Zaloguj się, aby obserwować  
Tomi_323

Duken Nukem 3D jakoś tam

27 postów w tym temacie

Witam,

Szukam konkretnej części Duken Nukem. Chodzi mi o taką co widać gostka z boku (np. jak w mario bros:). to chyba była najnowsza część. Tylko nie wiem jak się nazywa. Może ktoś wie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oficjalne Oświadczenie 3D Realms Site: Duke Nuke Forever

"The release date of this game is "When it''s done". Anything else, and we mean anything else is someone''s speculation. There is no date. We don''t know any date. If you have a friend who claims they have "inside info", or there''s some game news site, or some computer store at the mall who claims they know - they do not. They are making it up. There is no date. Period.

And yes, we know the game has taken a long time. There''s no possible joke you could make about the game''s development time that we haven''t already heard. :)"


Czyli:

Never xD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jesli kiedykolwiek sie Ksiaze pojawi ja na pewno go kupie ... tyle czasu co spedzilem z pierwsza gierka, zobowiazuja chociaz do zerkniecia na to co wymyslili w drugiej ... Szkoda ze tak "pieszcza" sie z ta gra ... zdazyla juz obrosnac tyloma mitami ze az boli... Jedyne co ich usprawiedliwia to, to, ze (mam nadzieje) gra bedzie wymiatac ... Bo nie wyobrazam sobie niczego innego po tylu latach czekania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2005 o 16:12, Hopeless napisał:

DN: Manhattan Project.



a wg mnie MP to Duke Nukem w widoku TPP :].

Gra, gdzie "widać gostka z boku (np. jak w mario bros:)", innymi słowy platformówka :], to 1 i 2 część Duke Nukem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiscie czekam na Duke Nukem Forever nawet jesli ma wyjsc never :P

Fakt faktem to przedluzenie nie wychodzi na dobre ale nie obwiniajmy firmy ktora tak naprawde nigdy nie podala konkretnej daty premiery. Myśle pozytywnie gdyż to gra starych lat :) Ale nie wiem czy engine Dooma 3 to dobry pomysl. Ostatnio po porazce D3 jakos ID podupada np. Q4 wypuszcozny na szybciora także na tym silniku i ze słabym z opini multyplayer (co jak cos w Quake tylko multy byl dobry:). Uważam że DNF o wiele bardziej pasował by w stylu HL2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.10.2005 o 00:17, Backside napisał:

a wg mnie MP to Duke Nukem w widoku TPP :].


Mylisz się - Manhattan Project to platformówka. Świetnie i nowocześnie wyglądająca, ale jednak platformówka (i to taka oldschoolowa, bo przecież teoretycznie Rayman, Croc itp. to też platformówki) ;) Nawet fajnie się w to gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

przydao by się aby go wydali :P gre już robią od 1998 roku i był już silnik Q2 , Unreal , teraz Doom3(ten to na pewno zły pomysł) lepszy byłby nowy silnik Unreala (miodzio :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2005 o 20:14, Valed napisał:

Oficjalne Oświadczenie 3D Realms Site: Duke Nuke Forever

"The release date of this game is "When it''s done". Anything
else, and we mean anything else is someone''s speculation. There is no date. We don''t know any date. If you have a friend
who claims they have "inside info", or there''s some game news site, or some computer store at the mall who claims they
know - they do not. They are making it up. There is no date. Period.

And yes, we know the game has taken a long time.
There''s no possible joke you could make about the game''s development time that we haven''t already heard. :)"


Ten sam napis jest tam juz od lat. Mysle, ze nad gra juz nikt nie pracuje, a firma zgarnia tylko pieniadze od reklamodawcow za banery na stronie, bo gracze wciaz ja odwiedzaja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sprawa z silnikiem D3 jest już przestarzała. Aktualnie ma chodzić na Unreal Engine 3.0 bodajże. No i korzystać z silnika fizycznego Mequon, który wg mnie bije na głowę Havok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze: gra taka jak Duke Nukem Forever nigdy nie powinna sie pojawic. Wiem, ze dla czesci z was to jakies herezje, ale spojrzmy prawdzie w oczy. Wyobrazacie sobie JAKIE sa teraz oczekiwania graczy na ten tytul? IEBOTYCZNE i watpie, by 3d Realms bylo w stanie sprostac potrzebom rynku. Musieliby chyba wymyslec cos naprawde przelomowego, zeby bylo ok (wirtualna rzeczywistosc?). Nie mowiac juz o tym, ze jak firma podczas produkcji kilka razy podaje jako powod przesuniecia premiery zmiane silnika gry to cos tu chyba nie gra :/, bo przeciez zawsze znajdzie sie silnik lepszy niz oferowane w momencie startu produkcji (ciekawe czy przerzuca sie pozniej na CryoTek, czy jakos tak :/)

>>> Kafar
>> ale nie obwiniajmy firmy ktora tak naprawde nigdy nie podala konkretnej daty premiery
Ja za to obwiniam ja za zbyt duze poczucie samouwielbienia i wiary w to, ze ludzie rzuca sie na odgrzewany kotlet, ktory byl w piekarniku/na patelni przez 3 dni ;P

Konkluzja? Grajcie w Duke''a 3d, a Forever niech przemieni sie w Never ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.10.2005 o 02:09, NattaN napisał:

Sprawa z silnikiem D3 jest już przestarzała. Aktualnie ma chodzić na Unreal Engine 3.0 bodajże. No i korzystać z silnika
fizycznego Mequon, który wg mnie bije na głowę Havok.


Taaa... Silniki to już chyba ze sześć razy zmieniali. :/ Na początku miał być chyba silnik Quake 2, później silnik Unreal 1 itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

troche przesadzacie moim zdaniem.. czy za dlugo robia.. TAK czy w ogole robią? NIE WIEM ale są gry które także były tworzone kilka lat i odniosły sukces. Chociażby Dungeon Keeper.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ktos wie jak mam skonfigurowac karte dzwiekowa do DN3D? (ta nie platformowka :P) raz ustawilem klikajac caly czas enter enter enter i byl dzwiek... przy drugim uruchomieniu pisalo ze jest zle skonfigurowana :/ robilem chyba z 1000 kombinacji i nic :/... (mam karte dzwiekowa zintegrowana z plyta glowna)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować