Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Wheelman w "złocie"

17 postów w tym temacie

W czwartek było demko na PS Store tego "czegoś". I przyznam szczerze, cudów się nie spodziewajcie, bo dla mnie to ma jakość Kioskowych gier od City Interactive...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To może być świetna gra, lub badziew, zobaczymy jak się potoczy...

Btw: Jak już bierzecie z GOLa, to dodawajcie chociaż tego samego dnia co oni ; P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no grałem na xboxie, i myślałem że będzie coś lepszego, model jazdy jak w nfs: underground... ogólnie nie za dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zagrałem w demo i bardzo pozytywnie zostałem zaskoczony!

Na Wheelmana nastawiałem się neutralnie - ani nie porywałem się na ten tytuł, ani nie sądziłem, że będzie bardzo dobry. Wszystko jednak zmieniło się, gdy odpaliłem demo. Dawno tak dobrze się nie bawiłem! Pierwsze skojarzenie, które nasunęło mi się na myśl to sesje z Driverem na PSX, jak miałem 5-6 lat. Pościg, dużo policji, strzelaniny... no kurcze, jak dla mnie bomba. Motyw z uderzaniem o inne samochody prawą gałką jest niesamowity, a użycie focusa to spowolnienia czasu, obrotu auta o 180 stopni i strzelania w bullet time''ie - wypada znakomicie. Ciekaw jestem pełnej wersji, a ta jak tylko zejdzie z ceny po premierze, na pewno pojawi się w mojej kolekcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować