Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 3 ostatnie w sieci

24 postów w tym temacie

Dnia 11.03.2009 o 18:49, MisioKGB napisał:

W serce me wkrada się pewna nostalgia: W Amidze nie było WiFi, a sprzęt i tak był najlepszy :D.


Ale z neta na Amidze sie korzystało (modem 56kb - moc :-) Po prostu Amiga miała duszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do X360 nie mam wątpliwości, że jest najbardziej "sieciową" konsolą, o tyle Wii wzbudza we mnie lekkie wątpliwości. To jest konsola z rodzaju "family" lub "impreza" ;), gdzie gra się na jednej konsolce w kilka osób.

Na prawdę jestem zaskoczony, że tak wiele osób gra na niej w sieci. Aż się ciśnie NIE WIERZĘ na usta!! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.03.2009 o 14:35, palpatine napisał:

Co do X360 nie mam wątpliwości, że jest najbardziej "sieciową" konsolą, o tyle Wii wzbudza
we mnie lekkie wątpliwości. To jest konsola z rodzaju "family" lub "impreza" ;), gdzie
gra się na jednej konsolce w kilka osób.

Jak widzisz nie należy wierzyć w stereotypy...
Ostatnio non-stop gram na Wii w Battalion Wars II, więc nie pozostaje mi nic innego jak tylko zgodzić się z tymi wynikami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z chęcią poznałbym pytanie na to, dlaczego jest taka sytuacja - jeśli jednak sam nieco wytężę swoje szare komórki, to składa się na to kilka powodów. Jeden, praktycznie chyba najważniejszy - ilość sprzedanych konsol. PS3 akurat jest na ostatniej pozycji pod względem sprzedanych konsol i ma to także odzwierciedlenie w ilości osób grających przez sieć. Drugim czynnikiem może być także fakt, że z reguły multiplatformowe produkcje sprzedają się lepiej na Xboxie 360. W sumie to można tego typu rzeczy wymyślać bez końca, ale tak naprawdę nigdy jakoś nie będziemy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czemu tak jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować