Zaloguj się, aby obserwować  
Alruhn

Broń jądrowa

205 postów w tym temacie

Dnia 14.03.2009 o 20:26, Crew 900 napisał:

Każdy wie , że Rosja chce podbić świat i szuka tylko pretekstu do ataku . Ale się boi
gdyż zaatakuje kraj który jest w NATO to ma przesrane , bo reakcja świata będzie ogromna

No wlasnie to nie jest takie proste. NIe chcialbym tutaj sie zaglebiac w polityke miedzynarodowa ale to WCALE nie Rosja chce podbic swiat. Ludzie ktorzy trzezwo oceniaja sytuacje polityczna na swiecie oraz nie wierza we wszystko co mowia wiadomosci w TV wiedza co mowie. Znacznie, powiadam wam znacznie wiekszym zagrozeniem dla swiata jest USA i jej chorobliwe dopatrywanie sie u wszytskich nacji na swiecie mozliweosci ataku terrorystycznego lub jadrowego z ich strony na USA. Powoli ta chorobliwosc zmienia sie w okultyzm jaki cechowal Hitlera w czasie 2 wojny swiatowej... Rosja znacznie bardziej jest zmartwiona bezpieczenstwem energetycznym SWOJEGO kraju niz niebezpieczenstwem ataku na Rosje. Ciekawe jest to ze o atakach terrorystycznych mowi sie przewaznie tlyko w USA. Ktos teraz wyprzedzi mnie i zapyta sie o osetie. To ja odpowiem pytaniem: kto podburzal Osetie do walki zbrojnej z rosja He? tego juz wam w TV nie powiedza, ale w niektorych serwisach da sie wyciagnac odpowiednie informacje na ten temat.

EOT.

Hmmm w swietle nowo ujawnianych technologii wojskowych opartych o nanotechnologie bron jadrowa wydaje sie byc pikusiem uwierzcie mi...

Ostatnio NATO mysli nad wprowadzeniem konwencji pozwalajacej na wyprzedzajace uderzenie broni atomowej. Gdyby w jakims kraju zaszlo prawdopodobienstwo terroru, badz utrzymywania terrorystow(oczywiscie wojne z terrorem mozna uznac za wielka bzdure) mozna w takim wypadku uzyc na takim panstwie bomby jadrowej. Jakie to budzi skojarzenia polityczne nie musze mowic... grunt ze sa identyczne jak w czarnobylu. Ale o tym nam oficjalna nauka, wiadomosci ani historia nie mowia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sobie przypomniałem, że USA chcą założyć tarcze antyrakietowe w Polsce, właśnie po to żeby się obronić przed atakiem Rosji, ich gówno obchodzi Polska czy inne kraje Europy, dbają o swoją dupę tylko.
Ale oczywiście rząd Polski jest tak tępy, że tego nie dostrzega, bardziej są zajęci walką PO vs PiS niż dobrem Polski, czy sytuacją gospodarczą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:30, goomis74 napisał:

Hmmm w swietle nowo ujawnianych technologii wojskowych opartych o nanotechnologie bron
jadrowa wydaje sie byc pikusiem uwierzcie mi...


I tu masz rację. Ja jestem strasznie ciekawy co pokażą pierwsze UDANE testy w LHC. Moim zdaniem, tam powstanie nowa broń bardzo masowego rażenia. Poza tym, ludzie ciągle pracują nad antymaterią, a jak już dojdą do tego jak ją wytwarzać to katastrofa jednym słowem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli nasza przyszłość to: ( do wyboru)

-Fallout/S.T.A.L.K.E.R
-Resident Evil
-Event Horizon


Cóż, mamy to w jednym palcu...damy radę... ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:43, kurczak-AFC napisał:

Jeszcze Gears of War do tego.

Faktycznie, nigdy nie wiadomo co z czarnej dziury wypełznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:34, Crew 900 napisał:

ich gówno obchodzi Polska czy inne kraje Europy,
dbają o swoją dupę tylko.


Ej... ale co ich ma obchodzic polska i inne kraje europy?? to my wymagamy jakiejs ochrony ze strony ameryki? co to jakis stroz sprawiedliwosci jest? kraj jak kraj 0_o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

...a Ci, którzy przeżyją, rozpoczną nową erę w dziejach ludzkości. Doświadczeni skutkami wojny w jakiejkolwiek postaci, czy na patyki i krzesła, czy z użyciem broni masowego rażenia, stworzą świat idealny. Taką mam wizję, jednakże znając życie znowu się porozdupcają nawzajem... Ale miło by było, stworzyć nowy świat, ach, a przynajmniej dać taką fabułę w jakiejś grze ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:34, Crew 900 napisał:

Sobie przypomniałem, że USA chcą założyć tarcze antyrakietowe w Polsce, właśnie po to
żeby się obronić przed atakiem Rosji, ich gówno obchodzi Polska czy inne kraje Europy,
dbają o swoją dupę tylko.
Ale oczywiście rząd Polski jest tak tępy, że tego nie dostrzega, bardziej są zajęci walką
PO vs PiS niż dobrem Polski, czy sytuacją gospodarczą


Hmmm dobrze:P. To ty tak uwazasz:P. Terazpomysl logicznie. Otworz atlas i zobacz na siatke calego globu. jak myslisz czy rosja atakowalaby przez europe nadrabiajac kilka tysiecy kilometrow odleglosci i zadnej rakiecie balistycznej paliwa nie starczyloby na dolecenie do USA z Rosji przez Europe, czy tez moze bezposrednio uderzajac przez alaske i dalej do stanow? Jak myslisz ktoredy bezposrednio z Rosji dolecialyby na jednym zbironiku paliwa rakiety balistyczne do USA? A co do tego po co nam ta tarcza antyrakietowa to jest tylko jedno rozwiazanie: kolejny kanal przezutowy narkotykow z Iraku i Afganistanu... USA to wcale nie takie swietepanstewko jakie sobie wyobrazacie wszyscy...

Kurczak. Nie slyszalem o tych testach wiem natomiast o paru rzeczach ktore juz istnieja i niestety coraz czesciej beda uzywane mimo ze tego widziec ani wiedziec o tym nie bedziemy. Odnosnie antymaterii, to moim zdaniem tu wcale nie bedzie az takiego wielkiego wybuchu jak sie wydaje. Mysle raczej ze nie bedzie nic z tego. Istnienia antymaterii poki co nikt nie udowodnil niestety oficjalnie i nie pokazal dowodu NIEZBICIE pokazujacego zeantymateria faktycznie istniala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> No wlasnie to nie jest takie proste. NIe chcialbym tutaj sie zaglebiac w polityke miedzynarodowa

Dnia 14.03.2009 o 22:30, goomis74 napisał:

ale to WCALE nie Rosja chce podbic swiat. Ludzie ktorzy trzezwo oceniaja sytuacje polityczna
na swiecie oraz nie wierza we wszystko co mowia wiadomosci w TV wiedza co mowie. Znacznie,
powiadam wam znacznie wiekszym zagrozeniem dla swiata jest USA i jej chorobliwe dopatrywanie
sie u wszytskich nacji na swiecie mozliweosci ataku terrorystycznego lub jadrowego z
ich strony na USA.

Zgadzam sie. Rosja nie wykazywała jak na razie żadnych agresywnych sygnałów(Oprócz tłumienia powstań we własnych kraju) . Putin przede wszystkim marzy od odbudowaniu Rosji, silnej i szanowanej, z którą wszyscy sie liczyli jak za czasów Zimnej Wojny. Nie chce być mocarstwem regionalnym, a światowym jak USA. Sama Rosja bardzo obawia sie NATO, bo ona zagrażam im strefie wpływów. To USA ma polityke agresywną, co pokazała wojna w Iraku, którą wywołali pod pretekstem broni chemiczne, mimo braku poparcia przez ONZ. A prawdziwym celem była ropa!

>>Powoli ta chorobliwosc zmienia sie w okultyzm jaki cechowal Hitlera

Dnia 14.03.2009 o 22:30, goomis74 napisał:

w czasie 2 wojny swiatowej... Rosja znacznie bardziej jest zmartwiona bezpieczenstwem
energetycznym SWOJEGO kraju niz niebezpieczenstwem ataku na Rosje. Ciekawe jest to ze
o atakach terrorystycznych mowi sie przewaznie tlyko w USA.


Bo Rosja nie bawi sie w wielkiego pacyfikatora świata, a USA atakując Afganistan spowodował napięte stosunki z światem arabskim.

>>To ja odpowiem pytaniem: kto podburzal Osetie do walki zbrojnej

Dnia 14.03.2009 o 22:30, goomis74 napisał:

z rosja He? tego juz wam w TV nie powiedza, ale w niektorych serwisach da sie wyciagnac
odpowiednie informacje na ten temat.

Może, źle zrozumiałem to pytanie, ale nie powinno być "kto podburzal Gruzje do walki zbrojnej
z rosja"?



Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:45, Crew 900 napisał:

A jak myślisz kto wpadł na pomysł umieszczenia Tarcz antyrakietowych w Polsce ?


A kto sie na to zgodzil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie nazywaj mnie tępym, wiem o czym piszę.
Jestem w Liceum , ostatni rok, na dodatek jeszcze profil Europejski czyli Geografia i Wos rozszerzony, także wiem o czym piszę
diablolod
USA zaproponowało , a Polska się zgodziła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:45, marcinshinoda napisał:

Może, źle zrozumiałem to pytanie, ale nie powinno być "kto podburzal Gruzje do
walki zbrojnej
z rosja"?


Zle zrozumiales pytanie dokladnie bylo takie bo to wlasnie mieszkancy osetii zaatakowali najpier oddzialy rosyjskie potem dopiero cala gruzja po odpowiedzi Rosji sie do tej walki przylaczyla. oczywiscie Walki w cudzyslowiu bo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.03.2009 o 22:47, Crew 900 napisał:

Nie nazywaj mnie tępym, wiem o czym piszę.
Jestem w Liceum , ostatni rok, na dodatek jeszcze profil Europejski czyli Geografia i
Wos rozszerzony, także wiem o czym piszę
diablolod
USA zaproponowało , a Polska się zgodziła

No wlasnie nie bardzo. Ale radzilbym dokladnie spojrzec na atlas i naprawde bardzo logicznie pomyslec. bo nie jest to takie proste jakie sie wydaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że to nie jest łatwe, co ty myślisz, że oni nie mają Migów czy innego latającego badziewia co może służyć jako transport

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>> Hmmm dobrze:P. To ty tak uwazasz:P. Terazpomysl logicznie. Otworz atlas i zobacz na siatke

Dnia 14.03.2009 o 22:45, goomis74 napisał:

calego globu. jak myslisz czy rosja atakowalaby przez europe nadrabiajac kilka tysiecy
kilometrow odleglosci i zadnej rakiecie balistycznej paliwa nie starczyloby na dolecenie
do USA z Rosji przez Europe, czy tez moze bezposrednio uderzajac przez alaske i dalej
do stanow?

Akurat Rosja(juz nawet ZSRR miało, tak czytałem w podręczniku do historii xD), posiada rakiety mogące dolecieć do USA. Ale czemu nie przez Syberie? Bo bliżej do Waszyngtonu jest przez Europe i Atlantyk. Także ONZ ma siedzibe w Nowym Jorku. Nie wiemy także, gdzie jest baza rakietowa. Podobno w Murmańsku, więc bliżej jest lecieć przez Europe do Zachodniego wybrzeża. Na wschodzie ameryki jest tylko Kalifornia, większe miasta i cele wojskowe są pewnie na zachodzie USA.


>>A co do tego po co nam ta tarcza antyrakietowa to jest tylko

Dnia 14.03.2009 o 22:45, goomis74 napisał:

jedno rozwiazanie: kolejny kanal przezutowy narkotykow z Iraku i Afganistanu... USA to
wcale nie takie swietepanstewko jakie sobie wyobrazacie wszyscy...


A do tarczy to ja sie zastanawiałem nad jednym. Tarcza jest oficjalnie wymierzona w Iran. To po co robić, ją w Europie, skoro można w Turcji? Bliżej, i do tego w Turcji są już Amerykańskie bazy:P Nie wyobrażam sobie rakiety lecącej z Iranu, przez środkową Europe.


>>Zle zrozumiales pytanie dokladnie bylo takie bo to wlasnie mieszkancy osetii zaatakowali najpier oddzialy >rosyjskie potem dopiero cala gruzja po odpowiedzi Rosji sie do tej walki przylaczyla. oczywiscie Walki w >cudzyslowiu bo ...

Ja moge polegać tylko wiadomościach jakie znam z gazet, ale z tego co pamiętam, to Rosja wkroczyła do Gruzji, pod pretekstem obrony swoich obywateli(mieszkańcy Osetnii mają obywatelstwa Rosyjskie). Gruzini wkroczyli po obawiali sie powstania Osetyńców, wspieranych przez Rosji. Wersji jaką ty podałeś, niestety nie słyszałem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować