Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Dnia 29.06.2009 o 23:13, rzuf-malachor napisał:

To jeśli chcą rozkręcić ten swój polski oddział i mieć zysk, to powinni zablokować
wydawanie swoich gier w reedycjach Cenegi i CDP. Co robi taki AC w PG za 69zł?


Podejrzewam, że to konsekwencja umowy podpisanej z Cenegą, zanim otworzono polski oddział, która przewidywała "zejście" gry do tańszej serii :). Z PoPem tak łatwo już nie jest, bo gra nie pierwszej młodości i licencja na wydawanie pewno już wygasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 12:07, Dared00 napisał:

Czy to wcześniej nie kosztowało 59,90?


Nawet w Empiku, ktory slynie z tego, ze jest drogi gra ta kosztowala 59.90. PLN.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta edycja Obka kosztowała w MM 129 złotych, wiem, bo sam to kupiłem za tyle hajsu. A po miesiącu zobaczyłem to samo w necie za 49 zeta... -.-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2009 o 14:26, Wojman napisał:

> Czy to wcześniej nie kosztowało 59,90?

Nawet w Empiku, ktory slynie z tego, ze jest drogi gra ta kosztowala 59.90. PLN.


Zgadza się bo wyprzedawane były w okresie po nowym roku. Przeceny były.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie kupiłem TR:U w PG i chciałbym podziękować Cenedze za bardzo dobre wydanie i ładne pudełko. Wszystkie gry powinny być wydawane w tej cenie i na takim poziomie.

BTW Czy ktoś orientuje się do kiedy jest ta promocja z prenumeratą CD-Action?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.07.2009 o 19:41, KaRkAsZo napisał:

Polecacie Obliviona?


Nie, jest wiele lepszych cRPGow. Jesli koniecznie chcesz zagrac w gre Bethesdy do proponuje Morrowinda z modami poprawiajacym to i owo (rowniez grafike).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie, czy Limitowana Edycja Kolekcjonerska Prince of Persia także kwalifikuje się do zamówienia prenumeraty CDA na Kompani Graczy? W regulaminie pisze o edycjach premierowych, jednak swego czasu to wydanie kosztowało niemało. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Swoją drogą trylogia PoP, to gra którą każdy powinien mieć. Nawet jeżeli ktoś ma już jakieś elementy z tego zestawu, to śmiało brać, sam z pewnością skusiłbym się na to wydanie, gdybym nie posiadał LEK :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.07.2009 o 19:53, milten6 napisał:

Mam pytanie, czy Limitowana Edycja Kolekcjonerska Prince of Persia także kwalifikuje
się do zamówienia prenumeraty CDA na Kompani Graczy? W regulaminie pisze o edycjach premierowych,
jednak swego czasu to wydanie kosztowało niemało. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Swoją drogą trylogia PoP, to gra którą każdy powinien mieć. Nawet jeżeli ktoś ma już
jakieś elementy z tego zestawu, to śmiało brać, sam z pewnością skusiłbym się na to wydanie,
gdybym nie posiadał LEK :).



Pytanie już nie do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

plada + Dark_Sebat + dave03

Prince of Persia Dwa Trony jest dostępny, ale w SS za 39zł.
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=224

Bardziej się wg. mnie opłaca kupić Prince of Persia: Trylogia za 55zł
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=910⊂=3

Seldon
Pisałem do Cenegi na kiedy planowana jest wysyłka PoP Trylogia.
Jak odpiszą, to dam znać kiedy premiera tego rzutu będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajne tytuły są w Premium Games. W Cenedze właśnie takiej serii reedycji mi brakowało. Wcześniej te Superseller to była porażka. Rzadko kiedy wchodziły tam nowe tytuły, a jak już weszły, to żadne mnie nie interesowały. CDP pod tym względem był lepszy, bo ma serię dla każdego. Najpierw Platyna, potem TS i na końcu Klasyka. A Cenega miała premierę, potem długo nic, SS i dopiero KK. Moim zdaniem ta ostatnia najlepsza... ;)

A co do tytułów z tej serii, to na razie nic mnie nie interesuje. Czekam na jakieś ciekawy shootery. Trochę droga ta seria, ale jak mam dostać kilka gier(antologia), to nawet się opłaca. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A według mnie to SS powinni w ogóle zlikwidować. A gry z PG po jakimś czasie trafiały by do KK.
Mnie jedynie interesuje Oblivion: GotYE, ale narazie brak funduszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak w Super$ellerze to chyba póki co się wstrzymam z zakupem, bo te seria jakoś średnio mi się podoba. Już lepiej - o dziwo - moim zdaniem prezentuje się tańsza Kolekcja Klasyki. Na dodatek Dwa Trony z S$ są zabezpieczone StarForcem co mnie jeszcze bardziej od tego odrzuca. Na razie więc poczekam, ale jeśli się nie pojawi w KK to chyba rzeczywiście lepszym wyjściem jest trochę dopłacić i kupić już całą trylogie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować