Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

TeleGRAM - informacje ze świata gier w pigułce (12.03)

9 postów w tym temacie

Fajny ten ranking, chociaż niektórych okładek do najlepszych bym nie zaliczył. Pozytywnie zaskoczyło mnie, że znalazły się obok okładek nowych tytułów okładki gier "z brodą" (Contra, Zelda, Mario, Mortal Kombat,...).
Ja do zestawienia dodałbym jeszcze okładkę z Dawn of War (podstawki) i Świątyni Pierwotnego Zła ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Okładka z Orange Box i wszystko jasne. To raczej ranking "które gry lubimy, okładki wrzuciliśmy tak dla jaj". 3/4 z nich jest koszmarne, zapomniano przy tym o wielu niesamowitych. Koszmarny ranking.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam na NEED FOR SPEED SHIFT z nadzieją, żę będzie teraz udaną grą :) Szkoda że R* nie wyda Midnight Club: Los Angeles na PC, pamiętam że 2 była na PC może kiedyś cosik pomyślą o tym :) a best okłatka z Almą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie najlepszej okładki, to GTA IV RACZEJ na wysokie miejsce nie zasługuje.
Co do NFS:Shit ;) to mam mieszane uczucia, bo z jednej strony nowi twórcy to może być ratunek dla tej serii, ale logo EA sprawia, że jakoś nie podniecam się tym tytułem tak, jak Most Wanted''em.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O zawieszeniu prac nad Turokiem 2 wiadomo było od dawna. No cóż, gra im po prostu nie wyszła to po cholerę się pchać w 2-gą część, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ranking okładek prezentuje się dość ciekawie - na pewno chłopaki (no, może płeć piękna też miała udział w tworzeniu tego artykułu;) poświęcili trochę czasu, by wybrać ich zdaniem najlepsze okładki. Trudno mi powiedzieć, czy zgadzam się z wyborem, czy nie - część okładek jest rzeczywiście bardzo ładna, a część po prostu nijak by się w mojej prywatnej liście najlepszych okładek nie znalazła (przykładowo z gry Ultima VII: The Black Gate).

Inne, co rzuciło mi się w oczy, to trochę potraktowanie tego tematu "na odwal się". Co mam tutaj na myśli? Ano to, że występują duże różnice w wersjach regionalnych, które wybrano. Chodzi mi o to, że trafiło się kilka gier, które w każdym regionie mają taką samą okładkę, a dano różne wersje - jedna PAL, druga NTSC, trzecia J/NTSC. Powinni się skupić na jednym regionie, jak już to tworzą. Druga rzecz - chaotyczny dobór grafik. Przykładowo - okładka z Gears of War. Nie ma klasyfikacji wiekowej (TBC), w dodatku obrazek ma mocno przedobrzony kontrast. Kolejny minus za okładkę od Final Fantasy - no sorry, tak trudno znaleźć art-boxa na stronie producenta? Wzięli jakiś marny skan, na którym okładka jest upieprzona jakimś brudem... wyszło to amatorsko :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować