Zaloguj się, aby obserwować  
LESZ3u

Seria PREMIUM GAMES

295 postów w tym temacie

Mam nadzieję, że nie powstanie antologia Tom Clancy''s GRAW, bo właśnie kupiłem pierwszą część ;>. Splinter Cell wygląda ciekawie, wiadomo już, które części dokładnie wchodzą w skład antologii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:07, crash807 napisał:

Moim zdaniem dawanie reedycji której cena wynosi 70zł, gier które w dniu premiery kosztują
100zł jest bez sensu...


Zauważ, że to cena sugerowana. Gry można kupić za 55 zeta. Poza tym reedycja w której są np 4 gry (antologia) za 55 czy nawet 70 zeta to dobra cena.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.07.2009 o 17:23, natanadler napisał:

> Moim zdaniem dawanie reedycji której cena wynosi 70zł, gier które w dniu premiery
kosztują
> 100zł jest bez sensu...

Zauważ, że to cena sugerowana. Gry można kupić za 55 zeta. Poza tym reedycja w której
są np 4 gry (antologia) za 55 czy nawet 70 zeta to dobra cena.


Popieram w stu procentach.

Mnie akurat skusiła trylogia Prince of Persia. Wiem, że seria stara ale za to jara xDD Trylogia + bonusowa płytka? Extra! I nareszcie będę miał pełną trylogie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem PoP''a i oglądając pudełko natknąłem się na wizerunek antologii Splinter Cella i tu pojawia się pytanie : Kiedy ona się ukaże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.08.2009 o 20:18, KaRkAsZo napisał:

Ja kupiłem tak Civ4 z dwoma dodatkami. Piękna gra, a cena normalnie idealna! :)


Czy to wydanie Civ4 Complete Edition z Premium Games ma mozliwosc wyboru jezyka angielskiego przy instalacji? Czytalem ze mody (przynajmniej niektore) potrzebuja angielskiej wersji do dzialania, wiec powinny dzialac tez z tym wydaniem, sprawdzales to moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma możliwość? C4C instaluje się w wersji angielskiej. Dopiero później można sobie ewentualnie dorzucić spolszczenie, a i tak język angielski wciąż będzie do wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.09.2009 o 22:05, luzac napisał:

Ma możliwość? C4C instaluje się w wersji angielskiej. Dopiero później można sobie ewentualnie
dorzucić spolszczenie, a i tak język angielski wciąż będzie do wyboru.

To super wiadomosc, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacje ze strony sklepu Cenega. Do serii Premium Games w najbliższym czasie wejdą następujące tytuły:
- Tomb Raider Ultimate Edition
- Fallout 3
- Grand Theft Auto: San Andreas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łał GTA na reszcie trafi do taniej serii, myślałem że już nigdy :-). Swoją drogą Cenega od długiego czas go po cenie PG sprzedaje i tak. F 3 tanio też można od długiego czasu kupić, nówki w folii na aukcjach nawet poniżej 50zł, w sklepach tez nie drogi, kariery mu raczej nie wróżę :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:18, igor8472 napisał:

Łał GTA na reszcie trafi do taniej serii, myślałem że już nigdy :-)


Moim zdaniem 69zł (mowa rzecz jasna o cenie sugerowanej) to "trochę" za dużo jak za grę która swoją premierę miała mniej więcej w połowie 2005 roku. Ja rozumiem, że to GTA, ale bądźmy poważni - ta gra powinna być dziś sprzedawana w Kolekcji Klasyki za 30zł. Fallouta 3 tak jak wspomniałeś można kupić w edycji premierowej za takie same pieniądze i zgodzę się z tym co na jego temat tutaj napisałeś. Ciekawą propozycją jest natomiast seria Tomb Raider, którą raczej sobie sprawie, bo nie posiadam najstarszych części.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2009 o 18:13, Robhaal napisał:

Informacje ze strony sklepu Cenega. Do serii Premium Games w najbliższym czasie wejdą
następujące tytuły:
- Tomb Raider Ultimate Edition
- Fallout 3
- Grand Theft Auto: San Andreas



Ojj myslę,że Tomb Raider będzie bardzo opłacalny,z tego co patrzałem, to tam są wszystkie części ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować