Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Co zachęciło Cię do zakupu AoC" - znamy zwycięzcę konkursu!

35 postów w tym temacie

Ciekawe jaki procesor ma ten egzemplarz bo jak szukałem po necie to pisało że różne modele może mieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, mnie zwycięski tekst jakoś się nie spodobał... nie czuć w nim osobistego wrażenia autora, pewnie przez ten sztuczny, książkowy styl. Poza tym nie ma w nim nic odkrywczego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dziwny ten konkurs, gość napisał w samych superlatywach o wszystkim co się łączy z tą grą i dostaje laptopa. Nie lepiej jakaś konstruktywna krytyka + pozytywne odczucia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam AoC w wersji polskiej i jestem z niego zadowolony(przede wszystkim z małej ilości błędów - w końcu dokończony produkt). Ten konkurs natomiast, polegał na lizaniu dupala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A najfajniejsze jest to, że tak naprawdę gość nic nie napisał sensownego/odkrywczego. Sobie pomyślałem, że nie będę się błaźnił tekstem o grze, w którą nie grałem, a tu proszę... lapek idzie do gościa, który przepisał w innym szyku zdania zapowiedź CDP o AoC ;\ Gdybym wiedział, że coś takiego przejdzie, to zrobiłbym to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No cóż, to było pewne, że wygra ten, co się najostrzej pojedzie z wazeliną. Nawet nie wiem co to za user, śmiałbym się, gdyby był on podstawiony przez CDP. >D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Żal! Z całym szacunkiem dla zwycięzcy, ale coś takiego co najwyżej może być komentarzem do gry, a nie zwycięską odpowiedzią. Widać, że wszystko było ustalone z góry (czyt. wygra osoba, która napisze jak najlepiej o grze). Do CDP i sklepu gram całkowicie straciłem szacunek, kiedyś byliście wzorem dla innych tego typu inicjatyw, teraz niestety Jesteście jedną z większych porażek na rynku... Wcale nie jestem zadowolony z tego, że piszę te słowa, jednak zawiedliście mnie na całej linii i nie chodzi tu o konkurs (nawet nie brałem w nim udziału), ale ogólny poziom waszego zaangażowania w obsługę klienta i nie tylko. Coraz częściej Wasze obietnice nie są dotrzymywane i to najbardziej boli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze - jestem zniesmaczona :/ Nie to, że uważam, że moja praca była najlepsza, ale jak przegrywać - to z kimś lepszym, a nie z... tym czymś. Dla mnie jest to kpina z pozostałych uczestników tego konkursu, aż się rzygać chce.

Co mam do zarzucenia temu tekstowi?
1. napuszone wyrażenia typu "Niezwykle istotną rolę w tym procesie" - to wygląda jak z reklamy lub zapowiedzi gry
2. jak już ktoś tu zauważył, jest to przeredagowana sklejka kilku zapowiedzi
3. błędy - jest ich NADAL dużo, tym bardziej w momencie wyjścia gry, wystarczy, że autor tej laurki wejdzie do gry na dłużej albo poczyta oficjalne forum. Nic zresztą dziwnego, skoro beta-tester nie widzi błędów i ich nie zgłasza
4. aaa, już mi się nie chce więcej mówić, idźcie w pinechę z takim podejściem do "ciekawych" wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje że to po prostu aki grzeczniutki tekścik pod konkurs. I chyba nie warty takiego laptopa. Ale to tylko na plus laureata :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No tak. "Użytkownik "AshandaRei" nie istnieje."

Gdyby nie te przedziwne okoliczności pomyślałbym, że to czysty przypadek, ale wzrasta we mnie przekonanie, że jednak nie. Cholera. Najpierw ten dziwny wywiad z producentem sprzętu, przypadkiem reklamowanego na gram.pl później konkurs na grę roku, w której zwycięzcą jest jedyna słuszna polska gra, teraz... zwycięża reklama AoC. Nie będę pokazywał palcem, bo moje dowody są tylko subiektywne. Jednak nie wygląda to dobrze.

Jako czytelnik w ogóle czuję się oszukany. Jako człowiek czytający inne fora, również czuję się oszukany. Jako dotychczasowy fan gram.pl czuję się oszukany. 3 x nie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:16, lastvegas napisał:

No tak. "Użytkownik "AshandaRei" nie istnieje."


Ta, czyżby moje przypuszczenia zaczynały się spełniać ? Chociaż z drugiej strony, mógł on po prostu nie napisać żadnego posta na forum, ale taki przypadek, że po prostu wszedł tutaj, zobaczył konkurs, odpowiedział i nie wbił na forum dyskusyjne - jest dla mnie dziwny. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować