Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

The Pitt to 4 godziny dodatkowej zabawy

48 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 17:44, SKIL napisał:

Czemu PS3 jest dyskryminowane i nie dostanie dodatków.?


Do tej pory to PC-ty były dyskryminowane, z tego co widziałem i czytałem tutaj :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 17:51, netoo napisał:

bo MS wykupił je jako exclusive''y dla xboxa ..

Jakieś źródło tych rewelacji pewnie masz, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dodatek pewnie warty zakupu, a piła zapowiada się ciekawie ^^

@ SilverGTA
Taaa... Czy ten temat nie był wałkowany mnóstwo razy? A GTA IV na obu platformach wygląda porównywalnie, bo na PS3 bardziej widoczny jest aliasing, a na X360 są odrobinkę gorsze tekstury (tak na moje ślepe oko :P).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że tyle naprawdę dobrych dodatków przechodzi większości graczy koło nosa. Choć pewnie dla tak znanej marki jak Fallout Microsoft musiał wykosztować się podobnie, jak przy GTA. Tym niemniej na pewno im się to opłaca, sądząc po jakości i sprzedaży DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 18:17, xArtoXx napisał:

Microsoft płaci aby inni grali na X-ssie ... czy ta konsola na prawde jest taka zła ?!


Eee... nie. To właśnie dzięki takim zabiegom gry na Xboxa 360 sprzedają się lepiej niż ich odpowiedniki na PlayStation 3. ;)

Najważniejsze jednak, że dodatki wyjdą dla wersji na PC, czyli na platformę macierzystą całej serii. Szkoda tylko, że poprzedni dodatek (a pewnie i ten też...) nie trzyma poziomu głównego programu. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Azuredragon: szkoda tylko, że:
1. Beth zrobiła grę pod X-boxa 360 i sami się przyznali do tego.
2. Mikromiękki chce za to kasy (na Xpudło może sobie chcieć, to ich konsola, ale na PC?)
3. Games for Windows Live nie jest oficjalnie dostępna w Polsce.
4. Nasz kochany wydawca (Cenega) zawaliła sprawę i dla większości mieszkańców kraju 3 świata jakim jest Polska DLC jest niedostępny. (ba, jako że nasza wersja gry nie współpracuje z GfWL to nawet achievementów nie mamy). Naprawdę, nasi wydawcy zamiast robić pełne tłumaczenia z polskimi "gwiazdami" powinni zagwarantować nabywcom, że produkty, które kupują będą w pełni kompatybilne z oficjalnymi patchami i DLC. (To się tyczy zarówno Mass Effecta CD-Projektu i Fallouta 3 Cenegi - kupiłem obie gry w wersjach kolekcjonerskich, gram na angielskich wersjach językowych a nie mogę zainstalować nawet patchy :/)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przeczytałem wypowiedź faceta z Bethesdy i mogę powiedzieć tylko jedno: Dziękuje wszystkim siłom nadnaturalnym że saga Baldur''s Gate została zakończona w 2001 roku. Jak sobie wyobrażam jak teraz wyglądałby Throne of Bhaal ("30 nowych przeciwników, 3 godziny nowego lochu, 150 nowych przedmiotów w tym zarąbisty młot do rozwalania głów twoich przeciwników w zwolnionym tempie, no i zakończenie fabuły, ale to nie jest ważne. Ten młot jest super!!!")

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zapowiada się kolejne żałosne dzieło spod klawiatur genióshy z Bethesdy.

"Operation: Anchorage" właściwie nie powinien się ukazać - tak słabego, "wypuklającego" braki i błędy wersji podstawowej DLC ze świecą szukać. Pierwsze mini-rozszerzenie do Fallout 3 było bowiem baaardzo słabiutkim FPS''em, który z cRPG nie ma kompletnie nic wspólnego.

"The Pitt" najprawdopodobniej będzie powtórką z roz(g)rywki. Nowe narzędzia destrukcji, parę zbroi, dodanie paru handlarzy, więcej krwi, flaków i pogruchotanych kości... A może tak troszkę kreatywności? Za kał płacić nie zamierzam - oczekuję czegoś, co będzie miało związek z gatunkiem, który na nowo zdefiniował pierwszy Fallout.

@xArtoXx

> Microsoft płaci aby inni grali na X-ssie ...

Czy ja czegoś nie wiem?

> czy ta konsola na prawde jest taka zła ?!

Ależ skąd. To M$ jest "zuy" do szpiku kości. Na stos z nimi!

@SilverGTA

> Na Xboxie gorzej gry wyglądają np GTA 4 (ma gorszą grafike od PS3).

Łączę się z Tobą w bólu... Szkoda tylko, że GTA IV ukazało się jeno na current-geny, a co za tym idzie nie było jego Xboksowej premiery.

Eh, niektórzy niedoinformowani użytkownicy tego forum swoją zawiścią i ignorancją potrafią naprawdę rozbawić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Polsce, to podejrzewam iż z jakieś 2-3 miesiące po ukazaniu się wszystkich obecnie zapowiedzianych dodatków. Cenega wyda to zapewne w postaci pudełkowej, jak to było z dodatkami do Oblivion.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Śmiesznie co? Nie kupować na PS3 bo tam nie ma dodatków. Nie kupować na PC bo Polska nie ma Games for Windows Live. Nie kupować na 360 bo w Polsce nie ma Xbox Live i nie da się kupić dodatków. Jedyne wyjście -> przeprowadzić się do Anglii/Ameryki, kupić konsolę za normalne pieniądze (w porównaniu do UK, Xbox 360 Elite jest o 30% droższy w Polsce) i grać w spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

4 godziny zabawy to niezbyt wiele. Choć może okazać się, że to i tak aż nadto, jeśli tylko jakość dodatku podobna będzie do pierwszego rozszerzenia (Oparation Anchorage).
Tak czy owak - na razie nic nie przebije Lost and Damned. Najlepszego chyba dodatku DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować