Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Dzisiaj nabyłem z tej serii Civilization IV Complete i jestem bardzo z tego zakupu zadowolony. ;] Na zdjęciach moim zdaniem okładka nie wyglądają zbyt dobrze, ale w realu wygląda to o wiele lepiej i całe szczęście. ;P Co do samej zawartości, to zaskoczył mnie też brak jakichkolwiek ulotek reklamowych, niby taki szczegół a cieszy. :) Płyta DVD z grą i dwoma dodatkami to oczywiście najjaśniejszy punk tego pakietu, ale jest jeszcze drukowana instrukcja i bardzo fajna płyta CD z różnymi przydatnymi bajerami. :D
Ogólnie serię uważam za BARDZO udaną, ale głównie będę kupował z niej pakiety podstawka + dodatki, bo jeśli chodzi o pojedyncze gry to mimo wszystko wolę jednak premierowe wydania. ;)

PS. Nie wiem czy było to tutaj omawiane, ale niedługo do tej serii trafi The Elder Scrolls IV: Oblivion i to chyba od razu z dwoma dodatkami. Już się doczekać nie mogę. ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A mi pudełka niezbyt się podobają. :P Jedyne gorsze to imo nowe Classics od EA, które stanowią szczyt bezguścia. Cena wysoka, wrzucanie gier do reedycji jak najszybciej też średnio mi się podoba - przy dłuższym czekaniu często w sklepach można bylo kupić premierówki po śmiesznych cenach, jak np. Bioshock, który nawet przy obniżce do 55zł nadal w PG będzie droższy o 5zł niż jest w większości sklepów sprzedawany. A dodatki? Takie same widzę w PK, za które życzą sobie 10zł mniej. Bleh, wyszedłem na malkontenta. ^^

Widzę jednak, że w realu [zdjęcie Sebata] wygląda to o wiele lepiej. Wciąż jednak nie uważam tego za jakiś cud jakościowy. :P Ale na Obka z dodatkami może się skuszę, choć podstawkę już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Możesz zapodaj zdjęcie "wnętrzności" tego wydania? ;]

Ja mam nadzieję, że wyjdzie Antologia GTA (od 1 do SA, bo na czwórkę nie ma co liczyc).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2009 o 16:35, Mac Cry napisał:

Możesz zapodaj zdjęcie "wnętrzności" tego wydania? ;]

A proszę bardzo. :)

Dnia 28.03.2009 o 16:35, Mac Cry napisał:

Ja mam nadzieję, że wyjdzie Antologia GTA (od 1 do SA, bo na czwórkę nie ma co liczyc).

Nie miałbym nic przeciwko temu, ale ja jednak wolę coś w stylu właśnie Obliviona z dodatkami. ;]

@JayL

Dnia 28.03.2009 o 16:35, Mac Cry napisał:

Widzę jednak, że w realu [zdjęcie Sebata] wygląda to o wiele lepiej.

A nie mówiłem ? ;P

Dnia 28.03.2009 o 16:35, Mac Cry napisał:

Wciąż jednak nie uważam tego za jakiś cud jakościowy. :P Ale na Obka z dodatkami może się skuszę, choć
podstawkę już mam.

Matko, ale maruda jesteś. xD

@mikim
Jakbyś trzymał przed sobą pudełko z grą z tej serii, to też byś o tym wiedział. ;P

20090328164224

20090328164408

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 16:24, Sebat1 napisał:

Ogólnie serię uważam za BARDZO udaną, ale głównie będę kupował z niej pakiety podstawka
+ dodatki, bo jeśli chodzi o pojedyncze gry to mimo wszystko wolę jednak premierowe wydania. ;)

Tak się składa że premierówki nie we wszystkich przypadkach są lepsze. Najlepszym na to dowodem jest Tomb Raider - Underworld, który to został wydany wręcz w beznadziejny sposób. Płyta DVD, licha instrukcja, pudełko i to w zasadzie wszystko. Akurat tą grę bardziej się opłaca kupić w serii Premium Games, bowiem to wydanie jest bardziej okazałe.

Dnia 28.03.2009 o 16:24, Sebat1 napisał:

PS. Nie wiem czy było to tutaj omawiane, ale niedługo do tej serii trafi The Elder Scrolls
IV: Oblivion i to chyba od razu z dwoma dodatkami. Już się doczekać nie mogę. ;>

>
Bardzo ciekawa oferta, ale ja swego czasu już kupiłem Obliviona z dwoma dodatkami w Wirtusie za 35zł :P Tym niemniej 69zł warto będzie za ten pakiet dać, a jeśli będą tam jakieś ciekawe dodatki to może kupie jeszcze jedne egzemplarz :P Choć na pewno nie tak od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 28.03.2009 o 17:22, dave03 napisał:

Tak się składa że premierówki nie we wszystkich przypadkach są lepsze. Najlepszym na
to dowodem jest Tomb Raider - Underworld, który to został wydany wręcz w beznadziejny
sposób. Płyta DVD, licha instrukcja, pudełko i to w zasadzie wszystko. Akurat tą grę
bardziej się opłaca kupić w serii Premium Games, bowiem to wydanie jest bardziej okazałe.

Wierzę na słowo, ale ta gra na dzień dzisiejszy mnie nie kusi, bo nie zagrałem jeszcze w część drugą ''''nowej'''' Lary. A jesteś posiadaczem wersji premierowej, czy masz/będziesz miał wersję z Premium Games ?

Dnia 28.03.2009 o 17:22, dave03 napisał:

Bardzo ciekawa oferta, ale ja swego czasu już kupiłem Obliviona z dwoma dodatkami w Wirtusie
za 35zł :P

Szkoda, że przegapiłem taką okazję... :(

Dnia 28.03.2009 o 17:22, dave03 napisał:

Tym niemniej 69zł warto będzie za ten pakiet dać, a jeśli będą tam jakieś ciekawe dodatki to może
kupie jeszcze jedne egzemplarz :P Choć na pewno nie tak od razu.

Płacić 70 złotych za prawie, że to samo, rozsądne chyba nie jest ? ;P Ta bonusowa płyta CD naprawdę nie jest warta aż tyle. ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupilem Bioshock z serii Premium Games i spotkal mnie prawdziwy szok. Wyglad pudelka i poszczegolnych elementow jest bardzo ladny. Gra sie zainstalowala bez problemu, pomyslalem ze od razu zainstaluje sobie patcha 1.1 PL z plyty bonusowej. Odpalam wiec instalator, prosi o podanie sciezki, w ktorej Bioshock jest zainstalowany. No i domyslnie jest C:\Gry\BioShock\. Pojawia sie komunikat, ze w podanym folderze nie ma gry Bioshock. Wszedlem wiec do tego katalogu, szukam gry. No i znalazlem pod adresem C:\Gry\BioShock\Builds\Release, podaje instalatorowi te sciezke, a tu znow ten sam komunikat. Normalnie - szok! Wie ktos jak sobie z tym poradzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 16:46, mikim napisał:

Nie słyszałem o tym. Skąd taka informacja?


Z tylu na pudelku od plyty bonusowej jest wizerunek opakowan gier z serii Premium Games. Wsrod nich jest Oblivon.

Co do problemu z poprzedniego posta. Udalo mi sie go rozwiazac. Patcha sciagnalem ze strony Cenegi, zainstalowal sie bez problemu. Patch z plytki bonusowej nie chcial sie zainstalowac za Chiny Ludowe. Cenega sie "postarala". :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam małą prośbę: mógłbyś powiedzieć, czy to jedyna gra, która nie ukazała się jeszcze w tej serii znajdująca się z tyłu tego pudełka? A jeśli nie, to jakie są inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na stronie Cenegi są już odpowiednie łatki do polskiej i ang. wersji językowej BioShocka (naturalnie w wersji 1.1) z edycji Premium Games. Swoją drogą trochę to dziwne, w tej serii wydawniczej miały się ukazywać gry na maksa spatchowane, dopieszczone i wogóle, a w rzeczywistości jest inaczej :)
P.S. Łatka do polskiej edycji z PG waży ponad 90 mb ! Do premierowej tylko około 20 mb.
Nie chcę się wyzłośliwiać, ale my gracze znów dostajemy do rąk wersję "polskawą" vide Mass Effect czy Fallout 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:53, Mudvayne335 napisał:

Swoją drogą trochę to dziwne, w tej
serii wydawniczej miały się ukazywać gry na maksa spatchowane, dopieszczone i wogóle,
a w rzeczywistości jest inaczej :)


Te latki sa niby na plytce bonusowej. Sek w tym, ze patch z plytki nie dziala, patch sciagniety ze strony dziala. Jednym slowem - kompromitacja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 20:47, mikim napisał:

Mam małą prośbę: mógłbyś powiedzieć, czy to jedyna gra, która nie ukazała się jeszcze
w tej serii znajdująca się z tyłu tego pudełka? A jeśli nie, to jakie są inne?


Poki co - jedyna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:31, Sebat1 napisał:

Nie mam pojęcia. xD Tym bardziej, że na tej płycie Kolonizacji przecież nie ma... xD



Hmmm... Kolejna po BioShocku wpadka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 17:58, Sebat1 napisał:

A jesteś posiadaczem wersji premierowej, czy masz/będziesz
miał wersję z Premium Games ?


Na razie nie jestem posiadaczem ani premierówki, ani edycji Premium, ale miałem okazje widzieć na oczy tą pierwsza :P Wygląda to bardzo kiepsko jak na dzisiejsze standardy.

Dnia 28.03.2009 o 17:58, Sebat1 napisał:

> Bardzo ciekawa oferta, ale ja swego czasu już kupiłem Obliviona z dwoma dodatkami
w Wirtusie
> za 35zł :P
Szkoda, że przegapiłem taką okazję... :(


No jest czego żałować, zwłaszcza że wszystkie gry były w edycjach premierowych :)

Dnia 28.03.2009 o 17:58, Sebat1 napisał:

Płacić 70 złotych za prawie, że to samo, rozsądne chyba nie jest ? ;P Ta bonusowa płyta
CD naprawdę nie jest warta aż tyle. ;]

Jak nie będzie innych wydatków, a wydanie będzie zachęcało do zakupu to czemu nie? ;) W końcu jestem wielkim fanem serii Elder Scrolls :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.03.2009 o 22:31, Sebat1 napisał:

Nie mam pojęcia. xD Tym bardziej, że na tej płycie Kolonizacji przecież nie ma... xD



A już miałem nadzieje że taka miła niespodzianka będzie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować