Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

"Co zachęciło Cię do zakupu AoC" - znamy zwycięzcę konkursu!

35 postów w tym temacie

Gra nadal jest nie skonczona i gracie w bete. Pelnowartosciowym AOCEM mial byc AOC z DX 10 , ten niestety pojawi sie rok po premierze , pewnie gdzies w maju i nie gadac ,ze jest na testowych serverach bo z polskiego sie tam nie da dostac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:23, Probos napisał:

> No tak. "Użytkownik "AshandaRei" nie istnieje."

Ta, czyżby moje przypuszczenia zaczynały się spełniać ? Chociaż z drugiej strony, mógł
on po prostu nie napisać żadnego posta na forum, ale taki przypadek, że po prostu wszedł
tutaj, zobaczył konkurs, odpowiedział i nie wbił na forum dyskusyjne - jest dla mnie
dziwny. :D


Hmm... a to? : "Wszyscy, którzy zakupili, a następnie zarejestrowali w tym czasie Conana, otrzymali informację o konkursie na podany adres e-mail." ;P
Ja także nie wiedziałem o tym konkursie - widocznie gram.pl nie chciało nim zawracać głów tym, co i tak by w tym konkursie udziału nie wzieli. Także teorie spiskowe na temat gram.pl trzeba na razie odłożyć na bok ;]
Ale fakt faktem, że praca nie powala na kolana. Z drugiej strony, kto wie jakie były inne prace :? xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest to zwykły tekst którego najczęściej używają twórcy do zachwalania swojego produktu. Taka wazelina musiała wygrać. Ciekawe czy były jeszcze gorsze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uprzejmie informuję, że był to konkurs firmy CD Projekt organizowany dla nabywców gry Age of Conan 2009 - gram.pl tylko przyjmowało zgłoszenia poprzez formularz na stronie konkursowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:10, Cadeus napisał:

Co jak co ale dla takiego laptopa mógłbym nawciskać im wazeliny, kitu, chodź gry nie
ruszyłem...



Więc trzeba było tak zrobić, może miałbyś już laptopa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A oto moja propozycja udziału w tym "wspaniałym" konkursie (choć "niestety" udziału nie brałem):

W Age Of Conan gram od urodzenia tj. od dwudziestu kilku lat (dokładnie nie pamiętam, bo ten czas tak szybko leci). W zasadzie grałem w nią chyba nawet w czasie mojego życia płodowego tak mi się przynajmniej wydaje.
Gra jest tak doskonała, że...ach te emocje... Oto tylko niektóre jej zalety: innownacyjna, perfekcyjna, zapiera dech w piersiach, wspaniała, cudowna. Jej twórcy oraz autorzy lokalizacji muszą zaiste być absolutnymi geniuszami. Od kiedy powstało to cudo przestałem umawiać się na randki, jeść i spać. Ogółem całe moje życie podporządkowałem grze. W zasadzie nawet nie wiem jak udało mi się napisać ten post, ponieważ drugą ręką cały czas gram. Wszystkie tzw. błędy, o których piszą na forach to tylko bełkot anarchistycznej grupy pragnącej doprowadzić do zniszczenia świata, wspieranej przez zachodnich imperialistów, islamskich bojowników, szatana oraz grupę trzymająca władzę. W grze odkryłem sens swojego istnienia, istotę bytu oraz odpowiedzi na wszelkie inne egzystencjalne pytania, nad którymi filozofowie zastanawiali się od wieków. Od kiedy gram w to dzieło sztuki jestem absolutnie spełniony. Napisałbym jeszcze kilka słów o samej lokalizacji ale nie wymyślono jeszcze słów, które mogłyby oddać mój zachwyt. Moim zdaniem niniejsze dzieło powinno zostać okrzyknięte nową epopeją narodową, a dzieci powinny uczyć się o niej w szkołach...
Zapraszam do mojego gramsajta celem wpisania waszych propozycji wazeliniarskich tekstów konkursowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mnie dziwi, że Wy się dziwicie. Marketing i PR to podstawa. W końcu nie ważne co się sprzedaje byle tylko wystarczająco dużo jeleni kupiło. Ciężko chyba wymagać by firma, która wywaliła kupę kasy na dany produkt, nagradzała kogoś za jego rzetelne zjechanie? Czy Wy będąc szefem takiej firmy byście to zrobili? Jeśli odpowiedzieć brzmi "tak" to radzę nie zakładać nigdy własnego interesu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałabym przypomnieć, że temat brzmiał "co cię zachęciło do kupna" a nie "co myślisz o grze jako takiej". Nasze zarzuty nie tyczą się chwalenia, bo to raczej oczywiste, że to te dobre rzeczy były zachęcające, tylko o jakość tej pisaniny. Ani oryginalna, ani ciekawa, ani bezbłędna językowo i jeszcze z bezczelnym wazeliniarstwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

zaloze sie o 100 pln ze kolo ktory wygral lapka zainstalowal na nim wowa a AoC(o ile go mial) wyrzucil do smieci lub odstawil na polke coby kurze mialy na czym lezec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować