamiać się z polityką i mechaniką gry...
Jeśli chcesz się zajmować publicystyką, lub polityką to możesz zacząć wpływać na świat erepa od samego początku, najpierw czytając i komentując newsy, a później zapisując się do partii i wydając własną gazetkę... w ten sposób bardzo szybko w świecie erepa zaistniało kilka osób ostatnimi czasy.
Jeśli chcesz zainstnieć jako żołnierz to sporo czasu ci to zajmie, bo nim będziesz w stanie zadawać 3cyfrowe obrażenia, to kilka miesięcy przed tobą. Jeśli chcesz założyć firmę i zostać biznesmenem to pewnie kilka tygodni zajmie ci otworzenie pierwszej działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.09.2009 o 20:15, kordzio1 napisał:

> Hmm... kiedy będę mógł awansować i mieć wpływ na świat tej gry? dopiero zacząłęm
grać
> :P
awansować w miarę szybko... w sumie pierwsze najważniejsze 5-6 poziomów (5 najważniejszy
bo wtedy możesz już walczyć i szybciej ekspić, oraz pomagać w wojnach... 6lvl najważniejszy
dla osoby z której reflinka się zarejestrowałeś ;) bo wtedy dostaje 6gold :D) można zrobić
w 6dni. Przez pierwsze 6 dni niewiele jest do roboty, w sumie możesz tylko wrzucić awatara,
klikać work i train, oraz zaznajamiać się z polityką i mechaniką gry...
Jeśli chcesz się zajmować publicystyką, lub polityką to możesz zacząć wpływać na świat
erepa od samego początku, najpierw czytając i komentując newsy, a później zapisując się
do partii i wydając własną gazetkę... w ten sposób bardzo szybko w świecie erepa zaistniało
kilka osób ostatnimi czasy.
Jeśli chcesz zainstnieć jako żołnierz to sporo czasu ci to zajmie, bo nim będziesz w
stanie zadawać 3cyfrowe obrażenia, to kilka miesięcy przed tobą. Jeśli chcesz założyć
firmę i zostać biznesmenem to pewnie kilka tygodni zajmie ci otworzenie pierwszej działalności.

A politykiem? I załozyc wlasna partie?

Rowniez interesuje mnie rewolucja... :}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować