Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Najlepsze premiery - najszybciej w Premium Games! Zupełnie nowa seria wydawnicza i start pre-orderu w sklepie Cenega!

30 postów w tym temacie

Póki co to odgrzewanie kotletów w tej serii jest... raczej powinni zapowiedzieć gorące tytuły, które mają wyjść, a nie premiery sprzed roku wystawiać ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem oryginał i już nie było (ale było) tego zabezpieczenia. Po prostu teraz możesz aktywować grę dowolną ilość razy a to już jest coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena tych cudeniek to 69,90. Ja również czekam niecierpliwie na tę serię, ale przed kupnem muszę dokładnie obejrzeć pudełko :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 04:43, s2nto napisał:

Póki co to odgrzewanie kotletów w tej serii jest... raczej powinni zapowiedzieć gorące
tytuły, które mają wyjść, a nie premiery sprzed roku wystawiać ;]


Tru - 4 miesiące temu
S2 podobnie
CIV - też mieści się w okresie 6 miesiący
KB - 5 miesięcy

Jeden tytu0,ł który jest starszy to Bio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A w czym to zabezpieczenie aż tak przeszkadza? I w sumie może być za rok, zależy od sprzedawalności.


S2nto: Odgrzewane, ta? Wszystkie mają około pół roku, więc odgrzewanie to to nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 04:43, s2nto napisał:

Póki co to odgrzewanie kotletów w tej serii jest... raczej powinni zapowiedzieć gorące
tytuły, które mają wyjść, a nie premiery sprzed roku wystawiać ;]

chodzi Ci o bioshocka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 04:43, s2nto napisał:

Póki co to odgrzewanie kotletów w tej serii jest...


Raczej steak well-done. A premierowe wydania są zazwyczaj kawałkiem mięsa do zabicia, sprzedawane jako "steak" krwisty. Od pewnego czasu kupowanie gier w premierowych terminach to droga fanaberia, za niepełny produkt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym kupił sobie Bioshock, Cywilizację, i Tomb Raidera.Ale cena tej serii jest za droga. Bioshock powinien już być w kolekcji klasyki.Ale seria może być fajna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ta seria wydaje się bardzo fajnym pomysłem, może skuszę się w najbliższym czasie na Civilization IV Complete. Zastanawiam się też nad Bioshock, ale to już plan dalszego terminu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować