Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Idąc Twoim tokiem myślenia kupowanie gier z PG mija się z celem. Wydaje mi się że z PG jest lepsze wydanie niż ta uboga premierówka, a gier nigdy nie kupuje pojedynczo , więc koszt by się rozłożył na 2 lub 3 tytuły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.06.2009 o 20:22, sevrond napisał:

Idąc Twoim tokiem myślenia kupowanie gier z PG mija się z celem.


Jeśli w podobnej cenie mogę mieć premierówke to wolę kupić właśnie ją.

>Wydaje mi się że z PG jest lepsze wydanie niż ta uboga premierówka

Nie zawsze, ale różnica polega głównie na dodatkowej płycie, której zawartość nie zawsze mnie jakoś przekonuje.

>a gier nigdy nie kupuje pojedynczo , więc koszt by się rozłożył na 2 lub 3 tytuły.

W poście wspominałeś tylko i wyłącznie o Assassin''s Creed więc myślałem, że tylko ten tytuł Cie interesuje. Ale jeśli nawet to kupując w MM czy Saturnie kosztów przesyłki nie będzie w ogóle, czyli mimo wszystko wyjdziesz na tym lepiej. Chyba że w mieście w którym mieszkasz nie ma tych sklepów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 16:13, Lord-Tyrranoos napisał:

> Wiadomo kiedy nowe tytuły w Premium Games?

W lipcu.


No, że w lipcu to wiem, ale konkretniej bo 1 lipiec a np. 20 lipiec to spora różnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 20:55, sevrond napisał:

> > Wiadomo kiedy nowe tytuły w Premium Games?
>
> W lipcu.

No, że w lipcu to wiem, ale konkretniej bo 1 lipiec a np. 20 lipiec to spora różnica


Z tego co wiem nie wiadomo jeszcze dokładnie. Pewnie wkrótce ogłoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.06.2009 o 20:55, sevrond napisał:

> > Wiadomo kiedy nowe tytuły w Premium Games?
>
> W lipcu.

No, że w lipcu to wiem, ale konkretniej bo 1 lipiec a np. 20 lipiec to spora różnica


Ogłosza zapewne na początku lipca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.06.2009 o 14:11, Szw3dzik napisał:

Mam pytanie ile kosztują gry z serii Premium Games ?



na allegro nowa, w folii od sklepu int albo prywatnego zaufanego uzytkownika to koszt 45zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowe gry w serii wg. pre- z empika W sprzedaży od 10 lipca


The Settlers:
Narodziny Imperium -
Złota Edycja (PC)

Tom Clancy''s Rainbow
Six: Vegas -
Antologia (PC)

Assassin''s Creed
(PC)


Prince of Persia -
Trylogia (PC)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.06.2009 o 18:25, sevrond napisał:

Prince of Persia -
Trylogia (PC)

Mogli by dać Dwa Trony oddzielnie w Kolekcji Klasyki -_-'' Po co mi cała trylogia, skoro więcej z tych gier mam? Mimo wszystko rzut nader ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie fakt, że posiadam już Piaski Czasu i Dusze Wojownika z Kolekcji Klasyki, to z pewnością zainteresował bym się tą trylogią Prince of Persia. Nie mniej jednak uważam, że to bardzo miły gest ze strony Cenegi, że zdecydowali się na wydanie tej trylogii w takim wydaniu.
A może Cenega chce przez to powiedzieć graczom, że kłopoty z licencją Dwóch Tronów już się skończyły i w następnym zrzucie KK Dwa Trony się pojawią. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest identyczna sytuacja jak u przedmówców, czyli mam Piaski Czasu i Duszę Wojownika i średnio mi się opłaca kupować całą trylogię za 60-70zł dla tylko tej jednej i to dość starej gry. Tym niemniej ja również liczę i Dwa Trony wylądują wkrótce w Kolekcji Klasyki. Ciekawi mnie natomiast co się stało z Oblivionem w wersji Game of The Year, który przecież również miał się pojawić w sprzedaży już w najbliższym rzucie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak Cenega nie dogadała się z Ubi w sprawie trylogii PoP, lecz w zamian dostaniemy Obliviona wraz z dodatkami.
W ich sklepie można już składać pre-ordery na nowe gry z PG.
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=902⊂=3 - Elder Scrolls: Oblivion Game of the Year Edition
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=905⊂=3 - The Settlers: Złota Edycja
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=906⊂=3 - Tom Clancy''s Rainbow Six: Vegas 2 Antologia
http://sklep.cenega.pl/index.php?action=product&nr=899⊂=3 - Assassin''s Creed

Podejrzewam, że Ubi po otworzeniu własnego oddziału w Polsce nie tak chętnie odda licencję na Dwa Trony. Pewnie myślą nad własnym wznowieniem T2T i większym zyskiem dla siebie :>.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2009 o 15:21, milten6 napisał:

Podejrzewam, że Ubi po otworzeniu własnego oddziału w Polsce nie tak chętnie odda licencję
na Dwa Trony. Pewnie myślą nad własnym wznowieniem T2T i większym zyskiem dla siebie

To jeśli chcą rozkręcić ten swój polski oddział i mieć zysk, to powinni zablokować wydawanie swoich gier w reedycjach Cenegi i CDP. Co robi taki AC w PG za 69zł? - drugi raz ludzie na taką kaszanę nie polecą. Jeśli już Ubi zacznie wydawać wszystkie swoje gry tylko pod swoim szyldem, to niech siła tych wydań leży w normalnej grubości DVD-boxie, przystępnej cenie i wyborze wersji językowej, bo nie chcę być uszczęśliwiany na siłę, "profesjonalnie" spartaczonymi lokalizacjami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować