Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Miniaturowy F.E.A.R. 2 w kwietniu

15 postów w tym temacie

Pomysł na tego rodzaju dodatek wydaje się dziwny i to nawet bardzo. Na chwile obecną nie brzmi to zbyt zachęcająco, ale z racji tego, że dodatek ten nie jest od płatny, to chętnie w niego zagram. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 16:18, marcinshinoda napisał:

Jak widze, panowie z Monotlith promują gre na wszystkie sposoby, i próbują ratować upadający
tytuł:P

To że tobie gra sie nie podobała nie znaczy że upada. Wręcz przeciwnie, ledwo, ale i tak dalej trzyma się na listach najlepiej sprzedających się gier. Dodatek trochę nie w temacie F.E.A.R. 2 ale jeżeli będzie online to może byc ciekawie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> To że tobie gra sie nie podobała nie znaczy że upada. Wręcz przeciwnie, ledwo, ale i

Dnia 11.03.2009 o 16:56, ShadoWi napisał:

tak dalej trzyma się na listach najlepiej sprzedających się gier. Dodatek trochę nie
w temacie F.E.A.R. 2 ale jeżeli będzie online to może byc ciekawie.



Prosze:P
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=28047&pid=1434

To, że gra sie dobrze sprzedaje, to nie znaczyz że ciągle w nią grają ludzi. Przejdą i postawią na półeczce. Tryb multi nie jest zbyt popularny, zbiera marne oceny, ba nawet więcej osób gra przez sieć w pierwszego FEAR:P Starym fanom(takim jak ja np) tryb multiplayer nie przypadł do gustu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Będzie też na PC! Rynek gier nie umrze! (ironyja) :) Fajnie, mniejsza Alma więcej strachu. No, jeśli się ukaże w zestawieniu ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 11.03.2009 o 14:07, Pile napisał:

Ja czekam na Gears of War the board game które będzie pod koniec 2009 ;D

a ja niemoge sie doczekać kwietnia bo dostane simsy 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenie dosyć oryginalne. Ciekawe, czy gra zachowa w takiej formie swój poważny klimat. Zdaje mi się, że pewne odstępstwa mogą być, choćby przez zrobienie z mapy piaskownicy:) Ale bawić można się nie tylko strasząc. W każdym razie na pewno umieją to twórcy gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hehe, pierwsze skojarzenie z tytułem rozszerzenia - piosenka Eminema "Like Toy Soldiers" - choć za bardzo to nic wspólnego nie ma. Jak widać Monolith próbuje przyciągać nowych, potencjalnych kupców drugiej odsłony FEARa - sam zastanawiam się nad zakupem. Demo zrobiło na mnie dobre wrażenie; co prawda nie ma żadnej rewolucji, ba - jest sporo archaizmów, ale wraz gra się nader przyjemnie, zdecydowanie moje klimaty! Cena na razie odstrasza, ale może na wakacje... kto wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować