Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Dnia 09.03.2009 o 20:55, sevrond napisał:

Fajna konkurencja dla Platyny z CDP. Chociaż szkoda że do kupienia tylko w sklepie cenegi
;/

będą na terenie całej Polski a nie tylko w sklepie Cenegii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../
Bo w sumie wszystko się rozbija o to jak szybko będą te gry w praktyce przechodziły do danych serii, bo jeśli chodzi o jakoś wydania to można być raczej spokojnym patrząc na obrazek. W sumie jak przejrzałem ceny reszty tytułów w sklepach (w sumie to tylko na wirtusie mi się chciało sprawdzić;))to ceny zdają się być całkiem przyjazne, choć z gier które by mnie osobiście interesowały taniej mnie wyniosła by tylko CivIV:Complete. Jeśli faktycznie będą się ukazywać tam antologie, to również brzmi to ciekawie:).

PS. Tak z ciekawości, masz może jeszcze tego nadprogramowego System Shocka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda bardzo ładnie, cena atrakcyjna. Ja jednak bym wolał jak by ktoś wydał tanią serię gier na X360 ;) Bo tego u nas prawie nie ma. A tych tanich serii na PC pełno :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na King''s Bounty już od dnia premiery ostrzyłem sobie zęby, teraz będzie najlepsza pora na zakup :D Już dzisiaj są tu 2,3 bardzo dobre tytuły, mam nadzieję, że forma nie będzie spadać z każdym kolejnym (dniem) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gry jak i sama edycja wydaje się świetna. Najgorsze jest to że nie znamy ceny. :< Mam nadzieję że będą przyjemnie w tych ciężkich czasach kryzysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:58, Kraju92 napisał:

Gry jak i sama edycja wydaje się świetna. Najgorsze jest to że nie znamy ceny. :<
Mam nadzieję że będą przyjemnie w tych ciężkich czasach kryzysu.



W 1 poście jest cena ;p 69.90 zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szczerze ? To 7 dych to dużo za tą serię. Ja rozumiem ładne opakowania i co nie tylko ale KB czy Bioshock są do wyciągnięcia za znacznie mniejsze pieniądze (Bioshock może za nie tak dużo mniejsze ale 15 zł zostaje w kieszeni ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 21:59, mateuszencja napisał:

> Gry jak i sama edycja wydaje się świetna. Najgorsze jest to że nie znamy ceny. :<

> Mam nadzieję że będą przyjemnie w tych ciężkich czasach kryzysu.


W 1 poście jest cena ;p 69.90 zł


No to ładnie, za takie dodatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 20:52, natanadler napisał:

> >ciach :)
>
> Czyżby Fallout 3 ?? Zdradź troszke co będzie dalej :)

Na chwię obecną mogę powiedzieć, że tytułów będzie dużo :) Tytułów zdradzić nei mogę
ale naprawdę jest na co czekać:)



A może jakiś mega konkurs z nagrodami przy okazji debiutu tej serii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że chyba najładniejszy wygląd dotychczasowych reedycji to jeszcze bonus CD/DVD z dodatkowymi materiałami ;d Wielki Plus dla Cenegi ;d
BTW. Szkoda tylko, że ja zwykle szukam gier w premierowych edycjach/EK, ale może jakiś tytuł z premium kiedyś wpadnie ;d
I drugie btw. ;p Kiedy pre-order H.A.W.X. z bonusami ? ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.03.2009 o 23:30, Bambadil napisał:

Nie dość, że chyba najładniejszy wygląd dotychczasowych reedycji to jeszcze bonus CD/DVD
z dodatkowymi materiałami ;d Wielki Plus dla Cenegi ;d
BTW. Szkoda tylko, że ja zwykle szukam gier w premierowych edycjach/EK, ale może jakiś
tytuł z premium kiedyś wpadnie ;d
I drugie btw. ;p Kiedy pre-order H.A.W.X. z bonusami ? ;D


W tym tygodniu powinienem mieć potwierdzone bonusy i wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z pierwszego rzutu kupuję Sacerd2 - jeśli na bonusowym dysku będą wszystkie dotychczasowe patche plus na pewno Warhammera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tej nowej serii i muszę przyznać, że Civilization IV Complete za taką cenę kupię na 100%, nawet bez znajomości bonusów wiem, że na pewno będzie warto. ;] Bajoszok też wygląda bardzo zachęcająco, może też się na niego skusze w późniejszym terminie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No świetnie. Cena trochę duża, ale są za to porządne dodatki. Civka musi znaleźć się w mojej kolekcji. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 15:01, juke napisał:

No świetnie. Cena trochę duża, ale są za to porządne dodatki. Civka musi znaleźć się
w mojej kolekcji. ;)


Jak pisałem wcześniej. Jest to cena SRP czyli sugerowana. W sklepach będzie można gry kupić pewnie od 55 zł a może nawet taniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować