Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Test 12 kart graficznych pod kątem wydajności w grze Tom Clancy`s HAWX

21 postów w tym temacie

Adam Woźny

2-GB Radeon HD 4870 z dwoma procesorami najlepiej radzi sobie z wyświetlaniem animacji w zręcznościowej strzelaninie HAWX sygnowanej nazwiskiem Toma Clancy'ego - tak wynika z testu przeprowadzonego przez Guru3D.

Przeczytaj cały tekst "Test 12 kart graficznych pod kątem wydajności w grze Tom Clancy's HAWX" na gram.pl

Spojrzałeś na rozdzielczość? Przy 2560x1600 to i tak niezły wynik jak na 9600... A to rozdziałka wyższa od Full HD...

Można by powiedzieć że programiści postarali się zoptymalizować Hawx''a. Z tego co widzę 9600 GT przy rozdziałce 2560x1600 ma 17 fpsów, co jest bardzo dobrym wynikiem. Co jak co, ale 9600 to i tak mocna karta jest. Ciekaw jestem jak ma się sprawa ze słabszym sprzętem...

Dla mnie rozczarowaniem jest GTX295... Widać, że SLI nie działa jeszcze poprawnie w tej grze, natomiast CF skaluje się prawie doskonale.

Ta gra to mistrzostwo w optymalizacji. Demo u mnie na 7600GT śmigało w 1024x768 ze wszystkim na full i AAx2 cały czas ok. 40FPS.

Lol.... mój LCD ma max dozwoloną rozdziałke 1440X900....a wogóle kto robi testy na tak nieżyciowych nastawach.
Jeszcze nie spotkałem się z nikim kto by grał w tak wysokich ustawieniach. No ale fakt...trzeba graczy(frajerów najczęściej) naciągać na kasę.
PS
A ja sobie w to pogram w 1280x768 i też będe zadowolony.... :D

Czemu frajerów? Jak ktoś ma kasę na super sprzęt aby grać np. w full gd na max detali to od razu jest frajerem ?;]

ATI wita po jasnej stronie mocy... czy wam też się wydaje, że na tym obrazku GF jest ciemniejszy niż Radek? Swoją drogą jak to są najwyższe detale bez AA [a może nawet z AA...] to jestem pod wielkim wrażeniem ponieważ jak tak się prezentują testy, to u mnie byłoby z 60 klatek. :O

Dnia 12.03.2009 o 13:47, LeitoPL napisał:

No nie gadajcie, że tak cienko na 9600GT :O Już sobie wyobrażam jak chodzi na moim 3870
-,- Ale od czego jest ps3 ;d

Mogę powiedzieć że grałem w demo i działa bardzo dobrze.

Co do wydajności radeon nie złe wyniki...

Na moim 8600GT w rozdzielczości 1680x1050 wszystko full, gra chodzi super płynnie. Testowałem na wbudowanym benchmarku, średnio 50 FPS, min. 38 co na taką grę jest rewelacją !!!! Grałem w DEMO więc z pełną wersją może być tylko lepiej GZ UBI.

No to ja dodam, że uruchomiłem demo na P4 2.8 GHz, 1 GB RAM, i Radeon X800GT i przy rozdzielczości 1280x800 przy wyłączonych kilku bajerach ( HDR, mniejszy zasięg widzenia ) gra działała całkowicie płynnie, a wciąż wyglądała niesamowicie.

Konkluzja jest taka, że szkoda że inni producenci gier nie starają się tak dobrze optymalizować swoich gier jak to jest w przypadku HAWX''a

Chodzi płynnie bo i wyglada tak sobie O.o gdyby nie SSAO to te budynki w tle wyglądałyby jakoś tak płasko :D dodatkowo te efekty wybuchów itp O.o no kurde płaska bitmapa do tego niskiej rozdzielczości :|

Zaloguj się, aby obserwować