Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #51: W której grze nie używaliśmy broni widocznej na obrazku?

80 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 12:44, Phobeus napisał:

Chyba skończyły się Wam koncepcje na quizy...


Wprost przeciwnie, ale zawsze chętnie zobaczymy propozycje na quizy od naszych kreatywnych Gramowiczów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Durny quiz. Sądzę że można by było umieścić gry, w których są autentyczne bronie, a nie "najbardziej przypomina amerykański granatnik przeciwpancerny M72 LAW". Przypomina. Kwestia gustu, rzecz subiektywna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 13:46, Snake_GMC napisał:

Durny quiz. Sądzę że można by było umieścić gry, w których są autentyczne bronie, a nie
"najbardziej przypomina amerykański granatnik przeciwpancerny M72 LAW". Przypomina. Kwestia
gustu, rzecz subiektywna.


Heh no to może w Mario !! :) No, bo to prawda !! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że to RPG7 ale w [prawidłowa odpowiedź] nie przypominałem sobie takowej broni.

BTW. Freedom Fighters GENIALNA gra (nawet mogę powiedzieć że jedna z najlepszych w jakie grałem...ten klimacik ;), szkoda że mi płyta pękła w napędzie :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[m] w pytaniu pisze jak wol ktorej NIE uzywaliscie czyli gdzie nie bylo , a tu najwieksza liczba glosow to na [m] gdzie akurat byla uzywana ;/ Chyba ze sie usprawiedliwicie ludzie ze w ta gre nie graliscie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałem MGS4... Najmniej głosów na to poszło ^^ ale strzelałem, bo jakos interesowała mnie odpowiedź... ;p btw. serio, dziwaczny quiz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@killer112

Ja zaznaczylem RE4 mimo, ze doczytalem pytanie -.- W RE4 nie gralem ale jakos RPG nijak mi nie pasuje do survival horroru (pistolet z piecioma nabojami w magazynku ?). Juz nie wspominajac, ze w <prawidlowej odpowiedzi> swoisty rocket launcher byl wiec odrazu ja pominalem przy typowaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować