Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Chcielibyście zarobić pół miliona USD? Zostańcie graczami Warcrafta

36 postów w tym temacie

WOW bosko :) pomijając mały szczegół że jest parę innych gier w których gracze zarabiają większą kasę. Więc takie podniecane się Warcraftem jakoś nie ma sensu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zaitsev złóż podanie o pracę w "twoje imperium", to chyba Twoje marzenie. Ciekawe kiedy będziemy na gramie oglądać e-sportowców bez makijażu i porównania before/after?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, że nawet lenie umywające ręce od pracy mogą zarobić. Zauważyłem, że robi się z tego na prawdę niebezpieczny trend. Ci młodzi ludzie nie myślą na poważnie o swojej przyszłości, tylko chcą się nachapać jak najszybciej, w jak najłatwiejszy sposób.

Sam mam znajomego, który sprzedaje itemki z MMO i tym opłaca prepady i swoje drobne wydatki. Poza tym, nie robi kompletnie nic-nie pracuje, nie uczy się. Trochę to przerażające,ale w ten sposób chce żyć coraz więcej osób.

Niestety,życie to nie je bajka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chłopak ma też wiele innych osiągnięć. Pewnie ma coś jeszcze oprócz PCta. Ale to jest ryzyko. Pewnie jest wielu ludzi co grają tyle co on a osiągnięć nie mają. Czy on wie co to szkoła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

palpatine

nie porownoj sprzedawanie itemkow z e-sportem ;) Ten koleś może spokojnie wiązać swoją przyszłość z esportem na długie lata (i nie mowie tu o samym graniu, ale np. stanie się managerem jakiegoś teamu, zostanie orgiem roznych imprez esportowych, itd.). A nawet jeśli nie to zarabia teraz tyle, że zatrudnia sobie pana z Expandera, który będzie inwestował jego kase i jest ustawiony na całe zycie :)


xD ominik

zastanawiam się czy przez twoje słowa płynie głupota czy zazdrość ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 09:34, hans olo napisał:

Zaitsev złóż podanie o pracę w "twoje imperium", to chyba Twoje marzenie. Ciekawe kiedy
będziemy na gramie oglądać e-sportowców bez makijażu i porównania before/after?

Nie wiem skąd to wyciągnąłeś. To jest właśnie fajne w Korei - nie ważne jak wyglądasz, liczą się twoje wypracowane umiejętności. I wystarczy być dobrym w tym, co się robi, a stajesz się bożyszczem tłumów. Tłumów i nastolatek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Palpatine - to jest tylko i wylacznie indywidualne podejscie. Jezeli nie chce mu sie pracowac ani uczyc to jegoi wybor. natomiast mowienie ze Pro-Gamerzy nie robia nic byleby tlyko sie napchac to moim zadaniem jest tylko i wylacznie przejaw zazdrosci z twojej strony dla jego checi robienia w zyciu czegos co najabardziej lubi a jednoczesnie moze z tego czerpac korzysc finansowa. Poza tym nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wysilku i ile wyrzeczen trzeba poswiecic by naprawde stac sie dobrym graczem i moc zarabiac na grach komuterowych tak jak on.

Osobna kwestia jest to ze E-gaming staje sie powoli cholernie konkurencyjny dla zwyklego sportu. A dla polskiej sceny pro-gamerow to tylko na dobre wyjdzie:P. Czyzbysmy sie doczekali wreszcie najlepszej ligi na swiecie?:P Oby:P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Do tej sprawy podchodzę jak do każdego innego sportowca. Czy to piłka, czy tenis czy szachy, co za różnica ?
Tylko formą inna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 10:41, goomis74 napisał:

Palpatine - to jest tylko i wylacznie indywidualne podejscie. Jezeli nie chce mu sie
pracowac ani uczyc to jegoi wybor.


A jak ktoś chce skoczyć z samolotu bez spadochronu to TEŻ jego wybór. Ale czy to oznacza, że nie można ocenić tego uczynku jako głupota?

Dnia 13.03.2009 o 10:41, goomis74 napisał:

natomiast mowienie ze Pro-Gamerzy nie robia nic byleby
tlyko sie napchac to moim zadaniem jest tylko i wylacznie przejaw zazdrosci z twojej
strony


Myślę, że zakres motywacji jest bardzo duży. Ale jednak nie dorabiałbym do tego nie wiadomo jakiej ideologii, a już zwłaszcza męczeństwa. :)

Dnia 13.03.2009 o 10:41, goomis74 napisał:

Poza tym nawet nie zdajesz sobie sprawy ile wysilku
i ile wyrzeczen trzeba poswiecic by naprawde stac sie dobrym
graczem i moc zarabiac na grach komuterowych tak jak on.


Ach jej. Wzruszenie wprost ścisnęło mi gardło. Wybacz, ale słyszać takie pierdoły nie mogę się powstrzymać od sarkazmu. Nawiasem mówiąc warto poznać inne strony życia, by przekonać się, że inni poświęcają dużo więcej wysiłu próbując zarobić na czynsz i rodzinę.

Dnia 13.03.2009 o 10:41, goomis74 napisał:

A dla polskiej sceny pro-gamerow to tylko na dobre wyjdzie:P. Czyzbysmy sie doczekali
wreszcie najlepszej ligi na swiecie?:P Oby:P.


A którą konkretnie ligę masz na myśli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 09:29, Damianuss1 napisał:

Jak widać Pan słodko-kwaśny nieźle się dorobił. Szkoda, że tutaj nie ma takich możliwości.


Nie wiem co chciałeś osiągnąć tym postem.
Pokazać, że jesteś rasistą, czy że ulegasz prymitywnym stereotypom?
Ani na jedno, ani na drugie nie ma tu miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem rasistą. Po prostu mu gratuluję. Facet zbija kasę za to co lubi robić. A za tego "Pana" przepraszam - zapewniam Cię, że nie pisałem tego pod kątem rasizmu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

xD ominik, a czy większość sportowców ma chociaż magistra ? A takiemu to tylko pozazdrościć, o ile nie zaciera się tu granica między przyjemnością, a pracą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Korei e-sport jest stawiany na równi z "zwykłym" sportem. Skoro taki piłkarz może zarabiać miliony na kopaniu piłki (a do roboty nie chodzi), to czemu na graniu w gry komputerowa nie można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Brak mi słów. Koleś WYGRAŁ te pieniądze grając w WC3 na turniejach, nie "sprzedając" itemy w WoW''ie. Wybaczcie, Warcraft nie ogranicza się do WoW''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować