Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Towarzyszu! Przyłącz się do czerwonej rewolucji! C&C Red Alert 3: Powstanie

20 postów w tym temacie

Czy w ogóle sprzedają wersję na płycie? Sprawdzałem już w 2 sklepach, w jednym wysyłają kod mailem, a na gramie jest box, ale z kluczem tylko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:09, Revan17 napisał:

Czy w ogóle sprzedają wersję na płycie? Sprawdzałem już w 2 sklepach, w jednym wysyłają
kod mailem, a na gramie jest box, ale z kluczem tylko.


Powstanie nie będzie dostępne w "normalnej" wersji boksowej z płytą. jest klucz online i poźniej, wyjątkowo w naszym pięknym kraju wersja pudełko z kluczem. grę należy pobrać z serwera EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.03.2009 o 20:15, Tuddrussel napisał:

> Czy w ogóle sprzedają wersję na płycie? Sprawdzałem już w 2 sklepach, w jednym wysyłają

> kod mailem, a na gramie jest box, ale z kluczem tylko.

Powstanie nie będzie dostępne w "normalnej" wersji boksowej z płytą. jest klucz online
i poźniej, wyjątkowo w naszym pięknym kraju wersja pudełko z kluczem. grę należy pobrać
z serwera EA.


Czyżby do EA zaczynało docierać, że spora część userów crackuje ich gry, żeby uniknąć zabezpieczeń? Szkoda, że idą w drugą stronę, uniemożliwiając posiadanie nośnika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kupowałem jeszcze przez EAStore ale jakoś nie uśmiecha mi się ściągać tych kilka gigabajtów danych, płacąc jak za zwykłe wydanie pudełkowe. Jednym słowem - podziękuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A tak właściwie ile waży ta instalka? Chętnie pograłbym, ale w wersję pudełkową bo przy transferze 512 i dzielonym łączem to zajmie mi to z miesiąc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale jaja. W pudełku tylko kod ? Kompletny mimimalizm. Proponuje nic w pudełku nie dawać. Klienci niech sobie sami grę napiszą. Płacić będą za sam tytuł.
Dla mnie takie wydanie niczym się nie różni od pirata. I to i to trzeba zassać z internetu, przy czym pirat jest za darmo no i bez durnych i uciążliwych zabezpieczeń. Już widzę tłumy piratów którzy rzucają się do zakupów aby kupić .... właściwie co? Wielkie nic? Życzę sukcesów w walce z piractwem bo w walce z legalnymi użytkownikami już wygrywacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No aż mną telepnęło. Staram się nie wypowiadać krytycznie o konkurencyjnych produktach ale jako fan C&C jestem zmuszony.

Pudełko z kodem:/ Pomysł wprost genialny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pomysł zupełnie nietrafiony. Ściągnięcie gry powinno być jako alternatywa, a nie zamiast. Pobieranie tak dużej ilości danych za każdym razem jest wielce niepraktyczne. Cóż, ja chyba nadal pozostanę przy bojkocie tej części C&C. Już w przypadku podstawki zniechęciły mnie do jej zakupu DRM i kiczowate jednostki. Krótko mówiąc nie podoba mi się kierunek, w jakim ta seria podąża.

A sam kod jest droższy niż kod w pudełku z racji faktu, że kod online ma wcześniejszą datę premiery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbyniek1064 nawijasz jak potluczony . Przyzwyczajaj sie do nabywania gier online. Wcale nie trzeba miec ladnego pudelka i nosnika aby gra byla legalna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:07, Mr_Hyde napisał:

Zbyniek1064 nawijasz jak potluczony . Przyzwyczajaj sie do nabywania gier online. Wcale
nie trzeba miec ladnego pudelka i nosnika aby gra byla legalna.


Nie mam zamiaru się do tego przyzwyczajać. Przyzwyczaiłem się do zabugowanych, niedokończonych, byle jak wydanych gier i uciążliwych zabezpieczeń. To na co wydaję kasę jest moim wyborem i jest granica przy której nie zamierzam tracić więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ehh...
a mnie sie pomysl kupowania gier online podoba i korzystam z niego chociaz mam zastrzerzenia, bo taka gra powinna byc przynajmniej z 10 zl tansza (brak pudelka instrukcji papierowej i nosnika)
a gre ktora tak sie kupuje mozna bezproblemowo nagrac na swoj nosnik (obowiazkowe ;P)
zostaje tylko kwestia predkosci lacza co w naszym pieknym kraju w wiekszosci przypadkow jest problemem

pozdrawiam i do zobaczenia w swiecie C&C

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować