Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Microsoft zarzuca Sony naciąganie danych

60 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 18:25, WorldWar3PL napisał:

Z tego co, co pamiętam, te 30% to informacja wyciągnięta z rękawa. Nieoficjalne dane.
Ot co.


Może i tak, lecz te 3% od Microsoft brzmią śmiesznie. Na pewno o wiele więcej konsol ulegało awarii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uuuu, ale chwyt poniżej pasa :P Psy szczekają, karawana idzie dalej ;)

Tak BTW, ostatnio MS chwalił się swoimi statystykami i oni też "czują", że one są prawdziwe. No to ja "czuję", że Sony mówi prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech każdy pilnuje swego nosa a nie wącha innych...
Wiadomo że każdy ma 2 konta na PSN najczęściej EU i US, ale amerykanie nie muszą :)
Gdyby wliczyć w to jeszcze konta z PSP to by było więcej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

''''Z tego co, co pamiętam, te 30% to informacja wyciągnięta z rękawa. Nieoficjalne dane. Ot co.''''

WYciągnięta, bo nie dawno wyciekło, że psuło się ponad 60%.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauważcie , że na xboxie można zrobić max. 3 konta . Z czego komu się opłaca kupować live na 2 konta ? Najczęsciej ludzie mają jedno konto , w przypadku Sony gdzie multiplayer jest darmowy kont może być wiele...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja sam mam 3 konta europejskie amerykańskie i japońskie a pyzatym z jednej konsoli może korzystać więcej osób i to też daje nam te kilka kont więcej więc dane nie są aż tak mało prawdopodobne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za wprowadzenie Live''a do Polski by się wzięli a nie jak dzieci w piaskownicy. Czyli Mikromiętcy nie liczą tych 3 możliwości założenia Live Gold na miesiąc jako różnych kont po przemianie na Silver? I don''t think so.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta cała wojna konsol zaczyna mnie już nudzic ;/ Może awaryjnośc x''a wynosiła 100% a nie 3%, może PSN ma nie 20mln użytkowników tylko 5mln ...i co z tego?!? O ile mi wiadomo problemy z xboxem zostały znacznie zmniejszone, a ilośc użytkowników PSN na pewno jeszcze wzrośnie! Sam jestem posiadaczem xboxa. Kupiłem go ze względu na stan finansowy w jakim się znajduję. Nie żałuję tego wyboru, cieszę sie że mogę sobie pograc np. w Gears of War. Bardzo lubię także spotkac się z kumplem i pograc na jego ps3 w świetnego killzona 2. Bracia zaprzestańmy walki! Nie możemy po prostu cieszyc sie z tego co mamy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem MS po prostu zazdrości Sony że ma aż tyle kont. Czy to prawda czy nie że na PSN jest 20mln to mnie nie obchodzi. Gdy by MS wprowadził Polskiego xBox Live''a, to od razu przybyło by kont i nie było by tyle szumu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jedni i drudzy są siebie warci.

PS. Zajcew, następnym razem nie wstawiaj swojego zdjęcia, a gościa, który to mówił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

heh ostatnio Microsoftowi wzorem co niektórych fanboy''ów żal ściska to i owo. Biorąc pod uwagę, że na psn są też posiadacze psp ta liczba nie jest ogromna, ale do chłopaczków nie dociera, do roboty bo gier pierwsza klasa na xboxa jak na lekarstwo w najbliższej przyszłości!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować