Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

GTA to kompletny fail, sama gra to straszne starocie, grałem w nią jakiś rok temu i odrzucała mnie swoją archaicznością (zanim zostanę zlinczowany - Twierdza i pierwsze części Kozaków, to jedne z moich ulubionych RTSów). Kazanie sobie płacić za takie coś tyle pieniędzy to lekka przesada. Co innego z Tomb Raider, pierwsze części chyba nie są dostępne, więc to nie lada gratka dla fanów serii, jak i dla tych, którzy nie mieli z nią styczności (np. dla mnie :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


To tak:

- Tomb Raider Ultimate Edition
Wszystkie Tomb Raidery? Biorę bez gadania!

- Fallout 3
E tam, ja nadal czekam na Goty i to na X360.

- Grand Theft Auto: San Andreas
Cóż, liczyłem na Sagę GTA (1-SA). Przeliczyłem się, cena SA praktycznie się nie zmieniła, tylko wydanie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę przesadzone te ceny... co do Tomb Rider to nawet tanio, ale 70zł za Fallout 3, którego premierówkę można za tyle dostać i starego GTA: SA... Jak na mnie to Fallout powinien do Superseller trafić a GTA do Pomarańczowej kolekcji i od razu połączyć trylogię GTA z Vice City.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 w PG? Hmm ... myślę że 60 zł [ bo za tyle są u mnie gry z PG ] za tę grę to nie aż tak wiele, zwłaszcza że gdy go kupię prenumerata CDA powinna do mnie już niedługo potem zawitać [ KG ]. ^^ A wiadomo kiedy dokładnie powinien pojawić się nowy rzut tych gier?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 00:33, Tyler_D napisał:

A wiadomo kiedy dokładnie powinien pojawić się nowy rzut tych
gier?


Dokładnie nie wiadomo. Sklep Cenega mówi, o premierze "Listopad 2009". Przyglądając się polityce wydawniczej Cenegi i ostatnim rzutem do PG ośmielę się postawić tezę, że będzie to koniec listopada, ewentualnie połowa. W krótszym czasie jest to raczej niemożliwe.

Swoją drogą, przy ostatnim rzucie do PG wiele osób wspominało, że na pudełkach były zapowiedzi kolejnych tytułów, m.in. Antologii Splinter Cell - szkoda, że nie pojawiła się w tym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie pojawianie się coraz to nowszych tytułów w PG ma też tą drugą zaletę o której poniekąd Tyler_D wspomniał. Coraz więcej okazji do wzięcia zniżkowej prenumeraty w CDA a jak kiedyś pzry okazji sprawy jednego forumowicza wyszło że jako tytuły potrzebne do rejestracji uznawane zostają również premierówki. Jeszcze tak trochę poczekać a okaże się że już bez niczego i rejestracji nowych gier mamy tytuły potrzebne do wzięcia CD-A :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że chodzi o dodatki (cytuję za stroną sklepu Cenegi - z karty produktu Fallouta 3 edycja GOTY na PS3) - The Pitt, Operation Anchorage, Broken Steel, Point Lookout, Mothership Zeta.
Cenega na pewno nie wyda ich oddzielnie na PC, więc kupowanie za taką kwotę tak ubogiego zestawu mija się z celem. Pytanie tylko czy kiedykolwiek je wyda? Mi to i tak obojętnie, nie interesuje mnie klonik Obliviona, w zmienionych realiach :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 11:30, milten6 napisał:

Cenega na pewno nie wyda ich oddzielnie na PC, więc kupowanie za taką kwotę tak ubogiego
zestawu mija się z celem.

Czy ja wiem ... tak czy tak F3 to kilkanaście godzin całkiem dobrej gry ... ponoć ... więc chyba za 60 zł można się skusić. :-P No ale z drugiej strony - co mają powiedzieć ci którzy kupili F3 zaraz po premierze? Też w tym momencie zostali "nieco" nabici w butelkę, nieprawdaż? Ja tam chyba się skuszę na tego Fallouta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w wersji PG, ale w premierowej edycji spolszczenie było zamieszczone na dodatkowej płycie. U Ciebie pewnie będzie na płycie z "ekskluzywnymi" dodatkami PG.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2009 o 20:45, Robhaal napisał:

Zakupiłem dzisiaj BioShock''a z serii Premium Games. Mam jedno pytanie. Gdzie znajduje
się spolszczenie do gry?


Na dodatkowej płycie jest, ale żaby działał musisz najpierw wgrać patch 1.1... ale oczywiście jak na cenege przystało olała graczy i wrzuciła patch... który nie działa O.o
Dlatego musisz najpierw ściągnąć z neta tego patcha i wgrać spolszczenie z Premium Disc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.gram.pl/news_8gPlGee8_Fallout_3_GOTY_juz_dostepny.html

To wyjaśnia postępowanie Cenegi w sprawie Fallouta. Stare płyty przepakujemy do nowych pudełek, sprzedamy je, a na dniach wypuścimy wersję droższą o jakieś 30 złotych ze wszystkimi dodatkami. Gdybym miał już kupować grę, to na pewno z DLC, a nie niekompletną wersję :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2009 o 14:18, milten6 napisał:

http://www.gram.pl/news_8gPlGee8_Fallout_3_GOTY_juz_dostepny.html

To wyjaśnia postępowanie Cenegi w sprawie Fallouta. Stare płyty przepakujemy do nowych
pudełek, sprzedamy je, a na dniach wypuścimy wersję droższą o jakieś 30 złotych ze wszystkimi
dodatkami. Gdybym miał już kupować grę, to na pewno z DLC, a nie niekompletną wersję
:P.


Szczerze. Goty zamówiłem sobie już w sklepie w którym teraz pracuje. wziąłem PC za 129.90 i nie dość, że mam anglika, którynie będzie miał problemów z patchami to jeszcze sobie z live uruchomię i achivki zrobię ;].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować