Zaloguj się, aby obserwować  
A-cis

Zimowe Igrzyska Olimpijskie - Temat Ogólny [M]

694 postów w tym temacie

Zakładałem, że zeszła z trasy bo stwierdziła brak możliwości dogonienia astmatyczek więc po co było jeszcze bardziej niszczyć stopę. A teraz po wywiadzie i tych nagraniach które pokazywali podczas wywiadu z Justyną okazuje się, że rzeczywiście została uderzona w stopę. Więc jednak wielki pech i szkoda bo ciekawa walka byłaby w innej sytuacji. Zakładam, że spokojnie biegłaby z norweżkami i pewnie wygrałaby brąz ze Steirą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cos czuje ze dzisiaj jakis medal jeszcze dolozymy w panczenach. Bardziej obstawiałbym na kobitki. Faceci beda mieli ciezko przeprawe z mistrzami olimpijskimi z Vancouver o 3 miejsce. No a Panie stocza pojedynek z Rosjankami w polfinale. Bedzie mega ciekawie a Polacy nie raz pokazali ze na Rosyjskiej ziemi z Rosja wlasnie wygrywac potrafia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak człowiek nie wie o co chodzi to się może nieźle zaskoczyć . Jakby wygrały z Holandią to już nie wiem co by się działo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 14:38, Pietro87 napisał:

No i dziewczyny mają srebro już na bank :)
Czekamy na finał i może kolejne złoto.

Miejmy nadzieje, że złoto.
Złoto daje nam większą pozycję w klasyfikacji. Było by fajnie być w top 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem na co wy liczycie, Holandia poza zasięgiem chyba że będzie upadek. Polki zapewne też o tym wiedzą i w finale pojedzie rezerwowa aby dostać medal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I wszystko wiadomo. Mężczyźni pojechali rewelacyjnie (choć mogli przyprawić o palpitację serca) i wywalczyli brąz.
Dziewczyny z Holenderkami nie miały szansy i nawet wystawili Woźniakową, ale srebra już nam nikt nie mógł odebrać :-D
Brawo panczeniści. Trzy medale na jednych Igrzyskach. Połowa naszego dorobku medalowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No i panczenisci dolozyli po sreberku i braziku co by kadym medslem Polska mogła sie pochwalic:) Piekny bieg Polakow o 3 miejsce. Powiem szczerze gdy tracili ponad 2 sekundy bylem pewny ze przegraja. Ale ja sie nie znam i bardzo dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.02.2014 o 18:14, mati285 napisał:

> Hahah Jimmy Kimmel
> http://9gag.tv/v/3520?ref=fbl9
> Wolf of Sochi xD
Kimmel mistrz trollingu ;D

Ogółem dobre motywy ma jeżeli chodzi o Sochi. Inna sprawa - ból pewnej części ciała u Rosjan jak zawsze widoczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, komentator podczas biegu/wyścigu (nie wiem) panczenistów po brąz dowalił do pieca poetyckimi porównaniami :P

Dwa, które wryły mi się w pamięć:

1. Panczeny pozostawiają na lodowej tafli biało-czerwone smugi
2. Płuca rozsadza żar olimpijskiej nadziei

Jeszcze było porównanie do lodołamacza na Wiśle :D

Zastanawiam się czy typek zapisał sobie to na kartce, czy atakował z głowy, bo jeśli to drugie to jestem pod wrażeniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 02:59, Diverso napisał:

1. Panczeny pozostawiają na lodowej tafli biało-czerwone smugi
2. Płuca rozsadza żar olimpijskiej nadziei


Ciekawe były też te zestawienia przeciwstawnych zwrotów typu rozsławione już w internetach: "Polacy jadą wolniej, ale szybciej" oraz apel brzmiący mniej więcej tak: "Budujmy kryte obiekty i wyprowadzajmy dzieci na świeże powietrze" ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 11:51, Wszystkozajete napisał:

Ciekawe były też te zestawienia przeciwstawnych zwrotów typu rozsławione już w internetach:
"Polacy jadą wolniej, ale szybciej" oraz apel brzmiący mniej więcej tak: "Budujmy kryte
obiekty i wyprowadzajmy dzieci na świeże powietrze" ;D


Hehe szczególnie to drugie rozśmieszyło mnie po pachy podczas transmisji dzięki za przypomnienie:) Muszę przyznać nie znałem Dębowskiego od tej strony. Ale taak to jest jak Igrzyska co 4 lata się ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 02:59, Diverso napisał:

Dwa, które wryły mi się w pamięć:
1. Panczeny pozostawiają na lodowej tafli biało-czerwone smugi
2. Płuca rozsadza żar olimpijskiej nadziei

Mnie się bardzo podobało (raczej rzadko używane przez naszych sprawozdawców): "Matko jedyna" i "Matko przenajświętsza" podczas wyścigu Bródki. :-D

Dnia 23.02.2014 o 02:59, Diverso napisał:

Zastanawiam się czy typek zapisał sobie to na kartce, czy atakował z głowy, bo jeśli
to drugie to jestem pod wrażeniem :)

Obstawiam raczej to drugie. Bo zbyt dużo się działo na torze aby jeszcze szperać po kartkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ceremonia zamknięcia była prawdopodobnie najlepszą ceremonią jaką widziałem. Bardzo fajnie wszystko pokazane, krótki pokaz igrzysk w 2018 roku też super. A maskotki rozwaliły system, tylko jakoś tak smutno jak miś ugasił znicz :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 22:20, Nightdew napisał:

Ceremonia zamknięcia była prawdopodobnie najlepszą ceremonią jaką widziałem. Bardzo fajnie
wszystko pokazane, krótki pokaz igrzysk w 2018 roku też super. A maskotki rozwaliły system,

Fajnie, że nie nadymali się nad swoją wpadką z kołem olimpijskim podczas ceremonii otwarcia, tylko sami sobie z tego zażartowali. W ten sposób tamta wpadka zrobiła się sympatyczniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.02.2014 o 22:20, Nightdew napisał:

Ceremonia zamknięcia była prawdopodobnie najlepszą ceremonią jaką widziałem. Bardzo fajnie
wszystko pokazane, krótki pokaz igrzysk w 2018 roku też super. A maskotki rozwaliły system,
tylko jakoś tak smutno jak miś ugasił znicz :(

A ja troche zaluje ze nie ogladalem ceremoni zakonczenia igrzysk. Ceremonia otwarcia byla niezla do połowy, ale potem mocno zanudzali. I byla za długa. Dlatego odpuscilem sobie zakonczenie igrzysk. Coz moze jakas powtorka bedzie to sobie obejrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co prawda już po Igrzyskach ale co tam. Skandal!! Ktoś majstrował przy broni Krystyny Pałki. Co prawda ktoś już o tym w temacie wspominał ale teraz to wychodzi z podwójną siłą. Osobiście obstawiam Holenderkę która w TV widziła że Bródka przekroczył linię swojego toru:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować