Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ratuj się kto może - pecetowa strategia na szczycie rankingu sprzedaży!

65 postów w tym temacie

I co ztego . Jak zainstalujecie dzisiaj patcha ze Steama, to gra cały czas wywala na pulpit. Poczytajcie forum total war...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:40, Pile napisał:

Ten news ma na prawdę 2 strony ;] Pierwsze miejsce dla gry pc świadczy o tym że z pc
nie jest tak źle. Tylko popatrzmy na to z innej strony. Powstał o tym nowy news. To oznacza
że takie zjawiska z pc są rzadkie. Niedługo może zaczniemy się cieszyć że gry z pc są
w ogóle w top 10? A jeszcze gorsze jest to że chodzi o strategię. To chyba jedyny tytuł
który na pc jest o wiele łatwiejszy w użyciu ;] Co nie oznacza że rts-y na konsole to
shit ;]

Raporty podsumowań pojawiają się u nas co tydzień, więc dramaturgia zbędna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

dobry Hype robi swoje , a poza tym jako weteran TW mysle że ta część jest co najwyżej dobra , i tak najlepszą niepokonaną zostaje Rome TW + Mody. Najciekawsza moim zdaniem jest kampania Amerykańska , w Wielkiej Kampanii troche im się pokręciły daty i dynastie ale da się na to przymknąć oko polskie community zaspamowalo CA i wkońcu polską można przejąć władzę nad światem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

czekalo sie i doczekalo sie wreszcie PC - strateg na szczycie listy i to nie w polsce tylko u brytoli od pocztku mej przygody z strategia takie dokonanie az poplakalem sie ze szczescia

20090310215425

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:22, lord0 napisał:

a to dobre xD ja osobiscie poczekam az cos zrobia z ta gra tak zeby mozna zainstalowac
bylo w spokoju :D


Ostatnio ponoć updateowali Steama, żeby te problemy rozwiązać. Sam jednak nie wiem, czy to pomogło, bo problemów z instalacją jeszcze przed łatką nie miałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria TW to uznana seria. Jest znana z tego że w tej grze naprawdę trzeba myśleć. To prawdziwa strategia, miejsce jak najbardziej zasłużone. A nie jakieś bezmyślne mordobicie.
Warhammer 40 000 Dawn of War II miał być dobrym RTS niestety jednak tak się nie stało, a szkoda bo to również seria bardzo udana i miała spore szanse by pojawić się na 1 miejscu w rankingu sprzedaży chociaż przez tydzień.

Teraz następna gra PeCetowa która może się pojawić na 1 miejscu w rankingu to StarCraft II. Może? Ba, nawet pewne jest że będzie. Może nawet coś wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale też news mówi nam, iż prócz legionu (lul?) casuali jest tyle samo ludzi poszukujących w miarę wymagających rozrywek ("w miarę" bo AI nie zadowala). Zignorowanie tego segmentu byłoby b.dużym błędem.

A może na gram.pl pojawi się informacja o rozszerzeniu do EVE Online? Tyle o tym sie trąbi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Świetna informacja. Jak widać nie tylko w Polsce produkcja na pc może się sprzedać lepiej od konsolowej, chociażby raz na jakiś czas. Tym większe uznanie za pokonanie tak wielkich marek jak Killzone czy Halo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie no bez przesady. Ja bym się zdziwił, gdyby zajęła pierwsze miejsce w rankingu PS3 albo X360 :D

Swoją drogą czekam na jakiego patcha bo czas ładowania się misji jest już chyba słynny. Ale grę chętnie kupię, podobał mi się Rome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:54, Bambusek napisał:

> a to dobre xD ja osobiscie poczekam az cos zrobia z ta gra tak zeby mozna zainstalowac

> bylo w spokoju :D

Ostatnio ponoć updateowali Steama, żeby te problemy rozwiązać. Sam jednak nie wiem, czy
to pomogło, bo problemów z instalacją jeszcze przed łatką nie miałem.

mam nadzieje, i tak grafike i ram musze kupic wiec do tego czasu powinni to do konca naprawic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 21:40, Pile napisał:

Co nie oznacza że rts-y na konsole to
shit ;]


Jeden Halo Wars, który jest maksymalnie uproszczony ;] No i jeszcze EndWar, niewiele bardziej skomplikowany. Ojojoj, ależ bogactwo. A po Stormrise to już tak jeżdżą ze względu na sterowanie, że prawie mi tego tytułu żal. Prawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2009 o 22:55, lord0 napisał:

> > a to dobre xD ja osobiscie poczekam az cos zrobia z ta gra tak zeby mozna zainstalowac

>
> > bylo w spokoju :D
>
> Ostatnio ponoć updateowali Steama, żeby te problemy rozwiązać. Sam jednak nie wiem,
czy
> to pomogło, bo problemów z instalacją jeszcze przed łatką nie miałem.
mam nadzieje, i tak grafike i ram musze kupic wiec do tego czasu powinni to do konca
naprawic :)


Kup x360 arcade i po krzyku. Ale zaraz, Empire nie ma na xboxa. (to był żart, tak naprawdę chce dobrze dla wszystkich konsol) ;d

Wielka Brytania i intelektualizm? Ok, przejdzie. Gdyby ten ranking dotyczył Amerykanów to stwierdziłbym, że to jakieś chore prima aprillis. Dobrze, że ktoś jeszcze gra w strategie ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No way... Czyżby od lat wpajana użytkownikom komputerów propaganda zaliczyła fail?

Przebijając tak głośne tytuły jak legendarny Street Fighter (IV), czy napędzane ogromną machiną reklamową "hity" (marketingowe) takie jak Halo Wars, czy Killzone 2, Empire: Total War jest zaprzeczeniem mitycznego argumentu "jak to gry na PC się słabo sprzedają". Recepta jest prosta - stworzyć dobrą grę, wszechobecna reklama jest niepotrzebna.

@Meykan

> Warhammer 40 000 Dawn of War II miał być dobrym RTS niestety jednak tak się nie stało, a szkoda bo to > również seria bardzo udana i miała spore szanse by pojawić się na 1 miejscu w rankingu sprzedaży chociaż przez > tydzień.

Chyba nie próbujesz mi tutaj powiedzieć, że Dawn of War II nie jest dobrym RTS''em? "O Boże" mówię sobie, i z niedowierzaniem ponownie czytam Twój komentarz... Słowo "inna" wbrew pozorom nie jest równoznaczne z "gorsza" - do gry przekonałem się dzięki świetnemu trybowi online, i m.in. dzięki niemu gra będzie "żyła" jeszcze parę ładnych lat. Jeśli nie miałeś przyjemności zagrać (strzelam - nie miałeś), to szczerze polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 00:07, Metalhead86 napisał:

No way... Czyżby od lat wpajana użytkownikom komputerów propaganda zaliczyła fail?

Przebijając tak głośne tytuły jak legendarny Street Fighter (IV), czy napędzane ogromną
machiną reklamową "hity" (marketingowe) takie jak Halo Wars, czy Killzone 2, Empire:
Total War jest zaprzeczeniem mitycznego argumentu "jak to gry na PC się słabo sprzedają".
Recepta jest prosta - stworzyć dobrą grę, wszechobecna reklama jest niepotrzebna.

@Meykan

> Warhammer 40 000 Dawn of War II miał być dobrym RTS niestety jednak tak się nie
stało, a szkoda bo to > również seria bardzo udana i miała spore szanse by pojawić
się na 1 miejscu w rankingu sprzedaży chociaż przez > tydzień.

Chyba nie próbujesz mi tutaj powiedzieć, że Dawn of War II nie jest dobrym RTS''em? "O
Boże" mówię sobie, i z niedowierzaniem ponownie czytam Twój komentarz... Słowo "inna"
wbrew pozorom nie jest równoznaczne z "gorsza" - do gry przekonałem się dzięki świetnemu
trybowi online, i m.in. dzięki niemu gra będzie "żyła" jeszcze parę ładnych lat. Jeśli
nie miałeś przyjemności zagrać (strzelam - nie miałeś), to szczerze polecam.

Trochę to przykre, że grę się ocenia według pokładanych w niej oczekiwań, dotyczących gatunku gry, tak samo jak w tym przypadku było z Wiedźminem, której (na szczęście) garstka osób, zarzucała jej to, że nie jest 100% RPG. Trochę to głupie rozumowanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ETW zasługuje na pierwsze miejsce, bo jest naprawdę dobra,ale mamy rosnący lawinowo skandal. Łatka ,która sie pokazała wczoraj nie pozwla grać. Wywala z gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje mi tylko napisać : "Dobra gra obroni się sama, niezależnie od platformy". CA gratuluje sukcesu i zachęcam do nie osiadania na laurach i wydania jakiejś łatki, która skróci czasy ładowania, bo te są ponoć skandaliczne :/

Co do gry - najpierw sprawdzę demo, jak znajdę trochę czasu. Nastawiony jestem mega pozytywnie, mój zapał studzi nieco to że "Empire" wymaga do działania tego crapowatego STEAMa :/ Ale jestem w stanie to przeżyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować