Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

02.2012r.

Serious Sam 3:BFE PL

SidMeier''sCivilization IV: Wydanie Kompletne Rozszerzone:
• Sid Meier''s Civilization IV
• Sid Meier''s Civilization IV: Warlords
• Sid Meier''s Civilization IV: Beyond the Sword
• Sid Meier''s Civilization IV: Colonization

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

empik.com
2 gry w cenie 1 z serii Premium Games
Kup dowolną grę z serii Premium Games, a drugą wybraną grę z serii dostaniesz za 2 gr! Promocja ważna do 29 lutego 2012 roku lub do wyczerpania zapasów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio na empik.com pojawiła sie promocja :2 gry w cenie 1 z serii Premium Games
Kup dowolną grę z serii Premium Games, a drugą wybraną grę z serii dostaniesz za 2 gr! Promocja ważna do 29 lutego 2012 roku lub do wyczerpania zapasów.
Czy ta promocja obowiązuje również w salonach empik,czy tylko w internecie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam.
Zakupiłem Stalker Zew Prypeci z serii Premium Games i brakuje w niej materiałów dodatkowych, czyli: bonus disc, 5 fotografii, mapa zony. Jest tylko płyta z grą i mini instrukcja. Zakupu dokonałem w sklepie wirtus.pl.
Na pudełku jest wszystko wymienione, ale w środku niestety pusto.
Nie było ostatnio zmian co do zawartości w/w gry? Jeśli nie to pozostaje mi jedynie kontakt ze sklepem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy to ma jakiś związek ale z tego co mi wiadomo seria Premium Games miała zmieniony wygląd [ opakowania ] więc i może też zawartość się zmieniła / została uszczuplona? Jaką wersję kupiłeś? Tę starą czy nową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:13, Tyler_D napisał:

Nie wiem czy to ma jakiś związek ale z tego co mi wiadomo seria Premium Games miała zmieniony
wygląd [ opakowania ] więc i może też zawartość się zmieniła / została uszczuplona? Jaką
wersję kupiłeś? Tę starą czy nową?


Nową w tych pudełkach blu-ray. I na pudełku jest napisane co powinno się dodatkowo zawierać (poprzedni post), a w środku jest tylko płyta z grą i mini instrukcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:39, sirufok napisał:

Nową w tych pudełkach blu-ray. I na pudełku jest napisane co powinno się dodatkowo zawierać
(poprzedni post), a w środku jest tylko płyta z grą i mini instrukcja.


Jeżeli na pudełku jest naklejka lub jakaś informacja,że te elementy znajdują się w pudełku,muszą tam być. Jeżeli ich tam nie ma,napisz do nich,i upominaj się o ich dostarczenie,czy zwrócenie kasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak w innych Saturnach, i nie wiem czy to tylko dzisiaj było, czy może będzie taki bogaty weekend
W saturnie w Galerii Krakowskiej wszystkie Gry z kategorii Premium Games są w cenie 29,99
Naprawdę warrto no i co ważniejsze jeszcze taniej niż w Empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 23:20, Malcollm napisał:

Nie wiem jak w innych Saturnach, i nie wiem czy to tylko dzisiaj było, czy może będzie
taki bogaty weekend
W saturnie w Galerii Krakowskiej wszystkie Gry z kategorii Premium Games są w cenie 29,99
Naprawdę warrto no i co ważniejsze jeszcze taniej niż w Empiku


O kurde,ktoś może to potwierdzić? Bo jeżeli jest tak w jeszcze jednym miejscy,to lece jutro do Saturna po Dead Rising.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.02.2012 o 22:58, bobobo napisał:

Jeżeli na pudełku jest naklejka lub jakaś informacja,że te elementy znajdują się w pudełku,muszą
tam być. Jeżeli ich tam nie ma,napisz do nich,i upominaj się o ich dostarczenie,czy zwrócenie
kasy.


Zadzwoniłem do cenegi i dowiedziałem się, że to jedynie pomyłka w druku na pudełku. Choć te materiały w formie elektronicznej można ściągnąć z ich strony.
A wcześniej dzwoniąc do wirtusa pan z obsługi pochwalił się, że to on osobiście był w Czarnobylu i robił te zdjęcia do pocztówek i żałuje, że ich tam nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

na koniec promocji 2za1 dodali w empik.com najnowsze tytuły, które wcześniej po dodaniu do koszyka nie obniżały ceny:
Serious Sam 3 (PC)
Test Drive Unlimited 2 (PC)
w stacjonarnych( np. ZG) nie wchodziły do promocji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy w serji Premium Games są bonusowe dyski?
zakupiłem dziś " Stalker Zew Prypeci ", na odwrocie pudełka pisze: " 5 klimatycznych fotografii, mapa Zony oraz Bonus Disc z materiałami dodatkowymi prosto od dewelopera " - tymczasem w pudełku jest tylko licha instrukcja i kod na Iplę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2012 o 23:47, lis_23 napisał:

Czy w serji Premium Games są bonusowe dyski?
zakupiłem dziś " Stalker Zew Prypeci ", na odwrocie pudełka pisze: " 5 klimatycznych
fotografii, mapa Zony oraz Bonus Disc z materiałami dodatkowymi prosto od dewelopera
" - tymczasem w pudełku jest tylko licha instrukcja i kod na Iplę ...


3 posty wyżej rozwiązywałem ten problem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.03.2012 o 00:02, sirufok napisał:


3 posty wyżej rozwiązywałem ten problem...


Cóż, gdybym wiedział że tych elementów nie ma w tym wydaniu to bym nie kupował tej gry teraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Choć

Dnia 17.02.2012 o 13:04, sirufok napisał:

te materiały w formie elektronicznej można ściągnąć z ich strony.


A dikładnie skąd?, bo na stronie Premium Games nic nie ma ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2012 o 00:21, lis_23 napisał:

A dikładnie skąd?, bo na stronie Premium Games nic nie ma ...


Na stronie cenegi w pomocy technicznej. Później wybierasz zakładkę "do pobrania" i tam już wybierasz konkretną grę i to co Cię do niej interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować