Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Quiz #51: W której grze nie używaliśmy broni widocznej na obrazku?

80 postów w tym temacie

Dnia 10.03.2009 o 16:19, AsHaan napisał:

Dałem MGS4... Najmniej głosów na to poszło ^^ ale strzelałem, bo jakos interesowała mnie
odpowiedź... ;p btw. serio, dziwaczny quiz...

MGS4? lol To Snake eater zwana trójeczką co ty pieprzysz za przeproszeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najdebilniejsze pytanie jakie tu zadano. W ogóle te quzy jakieś niedorobione są. Pierwsze były lepsze i co drugi dzień zamieszczano, a teraz tydzień trzeba czekac na takie g*wno. Heh, ostatnio to wolę GOLa, bo na gramie od jakiegoś czasu cholernie się leniom(ą?). Jedynie forum mnie tu trzyma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

<LOL> xDDD

Myślałem, że w której grze używaliśmy i odpowiedziałem dobrze, czyli bylem w błędzie, a jednak moja odpowiedz była poprawna :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie znam się na broni, dlatego nie odpowiedziałem prawidłowo.:] Nie spodziewałem się że nie ma takiego cacka w [m]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh, zabawni jesteście z tym "nie odczytałem". Jednak badania mówią prawdę, Polacy mają problem z czytaniem ze zrozumieniem :P. W GTAIII grałem dawno a MGSa przyznam się, nie grałem nigdy. Cóż... wybrałem to drugie :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

OMG haha od pierwszego rzutu oka byłem pewny że w [m] był RPG a tu sie okazało że to LAW :<, no ale to było dawno a w MGS nie gralem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

też mam błędną odpowiedź, ale to przez to, że w żadną z powyższych praktycznie nie grałem a wydawało mi sie, że Freedom Fighters to symulator myśliwców :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować